Dure nederlaag voor koploper PSV/av. De ploeg van Stephan Wijlaars ziet voorsprong slinken op concurrentie.
De amateurs van PSV hebben de tweede nederlaag van het seizoen geleden. Na VV Acht was ook Hoogeloon in speelronde 10 te sterk voor de koploper, waardoor de voorsprong op de huidige nummer twee Unitas'59 is geslonken naar twee punten.
Het eerste deel van de eerste helft was van beide kanten slordig, zonder dat er grote kansen gecreëerd werden. Na 25 minuten kreeg PSV/av een penalty, maar deze werd knap gestopt door Jesse Lamers. Enkele minuten later werd de wedstrijd opengebroken door Sjoerd de Laat. Hij kopte een goed genomen corner knap binnen om Hoogeloon op voorsprong te zetten, 1-0.
Na de rust kwam Hoogeloon als beste uit de kleedkamer. Binnen vijf minuten was het Jort Brouwers die de 2-0 maakte. In minuut 56 dacht PSV/av de aansluitingstreffer te maken, maar de bal die via de onderkant van de lat op de grond kwam ging net niet over de lijn. De aansluitingstreffer viel in minuut 62 alsnog. Via een controversiële penalty voor PSV/av werd het 2-1.
Het laatste half uur creëerden Hoogeloon en PSV nog enkele kansen, maar werd er niet meer gescoord. Hoogeloon - PSV/av eindigde daardoor in 2-1 overwinning voor de thuisploeg.
Jouw reactie?