Hieronder uitslagen competitie voor woensdag 23, zaterdag 26 en zondag 27 november in een overzicht + Afgelastingen.
Afgelast 1B: RKSV Heeze - Best Vooruit. 5C: De Bocht'80 - Casteren
Gestaakt 1B: Kruisland - FC Eindhoven/av (70e min. Grensrechter onwel geworden, tussenstand 2-0)
3e Divisie
JOS/W’graafsmeer — DEM: 1 - 1
OSS’20 — VVSB: 0 - 6
DEM — Gemert: 3 - 0
Quick — OJC Rosmalen: 2 - 2
JOS/W’graafsmeer — TOGB: 1 - 2
UDI’19/CSU — ADO'20: 1 - 2
Unitas — Baronie: 0 - 0
UNA — Hercules: 0 - 0
HSC’21 — Blauw Geel'38: 0 - 1
Groene Ster — Dongen: 0 - 0
4e Divisie
Halsteren — SV Venray: 3 - 1
AWC — EVV: 0 - 2
Juliana’31 — Hoogland: 4 - 1
Longa’30 — Moerse Boys: 3 - 0
Kampong — Silvolde: 2 - 0
HVCH — RKZVC: 2 - 0
SV Meerssen — Orion: 2 - 2
RKSV Nuenen — Unitas'30: 2 - 0
1e Klasse B
TAC’90 — DOSKO: 2 - 1
SC ’t Zand — Erp: 0 - 3
Nemelaer — Sarto: 4 - 1
Marvilde — VOAB: 2 - 3
Geldrop — FC Boshuizen: 2 - 2
Kruisland — FC Eindhoven/av: Gestaakt
RKSV Heeze — Best Vooruit: Afgelast
1e Klasse C
Deurne — ZSV: 0 - 0
Venlosche Boys — Someren: 1 - 1
Chevremont — EFC: 2 - 1
Sportclub Susteren — Volharding: 2 - 3
Schaesberg — RKSV Minor: 3 - 0
BSV Limburgia — EHC: 4 - 0
Wittenhorst — De Ster: 1 - 2
2e Klasse E
Brabantia — De Valk: 4 - 1
Veritas — MVC'19: 5 - 2
Oirschot Vooruit — SHH: 1 - 2
Wilhelmina’08 — NWC: 1 - 0
Valkenswaard — Hoogeloon: 2 - 0
Rood Wit V — RPC: 0 - 1
3e Klasse D
DBS — RKVVO: 2 - 6
Unitas’59 — Beerse Boys: 3 - 3
Wilhelmina Boys — Hapert: 0 - 0
Reusel Sport/CoTrans — Dommelen: 4 - 0
Acht — Bladella: 2 - 1
PSV/av — Braakhuizen: 2 - 7
Bergeijk — Gestel: 4 - 1
3e Klasse E
Avanti’31 — EVVC: 2 - 0
Alem — FC Schadewijk: 4 - 2
SBC — Vorstenbossche Boys: 3 - 1
Margriet — DSC: 3 - 1
Nooit Gedacht — SJO/SSA VESTA'19: 2 - 1
Den Dungen — Nulandia: 1 - 1
4e Klasse E
SVSH — Neerkandia: 1 - 0
DESM — ONDO: 1 - 1
Rood Wit’67 — Lierop: 5 - 3
FC ODA — SSE: 2 - 2
FC Cranendonck — Maarheeze: 1 - 1
RKMSV — SV Budel: 0 - 0
4e Klasse F
Tuldania — Vessem: 1 - 3
ZSC — EDN'56: 1 - 1
RKDSV — Waalre: 3 - 1
HMVV — Steensel: 2 - 4
Riethoven — SDO'39: 2 - 0
Spoordonkse Boys — De Raven: 2 - 2
DVS — DOSL: 0 - 5
4e Klasse G
Mariahout — VOW: 3 - 0
Tongelre — Woenselse Boys: 3 - 4
Irene — WEC: 1 - 1
Nijnsel — Nieuw Woensel: 4 - 1
Boxtel — Avesteyn: 0 - 4
Pusphaira — Essche Boys: 1 - 0
Tivoli — Boskant: 1 - 1
4e Klasse G ZII
ASV’33 — Bavos: 3 - 0
MVC — Milheezer Boys: 0 - 1
Eli — SV Brandevoort: 1 - 2
HVV Helmond — SPV: 1 - 1
De Braak — RKGSV: 1 - 1
5e Klasse C
EMK — Sterksel: 6 - 1
Terlo — De Weebosch: 1 - 1
Hulsel — SVSOS: 2 - 2
DOSKO’32 — DEES: 0 - 2
Knegselse Boys — Netersel: 0 - 1
De Bocht’80 — Casteren: Afgelast
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?
Uitslagen
Wedstrijd secretaris Rksv Heeze
Dolopvoetbal
John Ooms