FC Lisse - UNA: 1-1

De thuisploeg liet er vanaf de aftrap geen gras groeien over haar bedoelingen. Binnen de  kortste keren kopte Jerrel Hak na een vloeiende aanval de gastheren op een 1-0 voorsprong. De thuisploeg bleef hierna aandringen, maar ondanks twee goede, geelblauwe  mogelijkheden werd de roos niet geraakt. Hoewel UNA wel wilde aanzetten lukte het de bezoekers niet om tegen een goed georganiseerd voetballend FC Lisse voor doelgevaar te zorgen.

FC Lisse daarentegen hield controle over de wedstrijd, meer dan een overvloed aan hoekschoppen leverde dat niet op voor de thuisploeg, die er tegen het taai verdedigende UNA maar niet in slaagde om op een verdiende 2-0 voorsprong te komen.

De 1-0 halverwege werd bijna direct na de thee van het scorebord gepoetst toen een ongelukkige handsbal van Kevin van der Zwet een strafschop opleverde voor UNA. Dat buitenkansje was wel besteed aan Martijn van der Sande zodat FC Lisse door de onverwachte gelijkmaker weer helemaal opnieuw kon beginnen. Dat wilde de thuisploeg ook wel, maar als het op afronden aankwam schoot de thuisploeg, net als voor de thee tekort. Daarbij moest de thuisploeg wel attent blijven op het op de counter loerende UNA, dat compact spelend haar kansen geduldig afwachtte. Gescoord werd er niet meer zodat FC Lisse het zich mocht aanrekenen dat het voor de thee verzuimd had om al verder afstand te nemen van UNA, zodat er uiteindelijk een teleurstellende 1-1 resteerde voor de Lissenaren.

(Bron bollenstreekomroep.nl)

Jouw reactie?