In en uitgaande transfers bekend bij AVE

Deel dit bericht via:


Transfermarkt is gesloten. Hieronder een lijst met mutaties die bekend zijn bij AVE. 


UNA  van club   naar club 
Bassou Boulghalgh Kozakken Boys UNA
Jelle Born Marvilde UNA
Max van den Akker Marvilde UNA
Yoeri Sijbers Tulsa Hurricane  UNA
Eon Herman  eigen jeugd UNA
Sil van Herwijnen UNA Dongen
Bart Tinus UNA stopt
Sjors Paridaans UNA stopt(ass. trainer)
Maikel Verkoelen UNA Mierlo Hout
Lex van Dijk UNA SV Valkenswaard
Jelle Schijvenaars UNA onbekend
RKSV Nuenen van club naar club
Jamey Raas Blauw Geel'38 RKSV Nuenen
Reva Kreekels Gemert RKSV Nuenen
Wibe van Rooij Prinses Irene RKSV Nuenen
Antoni Forner Cuenca Unitas'59 RKSV Nuenen
Mike de Meij Braakhuizen RKSV Nuenen
Roy Olislagers Braakhuizen RKSV Nuenen
Max Nijst WODAN RKSV Nuenen
Lars van Stipdonk RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Colin van Gool RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Evrim Karatas RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Kelemen Bálint RKSV Nuenen Hongarije
Koen Bots RKSV Nuenen Unitas'59
Amir Al-Anany RKSV Nuenen PSV/av
Adrian Zarosa RKSV Nuenen Gestel
Sander van Kersbergen RKSV Nuenen SBC
Patrick Philippart RKSV Nuenen RPC
Yusef Ozkan RKSV Nuenen Braakhuizen
Joey van den Berk RKSV Nuenen RKGSV
Mike van den Berk RKSV Nuenen RKGSV
Sam Strijbosch RKSV Nuenen stopt
Wouter Peters RKSV Nuenen stopt
Maiky Fecunda RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Best Vooruit van club naar club
Jordy Veld HVCH Best Vooruit
Aria Hashemi TEC Best Vooruit
Brabantia van club naar club
Roel Nabuurs (trainer) NWC Brabantia
Yevghenny Marceli Unitas Brabantia
Sherry Kindo Kamara EVV Echt Brabantia
Vincent Bogaerts RPC Brabantia
Marco Ayebi Duah De Valk Brabantia
Ernie Brandts (trainer) Brabantia stopt
Moreno Koenders Brabantia Gemert
Luke Noordermeer Brabantia Unitas'59
Sami Hawedi Brabantia Gestel
Shane Bosstraten Brabantia Unitas'59
Josemar Makiavala  Brabantia Tongelre
Alef Joa Brabantia FC Eindhoven
FC Eindhoven/av van club naar club
Soufyan Oulaidi HVV Helmond FC Eindhoven/av
Maiky Fecunda RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Lars van Stipdonk RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Colin van Gool RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Evrim Karatas RKSV Nuenen FC Eindhoven/av
Sander Heesakkers Kozakken Boys FC Eindhoven/av
Appie Belhaj FC Eindhoven/av Gestel
Malam Seide FC Eindhoven/av PSV/av
Stanley Verbeek FC Eindhoven/av Unitas'59
Geldrop van club naar club
Ryan Samuels FC Eindhoven JO19 Geldrop
Luuk Verschueren Maarheeze Geldrop
Lynden Renfrum eigen jeugd Geldrop
Jairo Dalessi eigen jeugd Geldrop
Boris Sidorine eigen jeugd Geldrop
Stan van der Pol eigen jeugd Geldrop
Harm Sanders eigen jeugd Geldrop
Teun van Nisselrooij eigen jeugd Geldrop
Max Eggens eigen jeugd Geldrop
Niels van der Lippe eigen jeugd Geldrop
Joep Zweegers Geldrop stopt
RKSV Heeze van club naar club
Anthony de Haan Braakhuizen RKSV Heeze
Sebastián Zoran  Achilles'29 RKSV Heeze
Pilip Mihajlov Achilles'29 RKSV Heeze
Gijs Moerenhout VV Achel (B) RKSV Heeze
Hasjim Haaji Sterksel RKSV Heeze
Mathijs Veerman eigen jeugd RKSV Heeze
Tom Henselmans eigen jeugd RKSV Heeze
Bram Steenbakkers eigen jeugd RKSV Heeze
Nick van Gerwen eigen jeugd RKSV Heeze
Beerse Boys van club naar club
Erik Jans Audicia Beerse Boys
Thijs van Oirschot Beerse Boys EDN'56
Ron van Korven Beerse Boys stopt (lager team)
Stijn van Heerbeek Beerse Boys stopt (lager team)
Dennis Schapendonk Beerse Boys stopt (lager team)
Joop Willems Beerse Boys stopt (lager team)
Ruud Willems Beerse Boys stopt (lager team)
Braakhuizen van club naar club
Ceyhun Centindas Rood Wit '62 Braakhuizen
Yusef Ozkan RKSV Nuenen Braakhuizen
Mohammed Ameziani Rood Wit '62 Braakhuizen
Christian Messerschmidt EMK Braakhuizen
Teun de Wit was gestopt Braakhuizen
Justin de Bruyn eigen jeugd Braakhuizen
Emre Özer eigen jeugd Braakhuizen
Teun Vertogen eigen jeugd Braakhuizen
Dion de Roo eigen jeugd Braakhuizen
Bas van der Laan eigen jeugd Braakhuizen
Oisin van Lier eigen jeugd Braakhuizen
Daan van Rooij eigen jeugd Braakhuizen
Roy Olislagers Braakhuizen RKSV Nuenen
Mike de Meij Braakhuizen RKSV Nuenen
Anthony de Haan Braakhuizen RKSV Heeze
Myron Jourdain Braakhuizen stopt
De Valk van club naar club
Marc Höcher (trainer) UNA (ass. trainer) De Valk
Dylan Leermakers (ass. trainer) UNA (ass. trainer) De Valk
Sander v Kessel (ass. trainer) De Valk JO19-1 (trainer) De Valk
Harjan de Wit (trainer) De Valk Marvilde
Brian Vermeer SV Valkenswaard De Valk
Reiner Bruin UNA JO19-1 De Valk
Rick Habraken UNA JO19-1 De Valk
Badr Bazzi SV Tivoli De Valk
Dion Vermeulen Unitas'59 De Valk
Max Leidelmeijer Unitas'59 De Valk
Tim van Gils Unitas'59 De Valk
Max Manche UNA JO19-1 De Valk
Walid Hilali SV Tivoli De Valk
Joost Thomassen eigen jeugd De Valk
Brent Broeren eigen jeugd De Valk
Miel Senders eigen jeugd De Valk
Lau Sanders eigen jeugd De Valk
Niels van Gerven eigen jeugd De Valk
Romeo Samuels eigen jeugd De Valk
Klaas Kivits eigen jeugd De Valk
Lars de With eigen jeugd De Valk
Rik Hoevenaars eigen jeugd De Valk
Ilias Belhaj De Valk Gestel
Marco Ayebi Duah De Valk Brabantia
Nory Saanen De Valk FC Cranendonck
Alejandro Rodil Murias  De Valk 2 Nieuw Woensel
Louange Kinsungila De Valk 2 Nieuw Woensel
Bas Rijkers De Valk Wilhelmina'08
Brian de Ronde De Valk stopt
EFC van club naar club
Jordy van der Heijden Dommelen EFC
Joël Prat De Bocht'80 EFC
Stan van den Berselaar Dommelen EFC
Tim Meijer eigen jeugd EFC
Joe Laurs eigen jeugd EFC
Ahmed Kamal eigen jeugd EFC
Mohammad Alhussin eigen jeugd EFC
Mike van Hoof eigen jeugd EFC
Rik Strijbosch EFC RPC
Jop Poeliejoe EFC RKVVO
Anwar Janssen EFC Marvilde
Samim Yusofi EFC Bergeijk
Marvilde van club naar club
Harjan de Wit (trainer) De Valk Marvilde
Edwin Slagboom (trainer) Marvilde FC Eindhoven 
Youri Keij FC Eindhoven Marvilde
Rikkert Dings RKSVO Marvilde
Anwar Janssen EFC Marvilde
Jens Kantelberg eigen jeugd Marvilde
Sander Megens eigen jeugd Marvilde
Max van den Akker Marvilde UNA
Ties Bazelmans Marvilde UNA (lager elftal)
Salim Zeroual Marvilde Unitas'59
Murtaza Nawabi Marvilde Unitas'59
Gerrit Breton Marvilde Rood Wit V
Jelle Born Marvilde UNA
Tom Vroomen Marvilde stopt
Mierlo Hout van club naar club
Maikel Verkoelen UNA Mierlo Hout
Wessel Knapen Rood Wit'62 Mierlo Hout
Milan Lebens SC Helmondia Mierlo Hout
Djardi Martina SV Brandevoort Mierlo Hout
Wessel Aerts SV Brandevoort Mierlo Hout
Wim Willems eigen jeugd Mierlo Hout
Pim Schepers eigen jeugd Mierlo Hout
Stan Olieslagers eigen jeugd Mierlo Hout
Milan van Loon eigen jeugd Mierlo Hout
Thomas van Leent eigen jeugd Mierlo Hout
Kjell Klomp eigen jeugd Mierlo Hout
Nick van Hoof eigen jeugd Mierlo Hout
Remco Hakkens  eigen jeugd Mierlo Hout
Emre Bars Mierlo Hout SV Brandevoort
Twan van Luitgaarden Mierlo Hout Stiphout Vooruit
Niek KLaasen Mierlo Hout stopt
Tom Verhoeven Mierlo Hout stopt (lager team)
Chahid Mezziani Mierlo Hout Rood Wit'62
Luc Swinkels Mierlo Hout Mifano
NWC van club naar club
Ruud Vermeer (trainer) SSS'18 NWC
Roel Nabuurs (trainer) NWC Brabantia
Bas Lemmen eigen jeugd NWC
Damon Claessen eigen jeugd NWC
Mick Kanters eigen jeugd NWC
Daan Roelofs eigen jeugd NWC
Robin Rijnders eigen jeugd NWC
Krijn van Bussel eigen jeugd NWC
Thomas Geenen eigen jeugd NWC
Rens van de Put eigen jeugd NWC
Aziz Sabbar eigen jeugd NWC
Chesron Geuns NWC onbekend
Oirschot Vooruit van club naar club
Tim Neggers eigen jeugd Oirschot Vooruit
Devin van de Schoot eigen jeugd Oirschot Vooruit
Jelle Hems eigen jeugd Oirschot Vooruit
Gijs de Bruin eigen jeugd Oirschot Vooruit
Thijs Versteden lager team Oirschot Vooruit
Willem Witlox Oirschot Vooruit stopt (lager team)
Matthijs van de Ven Oirschot Vooruit stopt (lager team)
RKVVO van club naar club
Jop Poeliejoe EFC RKVVO
Luc van Run Jong FC Eindhoven RKVVO
Luuk Oosterbosch           Vikings (USA)    RKVVO
Rowan Bouchee               eigen jeugd RKVVO
Bram Verheijen                eigen jeugd RKVVO
Niek Rijkers                        eigen jeugd RKVVO
Jasper Bell                          eigen jeugd RKVVO
Tim van de Berg               eigen jeugd RKVVO
Sander de Kuijper            eigen jeugd RKVVO
Reece Engelman              eigen jeugd RKVVO
Aaron de Wit                     eigen jeugd RKVVO
Jarno van Bussel              eigen jeugd RKVVO
Rutger Bell    RKVVO DBS
Nigel Kempers RKVVO SV Valkenswaard
Rob Segers                         RKVVO stopt (lager team)
Bas van Doormalen        RKVVO stopt
Rood Wit V. van club naar club
Marc Verbeek (trainer) Rood Wit V. (ass. trainer) Rood Wit V.
Dragan Thijssens (trainer) geen club Rood Wit V.
Koen vd Heijden (trainer) Rood Wit V  Hilvaria
Gerrit Breton Marvilde Rood Wit V
Giovanni van Bladel Woenselse Boys Rood Wit V
Alain Plaum Woenselse Boys Rood Wit V
Thom Mandigers eigen jeugd Rood Wit V
Marijn Franse Rood Wit V Unitas'59
Batuhan Günüç Rood Wit V stopt
Jordy Maes Rood Wit V SV Valkenswaard
Sam Blanken Rood Wit V SV Valkenswaard
Rick van der Heijden Rood Wit V PSV/av
San Franse Rood Wit V UNA (O-23)
Dwayne Bijvelds  Rood Wit V Gestel
Rheda El Bekkali  Rood Wit V Gestel
Someren van club naar club
Nick de Louw  Helmond Sport Someren
Sil Joosten SSE Someren
Mike Kusters Someren stopt
Maarten Werts   Someren stopt
Niels Schweren Someren stopt (lager team)
Sparta'25 van club naar club
Christiaan van Veen HVV Helmond Sparta'25
Ruud van de Ven eigen jeugd Sparta'25
Daan Meulensteen eigen jeugd Sparta'25
Brent Lok eigen jeugd Sparta'25
Stan Gilsing eigen jeugd Sparta'25
Jeremy Raaijmakers Sparta'25 Gemert
Kamiel Pennings Sparta'25 Unitas'59
Bob Klaasen Sparta'25 Union
SV Valkenswaard van club naar club
Lex van Dijk UNA SV Valkenswaard
Nigel Kempers RKVVO SV Valkenswaard
Sam Blanken Rood Wit V SV Valkenswaard
Jordy Maes Rood Wit V SV Valkenswaard
T-jay Buelens eigen jeugd SV Valkenswaard
Pepijn Dings eigen jeugd SV Valkenswaard
Floran Verhoeven eigen jeugd SV Valkenswaard
Sander van Riet eigen jeugd SV Valkenswaard
Kevin Bouwens FC Eindhoven JO19-1 SV Valkenswaard
Noël Renders SV Valkenswaard De Valk (lager team)
Brian Vermeer SV Valkenswaard De Valk
Rutger Roza SV Valkenswaard DVS
Danilo Verus SV Valkenswaard stopt
Yurjen de Jongh SV Valkenswaard Marvilde
Bladella van club naar club
Joris Hermans Lutlommel (B) Bladella
Huib Liebregts eigen jeugd Bladella
Luuk de Bruijn eigen jeugd Bladella
Luc Dierckx eigen jeugd Bladella
Jorn Kox eigen jeugd Bladella
Lars Cosijns eigen jeugd Bladella
Colin Tielemans eigen jeugd Bladella
DBS van club naar club
Rutger Bell                          RKVVO DBS
Zakariya Souidi Nijnsel DBS
Dylan Verstappen Rood Wit V DBS
Taoufik Salhi RKVVO (lager team) DBS
Colin Metten Marvilde DBS
Willem van der Geest DBS (lager team) DBS
Lotfi Oumoulid DBS (lager team) DBS
Louis Steijvers DBS (lager team) DBS
Bas van de Kamp geen club DBS
Stan van Spreuwel eigen jeugd DBS
Tom Nendels eigen jeugd DBS
Noah van den Boomen eigen jeugd DBS
Cristian Paredes Montes eigen jeugd DBS
Caillou Kleine Deters eigen jeugd DBS
Joey Antonis eigen jeugd DBS
Maik van Diessen eigen jeugd DBS
Dennis de Vries eigen jeugd DBS
Rick Schneider eigen jeugd DBS
Timo van Huijkelom eigen jeugd DBS
Thomas Hooyberghs DBS KFC De Kempen (B)
Richard Looijmans DBS stopt
Mike Box DBS SV Tivoli
Albert de la Rosa DBS stopt
Mika Hermans DBS stopt
Corne van Son DBS Dommelen
Oliver de la Rosa DBS stopt
Remco Kleuters DBS UNA
Corne Smets DBS UNA
Ruud Passier DBS stopt (lager team)
Tim van der Velden DBS RKVVO (lager team)
Gestel van club naar club
Jesse Renders Gestel Ass. trainer Gestel
Joey Visser geen club Gestel
Yassine Dahmazi WODAN Gestel
Mohamed Bounaj WODAN Gestel
Furkan Nas WODAN Gestel
Omar Ali WODAN Gestel
Mustafa Arslan WODAN Gestel
Sami Hawedi Brabantia Gestel
John Nelissen geen club Gestel
Dwayne Bijvelds  Rood Wit V Gestel
Rheda El Bekkali  Rood Wit V Gestel
Appie Belhaj FC Eindhoven/av Gestel
Toufik Belhaj PSV/av Gestel
Ilias Belhaj De Valk Gestel
Adrian Zarosa RKSV Nuenen Gestel
Bart de Bruijn Wilhelmina Boys Gestel
Dylan Krebbeks  Braakhuizen Gestel
Mustafa Arslan WODAN Gestel
Appie Centin Unitas'59 Gestel
Mustafa Nawabi Gestel Unitas'59
Sia Nawabi Gestel Unitas'59
Doze Manuel Gestel onbekend
Niek Leatomu Gestel Brabantia (lager team)
Roland van den Hurk Gestel PSV/av 3
Hapert van club naar club
Robbert Verhoeven geen club Hapert
Peter Jonkman (trainer) Hapert Unitas'59
Jens Feskens Helmondia Hapert
Stijn van de Burgt  Mariahout Hapert
Rein van Engelen lager team Hapert
Willem Brouwer lager team Hapert
Ward Groenen eigen jeugd Hapert
Mees Liebregts eigen jeugd Hapert
Dirk Geraerts eigen jeugd Hapert
Jurre Coppelmans eigen jeugd Hapert
Yorick van Veldhoven Hapert stopt
Hoogeloon van club naar club
Loek de Laat                  eigen jeugd Hoogeloon
Lennard Siem A Sjoe     eigen jeugd Hoogeloon
PSV/av van club naar club
Malam Seide FC Eindhoven/av PSV/av
Antonio Greven HVV Helmond PSV/av
Mark Linsen geen club PSV/av
Niels Raaijmakers Jong FC Eindhoven PSV/av
Lars Raaijmakers FC Eindhoven JO19-1 PSV/av
Rick van der Heijden Rood Wit V PSV/av
Wesley van den Berg Unitas'59 PSV/av
Amir Al-Anany RKSV Nuenen PSV/av
Finn van Eck PSV/av  RPC
Mehmet Alp  PSV/av Zwaluw VFC
Joshua van Veldhoven PSV/av onbekend
Rob van der Vorst  PSV/av Stiphout Vooruit
Toufik Belhaj PSV/av Gestel
Reusel Sport van club naar club
Matthijs Jansen lager team Reusel Sport
Lars Pijs eigen jeugd Reusel Sport
Dirk de Koning eigen jeugd Reusel Sport
Lars Jansen eigen jeugd Reusel Sport
Ruud Jansen Reusel Sport De Zuiderburen
RPC van club naar club
Patrick Philippart RKSV Nuenen RPC
Canberk Sayan  RKSV Nuenen  RPC
Sander Tax Pusphaira RPC
Finn van Eck PSV/av RPC
Lucas de Wit Carson Newman U. (USA) RPC
Rik Strijbosch EFC RPC
Matthijs Vereggen eigen jeugd RPC
Job van de Waardenburg eigen jeugd RPC
Amine Asbaa eigen jeugd RPC
Thijs van den Hoff eigen jeugd RPC
Vincent Bogaerts RPC Brabantia
Thomas van Gerwen RPC stopt (lager team)
Ben Smits RPC stopt (lager team)
SBC van club naar club
Dittgher Aarsen WODAN SBC
Sander van Kersbergen RKSV Nuenen SBC
Lars Kuys SBC Wilhelmina Boys
Rob Kapteijns SBC stopt
SV Budel van club naar club
Jochem Spee eigen jeugd SV Budel
Wouter Spee eigen jeugd SV Budel
Bas Bergmans eigen jeugd SV Budel
Bram van Bekhoven eigen jeugd SV Budel
Zem van Kessel eigen jeugd  SV Budel
Rein Martens   eigen jeugd SV Budel
Wouter Spee eigen jeugd SV Budel
SV Tivoli van club naar club
Joeri Berende (trainer) SV Tivoli (speler) SV Tivoli
Marc van Eijk (trainer) SV Tivoli onbekend
Efekan Aydin geen club SV Tivoli
Mike Box DBS SV Tivoli
Michael Cadenas Gestel SV Tivoli
Delano van Gemert Gestel SV Tivoli
Ricardo van Bekhoven SV Tivoli 2 SV Tivoli
Mike van Doorn SV Tivoli 2 SV Tivoli
Tom de Haas SV Tivoli 2 SV Tivoli
Joey Klaassen Sv Tivoli 2 SV Tivoli
Sander Lambrechts SV Tivoli 2 SV Tivoli
Pim Monen SV Tivoli 2 SV Tivoli
Rick Pruim SV Tivoli 2 SV Tivoli
Nick van Reusel SV Tivoli 2 SV Tivoli
Badr Bazzi SV Tivoli De Valk
Walid Hilali SV Tivoli De Valk
Moussa Elyahiaoui SV Tivoli Unitas'59
Unitas'59 van club naar club
Peter Jonkman (trainer) Hapert Unitas'59
Huub Vermeulen (trainer) Unitas'59 PSV (scouting)
Moussa Elyahiaoui SV Tivoli Unitas'59
Waad Hussein HSE Unitas'59
Andrés Rojas Ebert geen club Unitas'59
Stanley Verbeek FC Eindhoven/av Unitas'59
Shane Bosstraten Brabantia Unitas'59
Salim Zeroual Marvilde Unitas'59
Murtaza Nawabi  Marvilde Unitas'59
Mustafa Nawabi Gestel Unitas'59
Sia Nawabi Gestel Unitas'59
Luke Noordermeer Brabantia Unitas'59
Kamiel Pennings Sparta'25 Unitas'59
Marijn Franse Rood Wit V Unitas'59
Koen Bots RKSV Nuenen Unitas'59
Dion Vermeulen Unitas'59 De Valk
Max Leidelmeijer Unitas'59 De Valk
Mark Bartels Unitas'59 RKGSV
Antoni Forner Cuenca Unitas'59 RKSV Nuenen
Tim van Gils Unitas'59 De Valk
Appie Centin Unitas'59 Gestel
Wesley van den Berg Unitas'59 PSV/av
Tom Molenberg Unitas'59 RKGSV
Erdem Erdogan Unitas'59 Woenselse Boys
Wilhelmina Boys van club naar club
Patrick van Hoof geen club Wilhelmina Boys
Thijs Antonise Brabantia Wilhelmina Boys
Lars Kuys SBC Wilhelmina Boys
Ossy Azeuini KSV Oud-Turnhout (B) Wilhelmina Boys
Bas Postuma eigen jeugd Wilhelmina Boys
Dejan Cockalo eigen jeugd Wilhelmina Boys
Stijn van Riet eigen jeugd Wilhelmina Boys
Thijs Meeske eigen jeugd Wilhelmina Boys
Jorn Versantvoort eigen jeugd Wilhelmina Boys
Finn van Vorstenbosch eigen jeugd Wilhelmina Boys
Robert van Riet lager team Wilhelmina Boys
Wesley Oomen lager team Wilhelmina Boys
Stef Ambaum Wilhelmina Boys lager team
Max Lodewijks Wilhelmina Boys stopt
Nathan Smith Wilhelmina Boys vertrek Engeland
Bart de Bruijn Wilhelmina Boys Gestel
DOSL van club naar club
Willem Aarts (trainer) SJVV DOSL
William Hoeymans (trainer) DOSL onbekend
F. de Kort eigen jeugd DOSL
M. Steeghs eigen jeugd DOSL
R. Vlassak eigen jeugd DOSL
FC Cranendonck van club naar club
Nory Saanen De Valk FC Cranendonck
Maarheeze van club naar club
Esteban van de Weijden UNA 2 Maarheeze
Thijs van der Schoot Mifano Maarheeze
Luuk Verschueren Maarheeze Geldrop
ACHT van club naar club
Timo Verhagen eigen jeugd ACHT
Enes Caglayan eigen jeugd ACHT
Lemi Ozturk eigen jeugd ACHT
Toon van Kemenade eigen jeugd ACHT
Kevin Nelissen eigen jeugd ACHT
Raju Nieuwlaat eigen jeugd ACHT
Lenny Delhaas eigen jeugd ACHT
Beau van Dijk eigen jeugd ACHT
Lucas Overdevest eigen jeugd ACHT
Arne Hoekstra eigen jeugd ACHT
Mathijs Huizingh eigen jeugd ACHT
Mark van de Heijden RPC (lager team) ACHT
Robin Bloks ACHT stopt (lager team)
Niek Broeders ACHT stopt (lager team)
Bergeijk van club naar club
Sven Verstappen (trainer) geen club Bergeijk
Jos Beerens (trainer) Bergeijk EFC 2
Samim Yusofi EFC Bergeijk
John Vosters Bergeijk Terlo
De Raven van club naar club
Tom Simon De Raven Dommelen
De Weebosch van club naar club
Nick Smits (trainer) RPC (jeugd) De Weebsoch
Wim Hoeben (trainer) De Weebsoch Hulsel
Dommelen van club naar club
Corné van Son DBS Dommelen
Bart Bonnema Geldrop 2 Dommelen
Tom Simon De Raven Dommelen
Sjoerd de Haan eigen jeugd Dommelen
Ruben van den Akker eigen jeugd Dommelen
Bryan van Gerwen eigen jeugd Dommelen
Stan van Weert eigen jeugd Dommelen
Ties Davervelt eigen jeugd Dommelen
Jordan Kay eigen jeugd Dommelen
Tom van Loon eigen jeugd Dommelen
Jesper van de Meulengraaf eigen jeugd Dommelen
Sven Wijnen eigen jeugd Dommelen
Stan van den Berselaar Dommelen EFC
Jordy van der Heijden Dommelen EFC
HMVV van club naar club
Ron de Kort (trainer) De Bocht'80 HMVV
Nick Abrahams (trainer) HMVV stopt
Bram Sanders eigen jeugd HMVV
Bas van Limpt eigen jeugd HMVV
Hein Smolders eigen jeugd HMVV
Niek Hermans eigen jeugd HMVV
Armando Martens eigen jeugd HMVV
Thomas Castelijns HMVV stopt
Joeri Adams HMVV stopt (lager team)
Hulsel van club naar club
Wim Hoeben (trainer) De Weebsoch Hulsel
Joris Tuns (trainer) Hulsel DOSKO'32
Riethoven van club naar club
Mohamed El Moussaoui WODAN Riethoven
Hicham Hilali WODAN  Riethoven
Luc Kuijken eigen jeugd Riethoven
Tobor Das eigen jeugd Riethoven
Stijn Maas eigen jeugd Riethoven
Stan van Ham eigen jeugd Riethoven
Joris Helle eigen jeugd Riethoven
Roy van de Putte eigen jeugd Riethoven
Job Sweegers eigen jeugd Riethoven
Stijn Maas eigen jeugd Riethoven
SDO'39 van club naar club
Thomas van der Aa Steensel SDO'39
Stan van Campen   eigen jeugd SDO'39
Josse de Kort eigen jeugd SDO'39
Sem Kokx eigen jeugd SDO'39
Lars van Garsel eigen jeugd SDO'39
Siep van Woerden  eigen jeugd SDO'39
Steensel van club naar club
Stefan de Graef (trainer) RKESV Steensel
Trevor Pattenden (trainer) Steensel stopt
Joost van Nunen Steensel (lager team) Steensel
Kaj van de Looy geen club Steensel
Marco Subnel Rood Wit V. Steensel
Marijn van de Ven Steensel stopt
Rik Heesterbeek Steensel Stopt
Werner Wijnen Werner Wijnen stopt
Thomas van der Aa Steensel SDO'39
Vessem van club naar club
Pieter van Rooij eigen jeugd Vessem
Marnick Olislagers eigen jeugd Vessem
Chris van Ham eigen jeugd Vessem
Huubke van Nunen was gestopt Vessem
Waalre van club naar club
Tommy Knigge Waalre Woenselse Boys
Wessel Vincent Waalre onbekend
Twan van der Looij Waalre Terlo
Luuk Ooms Waalre  stopt
WODAN van club naar club
Mohamed El Moussaoui WODAN Riethoven
Yassine Dahmazi WODAN Gestel
Mohamed Bounaj WODAN Gestel
Furkan Nas WODAN Gestel
Omar Ali WODAN Gestel
Mustafa Arslan WODAN Gestel
Dittgher Aarsen WODAN SBC
Max Nijst WODAN RKSV Nuenen
Hicham Hilali WODAN Riethoven
ZSC van club naar club
Gertjan Smolders (trainer) ZSC (ass. trainer) ZSC (hoofdtrainer)
Herbert de Krom (trainer) ZSC stopt
EMK van club naar club
Rick van den Boogaard EMK (lager team) EMK
Bart Dankelman RKSV Nuenen 2 EMK
Wesley Hunting RKSV Nuenen 2 EMK
Timo Rooijakkers RKSV Nuenen 2 EMK
Roy Jansen geen club EMK
Leon Roijakkers geen club EMK
Sander Roijakkers RKSV Nuenen (lager team) EMK
Jeffrey Perts Sterksel EMK
Mark van Happen Nieuw Woensel EMK
Christian Messerschmidt EMK Braakhuizen
Yannick Leenen EMK Woenselse Boys
Mifano van club naar club
Luc Swinkels 
Mierlo Hout
Mifano
Wouter Koolen 
Stiphout Vooruit
Mifano
Niels Drost 
eigen jeugd
Mifano
Rik Zijderveld 
eigen jeugd
Mifano
Vincent Hoeben 
lager team
Mifano
Willem Verouden 
lager team
Mifano
Michael van de Goor 
lager team
Mifano
Thijs van der Schoot Mifano
Maarheeze
Stefan van der Westen Mifano stopt (lager team)
Frank Kuijpers Mifano
stopt (lager team)
Jelle Lammers
Mifano
stopt (lager team)
RKGSV van club naar club
Tom Molenberg Unitas'59 RKGSV
 Joey van den Berk RKSV Nuenen RKGSV
Mike van den Berk RKSV Nuenen RKGSV
Pim Simons Stiphout Vooruit RKGSV
Mark Bartels Unitas'59 RKGSV
Jelle van Hagen eigen jeugd RKGSV
Martijn van Rooij eigen jeugd RKGSV
Rainer van Bergen RKGSV  stopt
Jasper Coenraad RKGSV SV Brandevoort
SV Brandevoort                         van club                                     naar club
Liridon Krasniqi (trainer) Mifano SV Brandevoort
Max Bereklauw (trainer) geen club SV Brandevoort
Peter Smulders (trainer) Jeugd sv Brandevoort SV Brandevoort
Evany Luhulima Fortuna Wormerveer SV Brandevoort
Bilal Sabiri Mulo SV Brandevoort
Wesley van Schijndel Bruheze SV Brandevoort
Illias El Jaddaoui Rood Wit'62 SV Brandevoort
Hamza Bassali Mulo SV Brandevoort
Jasper Coenraad RKGSV  SV Brandevoort
Emre Bars  Mierlo Hout SV Brandevoort
Luigi Burhenne RKPVV SV Brandevoort
Djardi Martina  SV Brandevoort Mierlo Hout
Wessel Aerts SV Brandevoort Mierlo Hout
Ibrahim Contey SV Brandevoort VVV Venlo
Danny Bartelsman SV Brandevoort SV De Braak (zaterdag)
Woenselse Boys van club naar club
Davey van der Gaag Nieuw Woensel Woenselse Boys
Yannick Leenen               EMK Woenselse Boys
Erdi Atakan Oud-Turnhout (B) Woenselse Boys
Erdem Erdogan Unitas'59 Woenselse Boys
Tommy Knigge Waalre Woenselse Boys
Furkan Kekil eigen jeugd Woenselse Boys
Jasper Bell eigen jeugd Woenselse Boys
Diego van Leest eigen jeugd Woenselse Boys
Mike van Elderen  eigen jeugd Woenselse Boys
Giovanni van Bladel Woenselse Boys Rood Wit V
Alain Plaum Woenselse Boys Rood Wit V
Mike Klerkx  Woenselse Boys stopt
De Bocht'80 van club naar club
Suat Tasci DVVC De Bocht'80
Ron de Kort (trainer) De Bocht'80 HMVV
Yener Kilic geen club De Bocht'80
Emran Pourmanaf DVVC De Bocht'80
Joël Prat De Bocht'80 EFC
Casteren van club naar club
Jochem Roefs eigen jeugd Casteren
Luuk Gijsbergen eigen jeugd Casteren
DVS van club naar club
Rutger Roza SV Valkenswaard DVS
Joery van Breemen SV Valkenswaard DVS
Lars van Gelderen SV Valkenswaard DVS
David da Silva Dommelen DVS
Fons van Grieken eigen jeugd DVS
Lars Mobach eigen jeugd DVS
Dries Kreijns eigen jeugd DVS
Pim Senders eigen jeugd DVS
Siem van Hirtum eigen jeugd DVS
Jasper ten Hoeve eigen jeugd DVS
Paul Schuur eigen jeugd DVS
Sjors Neggers eigen jeugd DVS
Tigo van Roosmalen eigen jeugd DVS
Mink Frencken  eigen jeugd DVS
Pepijn Mikkers eigen jeugd DVS
Daan van Rijswijck eigen jeugd DVS
Sam Willems eigen jeugd DVS
Mengistu Willems eigen jeugd DVS
Sander van der Veen eigen jeugd DVS
Maarten Smulders eigen jeugd DVS
Brent Hoekman eigen jeugd DVS
Kevin Boerenkamp eigen jeugd DVS
Stijn Lucius eigen jeugd DVS
Ard Gerrits DVS Taxandria
Marco van den Heuvel DVS stopt (lager team)
Joost Mourmans DVS stopt (lager team)
DOSKO'32 van club naar club
Joris Tuns (trainer) Hulsel DOSKO'32
Frank de Haan (trainer) DOSKO'32 stopt
Jos Bierings lager team DOSKO'32
Job van der Waerden lager team DOSKO'32
Milan Aniri eigen jeugd DOSKO'32
Jop Baijens eigen jeugd DOSKO'32
Jens Boerboom eigen jeugd DOSKO'32
Rob Dings eigen jeugd DOSKO'32
Cas Gerritsen eigen jeugd DOSKO'32
Tim de Haas eigen jeugd DOSKO'32
Kees van der Heijden eigen jeugd DOSKO'32
Geert van Helmond eigen jeugd DOSKO'32
Coen Peeters eigen jeugd DOSKO'32
Juul Pellegrom eigen jeugd DOSKO'32
Lucas Stofmeel eigen jeugd DOSKO'32
Alexander Tops eigen jeugd DOSKO'32
Niels Tuerlings eigen jeugd DOSKO'32
Rob Verhees eigen jeugd DOSKO'32
Tim Verhees eigen jeugd DOSKO'32
Job van der Zanden eigen jeugd DOSKO'32
DEES van club naar club
Jeroen van de Velden eigen jeugd DEES
Djustin van Lierop eigen jeugd DEES
Rhohan van Dooren eigen jeugd DEES
Grard van de Sande eigen jeugd DEES
Knegselse Boys van club naar club
Mark Crommentuijn  Grashoek Knegselse Boys
Maikel Straver RKC/av Knegselse Boys
Giel Emmers Dommelen (lager team) Knegselse Boys
Oscar van Doremalen eigen jeugd Knegselse Boys
Roy Seuntiëns eigen jeugd Knegselse Boys
Stijn Seuntiëns eigen jeugd Knegselse Boys
Bart Wijnands eigen jeugd Knegselse Boys
Sven Mollen Knegselse Boys stopt (lager team)
Twan Rijkers Knegselse Boys stopt (lager team)
Marco Schuur Knegselse Boys stopt (lager team)
Maarten Wijnands Knegselse Boys stopt (lager team)
Luan Brouwers Knegselse Boys stopt
Jurian van de Ven Knegselse Boys stopt
Netersel van club naar club
Geen mutaties    
Pusphaira van club naar club
Philip Klees Pusphaira stopt (lager team)
Jochem Meijer Pusphaira stopt
Sander Tax Pusphaira RPC
Sterksel van club naar club
Peter Treffers (trainer) geen club Sterksel
Willem Ooms (trainer) Sterksel St. Joost
Kevin van de Kerkhof RKPVV Sterksel
Tyrone Pelzers RKSV Heeze Sterksel
Willion Verbeek DOSL Sterksel
Jim de Jong De Valk Sterksel
Jeffrey Perts Sterksel EMK
Bart Berkers Sterksel Nederwetten
Terlo van club naar club
John Vosters Bergeijk Terlo
Twan van der Looij Waalre Terlo
Peter Verhoeven geen clib Terlo
Tongelre van club naar club
Dominik Pirron geen club Tongelre
Rachid Mouroua geen club Tongelre
Ayoub Ouzalah Braakhuizen Tongelre
Doze Pedro Manuel Gestel Tongelre
Josemar Makiavala Brabantia Tongelre
Dylan den Brok Unitas'59 Tongelre
Antonie Wouters Tongelre stopt (lager team)
Mitchell Jansen Tongelre Woenselse B. (lager team)
Murat Akdas Tongelre stopt
Nazim Aytamka Tongelre stopt
Nederwetten van club naar club
Angelo van Veen  geen club Nederwetten
Bart Berkers Sterksel Nederwetten
Bryan Buffing WODAN Nederwetten
Dennis van Es Gestel Nederwetten
Robbert van Es Gestel Nederwetten
Tola Taylor geen club Nederwetten
Mike Wetering Nieuw Woensel Nederwetten
Nieuw Woensel van club naar club
Thom Smits De Valk 2 Nieuw Woensel
Alejandro Rodil Murias  De Valk 2 Nieuw Woensel
Louange Kinsungila De Valk 2 Nieuw Woensel
Davey van der Gaag Nieuw Woensel Woenselse Boys
Samet Genis Nieuw Woensel Woenselse Boys
Mike Wetering Nieuw Woensel Nederwetten

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.