Goeran van den Heuvel en RKSV Heeze einde seizoen uit elkaar


Persbericht RKSV Heeze

Aan het einde van het seizoen 2023/ 2024 gaan de wegen van onze huidige trainer van het 1ste, Goeran van den Heuvel, en RKSV Heeze scheiden.

Een verschil van inzicht, heeft ons doen besluiten niet met elkaar verder te gaan vanaf het seizoen 2024/ 2025. Desondanks zijn Goeran en de selectie gemotiveerd om het lopende seizoen succesvol met elkaar af te sluiten.

RKSV Heeze gaat de komende periode intensief op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor Heeze 1. Clubman Marius Methorst heeft aangegeven ook het volgende seizoen bij RKSV Heeze te blijven als assistent trainer van Heeze 1.

Als club gaan we Goeran en Heeze 1 ondersteunen en aanmoedigen om deze competitie nog zoveel mogelijk punten te pakken. Daarvoor kunnen ze alle steun gebruiken, dus kom ze een keer aanmoedigen op Het Lambrek.

Respectvol taalgebruik en naamsvermelding

Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.

Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.

Jouw reactie?