Erp wint topper van Reusel Sport
Erp heeft zondagmiddag uitstekende zaken gedaan in de strijd om het kampioenschap. Het onderlinge treffen met concurrent Reusel Sport/CoTrans werd relatief eenvoudig met 2-0 gewonnen.
Erp kreeg dus zondag bezoek uit Reusel, een directe concurrent in de strijd om het felbegeerde kampioenschap.
Erp begon – zoals wel vaker dit seizoen – goed aan de wedstrijd. Al na een minuut spelen had de 1-0 al op het scorebord kunnen staan; een goede inzet van Joep Offermans werd gestopt door de sluitpost uit Reusel. Daarna golfde de wedstrijd wat op en neer, zonder al te veel grote kansen aan beide kanten.
Vlak voor rust kwam Erp verdiend op voorsprong. Al werd de treffer niet gemaakt door een speler van Erp. In de 38e minuut speelde een verdediger van Reusel de bal terug op zijn doelman, maar die stond niet in positie, waardoor de bal in het doel rolde: 1-0.
In de tweede helft had Erp de wedstrijd in het slot moeten gooien, maar liet dat na. Erp kreeg enkele uitgelezen mogelijkheden om de 2-0 te maken, maar de bal wilde er simpelweg niet in. Daardoor werd het nog even billenknijpen in de slotfase, maar toen verlossers Koen van Deurzen en Jorg van Zutphen het veld betraden, werd aan alle spanning een einde gemaakt. Koen van Deurzen – die ruim vijf maanden niet had gevoetbald vanwege blessureleed – kopte een bal door op Jorg van Zutphen, en die schoot beheerst de 2-0 binnen. 
Niet veel later floot de Bossche arbiter af. Erp boekt een hele belangrijke overwinning.
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?
@neutrale man
@Theo
Theo
Neutrale man
Romario
@volger
Romario
Romario
Volger
@@Henk
@Henk
Henk
Mariaan
Helmond
Romario