Geert Voets keert terug als hoofdtrainer bij VV Casteren

Deelacties:

Persbericht RKVV Casteren 
Het bestuur van RKVV Casteren is verheugd te kunnen melden dat Geert Voets met ingang van het seizoen 2026-2027 wordt aangesteld als hoofdtrainer van de club.

Voets is geen onbekende voor RKVV Casteren. Eerder stond hij al drie seizoenen (tot en met 2022, inclusief het coronajaar) aan het roer bij de hoofdmacht. Destijds nam hij afscheid van het trainerschap, maar voor Casteren maakt hij graag een uitzondering. De club neemt immers een bijzondere plaats in zijn hart in.

De ervaren trainer heeft aangegeven zich voor één seizoen te willen verbinden aan Casteren. Zelf zegt Geert met een knipoog dat het bijzonder is dat de club in de zoektocht naar een nieuwe trainer uitkomt bij een 64-jarige Belgische man uit Arendonk. Daarnaast spreekt hij de hoop uit dat Casteren ook komend seizoen actief zal zijn in de vierde klasse.

Naast de aanstelling van Geert Voets wordt ook de technische staf versterkt. Edwin Kuijpers treedt toe als assistent-trainer. Edwin Kuijpers is momenteel actief binnen het 45+ team en heeft in het verleden jarenlang deel uitgemaakt van de selectie van RKVV Casteren. Samen met Geert Voets zal hij onder meer verantwoordelijk zijn voor de trainingen op donderdag.

Het bestuur van RKVV Casteren spreekt het volste vertrouwen uit in deze trainersstaf en ziet het nieuwe seizoen met vertrouwen tegemoet.

Respectvol taalgebruik en naamsvermelding

Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.

Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.

Jouw reactie?


Peter Castelijns DOSKO'32
03 april 22:08
Proficiat Geert. Succes
Gerrit van der Heijden
02 april 14:33
Gefeliciteerd Geert en veel succes bij Casteren!
Toon Daniƫls
02 april 12:27
Proficiat Geert terug op het oude nest.succes en veel plezier
Twan
02 april 10:47
Succes Geert en Casteren (ook Edje). HMVV zal je missen als scheidsrechter....de keeper van Hapert 3 niet hahahahaha
EDN'56
01 april 21:55
Gefeliciteerd!! Veel succes en plezier Geert.
Marco van den Braken
01 april 19:29
Geert, gefeliciteerd kerel. Geweldig dat je weer op de velden terugkeert. Enorm veel succes!
Joris
01 april 17:17
Gefeliciteerd Geert en Casteren !!!
Erik Schaeken
01 april 10:08
Gefeliciteerd Geert en heel veel succes en plezier toegewenst.
Peter Franken
01 april 10:08
Het bloed kruipt..... Succes, Geert!
Jeroen Vermaas
31 maart 23:51
Geert mooi dat je weer aan de gang gaat bij jouw clubje uit Casteren. Beide heel veel succes.
Wim Hoeben
31 maart 22:32
Gefeliciteerd Geert en Casteren. Gaat zeker goed komen volgend jaar. Heel veel plezier.
Willy Kamps
31 maart 21:58
Goed om te horen Geert dat je weer aan de gang gaat. Veel succes gewenst vanuit het Riethovense.
HMVV
31 maart 21:02
Succes Geert en Casteren!
Kees Waalen
31 maart 20:03
Veel succes met deze mooie samenwerking, gaat zeker goed komen
Peer van Kemenade
31 maart 18:46
Mooi Geert en nog mooier en begrijpelijk dat je voor Casteren een uitzondering maakt! Heel veel succes en de groeten op de Smeel.
Marc Post
31 maart 16:46
Ook erg leuk Edwin, dat je eerste stappen als trainer bij de senioren gaat zetten....!
Marc Post
31 maart 16:45
Proficiat Geert en Casteren met jullie hernieuwde samenwerking. Leuk dat je weer als hoofdtrainer aan de gang gaat, Geert.