Uitslagen competitie voor 1, 3 en 4 december in een overzicht

Deelacties:


Hieronder uitslagen competitie voor donderdag 1, zaterdag 3 en zondag 4 december in een overzicht 


3e Divisie
VVSB — JOS/W'graafsmeer: 5 - 2
TOGB — Quick: 1 - 1
Hercules — Groene Ster: 1 - 1
ADO’20 — UNA: 3 - 1
Dongen — Unitas: 4 - 2
Gemert — HSC'21: 0 - 0
Baronie — DEM: 4 - 1
OJC Rosmalen — UDI'19/CSU: 4 - 0
Blauw Geel’38 — OSS'20: 1 - 0

4e Divisie
Hoogland — RKSV Nuenen: 2 - 0
RKZVC — SV Meerssen: 1 - 2
Silvolde — HVCH: 2 - 1
AWC — Orion: 4 - 1
SV Venray — Kampong: 3 - 0
Moerse Boys — Juliana'31: 2 - 0
EVV — Longa'30: 1 - 2
Unitas’30 — Halsteren: 2 - 0

1e Klasse B
 
(inh.) Best Vooruit — RKSV Heeze: 1 - 4 
FC Eindhoven/av — SC 't Zand: 0 - 5
Erp — Geldrop: 2 - 1
FC Boshuizen — TAC'90: 0 - 2
VOAB — Nemelaer: 1 - 2
Sarto — RKSV Heeze: 6 - 3
Best Vooruit — Kruisland: 1 - 0
DOSKO — Marvilde: 2 - 3

1e Klasse C
EFC — Venlosche Boys: 2 - 2
Someren — Deurne: 2 - 5
ZSV — Wittenhorst: 2 - 4
De Ster — BSV Limburgia: 0 - 4
EHC — Schaesberg: 1 - 2
RKSV Minor — Sportclub Susteren: 0 - 2
Volharding — Chevremont: 4 - 3

2e Klasse E
Mierlo Hout — Brabantia: 2 - 1
De Valk — Rood Wit V: 3 - 0
Hoogeloon — Veritas: 1 - 1
MVC’19 — Wilhelmina'08: 0 - 0
NWC — Oirschot Vooruit: 1 - 1
RPC — Valkenswaard: 2 - 3

3e Klasse D 
Hapert — Unitas'59: 1 - 3
Beerse Boys — Bergeijk: 4 - 0
Gestel — PSV/av: 3 - 2
Braakhuizen — Acht: 1 - 3
Bladella — DBS: 5 - 2
RKVVO — Reusel Sport/CoTrans: 1 - 0
Dommelen — Wilhelmina Boys: 0 - 5

3e Klasse E
Avanti’31 — Vorstenbossche Boys: 4 - 0
EVVC — Alem: 5 - 2
FC Schadewijk — Den Dungen: 1 - 3
SJO/SSA VESTA’19 — Margriet: 2 - 2
DSC — SBC: 0 - 0
Nulandia — Nooit Gedacht: 1 - 0

4e Klasse E
SV Budel — FC Cranendonck: 3 - 1
DESM — Lierop: 2 - 3
ONDO — SVSH: 1 - 5
Neerkandia — RKMSV: 0 - 0
Maarheeze — FC ODA: 4 - 1
SSE — Rood Wit'67: 1 - 0

4e Klasse F
Steensel — RKDSV: 0 - 3
Waalre — ZSC: 2 - 2
EDN’56 — DVS: 4 - 3
DOSL — Spoordonkse Boys: 0 - 2
De Raven — Tuldania: 4 - 1
Vessem — Riethoven: 1 - 0
SDO’39 — HMVV: 5 - 1

4e Klasse G
Nieuw Woensel — Irene: 1 - 3
WEC — Tongelre: 1 - 1
Woenselse Boys — Tivoli: 1 - 2
Boskant — Pusphaira: 1 - 0
Essche Boys — Boxtel: 1 - 1
Avesteyn — Mariahout: 1 - 1
VOW — Nijnsel: 0 - 3

4e Klasse G ZII
Milheezer Boys — Rood Wit'62: 1 - 1
Bavos — Liessel: 4 - 0
Mifano — De Braak: 0 - 2
RKGSV — HVV Helmond: 0 - 3
SPV — Eli: 0 - 0
SV Brandevoort — MVC: 4 - 0

5e Klasse C 
Terlo — SVSOS: 7 - 0
De Weebosch — EMK: 2 - 0
Sterksel — Knegselse Boys: 1 - 3
Netersel — De Bocht'80: 4 - 1
Casteren — DOSKO'32: 2 - 0
DEES — Hulsel: 4 - 2

© 2023 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?