Als we spreken over het weggeven van een titel, dan komen we uit bij SV Deurne.
De blauwwitten voerden al geruime tijd de ranglijst aan en konden op de voorlaatste speeldag, met een voorsprong van drie punten én een veel beter doelsaldo dan concurrent RKSV Nuenen, het kampioenschap al bijna officieus vieren. Helaas kwam de ploeg van Frank Teeuwen niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen het al gedegradeerde SC Susteren.
Herkansing
Het moest vandaag dus gebeuren in de thuiswedstrijd tegen het al uitgespeelde Best Vooruit.
Op een overvol sportpark De Kranenmortel zagen de supporters een zenuwachtig SV Deurne voor de dag komen, dat zichtbaar last had van de druk. Er moest immers gewonnen worden om zeker te zijn van de titel in de 1e klasse E.
Best Vooruit daarentegen speelde vrijuit en kwam voor rust op een 0-1 voorsprong. Na de rust ging SV Deurne naarstig op zoek naar de gelijkmaker, deze viel vrij laat, maar de winnende treffer werd niet meer gescoord waarmee er een streep gaat door het kampioenschap van SV Deurne.
RKSV Nuenen profiteerde optimaal door zelf met 0-2 te winnen bij Boekel Sport en kroonde zich daarmee tot kampioen van de 1e klasse E. De groenwitten keren daardoor weer terug in de 4e Divisie.
SV Deurne kan zich opmaken voor de nacompetitie en daarin proberen alsnog promotie naar de 4e Divisie af te dwingen.
Video:
De wedstrijd Deurne - Best Vooruit liep wat uit waardoor de spelers van Nuenen moesten wachten op de einduitslag.
WEDSTRIJDVERSLAG
RKSV Nuenen Kampioen !
Door Wilbert Ketelaars
In de allerlaatste wedstrijd van het seizoen gebeurde het dan toch nog ! Nuenen eiste alsnog de titel op in de 1e klasse. Voor de spelers duurden het wachten na afloop langer dan de wedstrijd zelf. Nuenen had namelijk zijn potje makkelijk gewonnen bij Boekel sport, 0 – 2 . Daarna was het wachten of concurrent Deurne punten zou laten liggen. Deurne speelde thuis tegen Best - Vooruit, normaal gezien met een vol sportpark zou Deurne dat moeten kunnen winnen. De stand bleef lange tijd onbeslist, 1 -1. Omdat de wedstrijd daar 12 minuten later was begonnen, werd Nuenen na afloop gedwongen om geduldig te wachten. Sommige spelers hadden het niet meer, ze hielden elkaar stevig vast en hielden de vingers “crossed “. Aanvoerder Lynden Renfrum ging zelfs even apart staan. Deze zenuwslopende minuten leken wel 2 x 45 minuten te duren !! Uiteindelijk kwam het verlossende bericht, Nuenen is kampioen !! Spelers, staf en supporters vlogen elkaar om de nek, het geloof van de laatste weken werd toch nog beloond in dit ware spektakelstuk. Trainer Stephan Wijlaars en zijn staf kregen een bier, champagne en ijsdouche tegelijk. Ze hadden het samen geflikt. Wie had dat gedacht, na degradatie vorig jaar, is de ploeg 1 jaar later weer terug in de 4e divisie. Een prestatie van hoog niveau, waarbij er gaandeweg het seizoen steeds meer zicht was op een hoge eindklassering.
In de laatste wedstrijd van het seizoen was Nuenen oppermachtig uit bij Boekel sport. Jordy Wapenaar scoorde de openingstreffer 0 – 1. Vanaf dat moment had Nuenen de wedstrijd in de greep. Spits Jason van Klinken zorgde voor de beslissing, 0 – 2 . Nuenen kon daarna de bal laten circuleren, zodat de overwinning niet meer in gevaar zou komen. Nadat de wedstrijd was afgelopen, werd het nagelbijten. Via allerlei kanalen was er contact met mensen die bij Deurne aanwezig waren. Wie kon het beslissende bericht als eerste melden, werd het Deurne of toch nog Nuenen ?? Het bleef 1 – 1 in Deurne, dus het team uit Nuenen kon vanaf dat moment uitbundig feest gaan vieren. Op sportpark de Oude Landen werd in allerijl de kantine versierd, een grote groep trouwe supporters zou het winnende team met veel gejuich onthalen ! Het feestje op het sportpark heeft nog lang geduurd, dit was de ultieme beloning van een jaar hard werken en geloof houden tot het laatste moment. Trainer Stephan Wijlaars mag het team gaan klaarstomen voor het nieuwe seizoen !
RKSV Nuenen, PROFICIAT !!
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
Harry van de Donk
Joris VVG
Nuenen 1 kampioen
Verslag
@fan
Fan
Joost van Deursen
Herman Brugmans
Shab rovo
Gerrit Hoffmann
Jeroen Vermaas
Henk
PL
Vereijken
Godfried en Tonny Schijven feliciteren RKGSV Nuenen en hun kleinzoon Noah met het behaalde kampioebsc
Boerenkamps