Uitslagen competitie voor 23 en 24 april

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen competitie voor zaterdag 23 en zondag 24 april in een overzicht. 



3e Divisie (23-24 april)
Groene Ster — EVV: 3 - 2
UNA — Blauw Geel'38/JUMBO: 0 - 1

Hercules — DEM: 0 - 1
ADO’20 — Unitas: 4 - 1
Quick — Hollandia: 4 - 0
Westlandia — Dongen: 3 - 2
JOS/W’graafsmeer — Hoogland: 1 - 3
HSC’21 — Gemert: 3 - 2
OSS’20 — OFC: 1 - 3

Hoofdklasse B (24 april)
UDI’19/CSU — RKSV Minor: 5 - 0
Juliana’31 — Halsteren: 0 - 0
Longa’30 — Orion: 1 - 3
Moerse Boys — RKZVC: 4 - 2
RKSV Nuenen — OJC Rosmalen: 0 - 2

1e Klasse C (24 april) 
Leones — HVCH: 1 - 1
Alverna — FC Eindhoven/av: 2 - 2
Berghem Sport — Brabantia: 2 - 2
SV TOP — Rhode/Van Stiphout: 2 - 3
Woezik — Best Vooruit: 0 - 3
EFC — Erp: 1 - 5

1e Klasse D (23-24 april)
SV Venray — SSS'18: 4 - 0

Geldrop — Venlosche Boys: 2 - 0
Deurne — Veritas: 1 - 1
BSV Limburgia — Chevremont: 2 - 2
Wilhelmina’08 — Wittenhorst: 1 - 3
Sportclub Susteren — ZSV: 1 - 3
RKSV Heeze — De Ster: 2 - 1

2e Klasse H (24 april) 
NWC — RKVVO: 2 - 0
De Valk — Braakhuizen: 0 - 0
Someren — Valkenswaard: 5 - 2
Rood Wit V — Mierlo Hout: 2 - 3
Beerse Boys — Sparta'25: 0 - 3
Oirschot Vooruit — Marvilde: 0 - 2

3e Klasse D (24 april) 
RPC — Hapert: 3 - 0
Reusel Sport/CoTrans — Unitas'59: 1 - 2
Hoogeloon — Bladella: 2 - 2
Wilhelmina Boys — Nijnsel: 2 - 1
PSV/av — SBC: 2 - 5
Dommelen — SV Budel: 2 - 0
DBS — Gestel: 3 - 0

4e Klasse D (24 april) 
Bieslo — Horn: 0 - 3
Roggel — FC Maasgouw: 0 - 4
DFO’20 — FC Cranendonck: 0 - 1
FC ODA — Maarheeze: 0 - 1
FC Roerdalen — EMS: 0 - 0
DES Swalmen — Heythuysen: 2 - 3
Laar — DESM: 4 - 1

4e Klasse E (24 april)
RKDSV — De Raven: 4 - 1
Spoordonkse Boys — SDO'39: 1 - 2
Bergeijk — HMVV: 11 - 1
Vessem — Waalre: 3 - 1
Riethoven — De Weebosch: 4 - 1
Steensel — Tuldania: 0 - 0
Hulsel — ZSC: 0 - 3

4e Klasse F (24 april)
DOSL — Pusphaira: 4 - 0
WEC — Tivoli: 3 - 0
VOW — Acht: 0 - 2
Avesteyn — Mariahout: 1 - 1
Eli — RKGSV: 1 - 0
Woenselse Boys — EMK: 1 - 1
Boskant — DVS: 1 - 3

4e Klasse F ZII (24 april)
Mifano — ASV'33: 2 - 1
HVV Helmond — SPV: 1 - 1
SV Brandevoort — Bavos: 2 - 2
SSE — Rood Wit'62: 2 - 1
Lierop — SJVV: 4 - 1
Milheezer Boys — ONDO: 1 - 0
Bruheze — Stiphout Vooruit: 3 - 2

5e Klasse C (24 april)
Irene — Nederwetten: 5 - 1
Knegselse Boys — DEES: 0 - 1
Netersel — Terlo: 4 - 0
DOSKO’32 — Ollandia: 3 - 1
EDN’56 — SVSOS: 1 - 1
De Bocht’80 — LSV: 6 - 0

5e Klasse C ZII (23-24 april)
Eindse Boys — RKSVV: 3 - 0
Sterksel — Leveroy: 7 - 0
Rood Wit’67 — Crescentia: 2 - 0
Nieuw Woensel — SVSH: 1 - 1
RKSVN — Egchel: 6 - 0

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?