Uitslagen competitie voor 14 en 15 mei

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen competitie voor zaterdag 14 en zondag 15 mei in een overzicht.

3e Divisie (15 mei)
Hercules — Groene Ster: 3 - 1
Hoogland — ADO'20: 1 - 2
Dongen — OSS'20: 1 - 2
Hollandia — Blauw Geel'38/JUMBO: 1 - 1
DEM — Westlandia: 3 - 2
JOS/W’graafsmeer — UNA: 1 - 3
Gemert — EVV: 3 - 4
HSC’21 — Quick: 3 - 3
OFC — Unitas: 0 - 0

Hoofdklasse B (14-15 mei)
Longa’30 — RKZVC: Gestaakt
Orion — Halsteren: 3 - 3
Juliana’31 — Moerse Boys: 4 - 1
OJC Rosmalen — SV Meersse: 3 - 1

1e Klasse C
(15 mei) 
Alverna — EFC: 5 - 2
Nemelaer — SV TOP: 5 - 2
HVCH — Rhode/Van Stiphout: 1 - 1
Berghem Sport — Erp: 3 - 0
Best Vooruit — Leones: 3 - 1
Woezik — FC Eindhoven/av: 2 - 3

1e Klasse D (14-15 mei)
Wilhelmina’08 — Veritas: 2 - 1
Deurne — Sportclub Susteren: 0 - 1
Geldrop — BSV Limburgia: 3 - 1
De Ster — Chevremont: 7 - 2
Venlosche Boys — SSS'18: 0 - 0
SV Venray — ZSV: 3 - 3
Wittenhorst — RKSV Heeze: 1 - 2

2e Klasse H (15 mei) 
De Valk — Beerse Boys: 4 - 1
NWC — Hilvaria: 2 - 0
RKVVO — Valkenswaard: 3 - 6
Someren — Sparta'25: 3 - 0
Mierlo Hout — Oirschot Vooruit: 2 - 1
Rood Wit V — Braakhuizen: 1 - 4

3e Klasse D (15 mei) 
Reusel Sport/CoTrans — Dommelen: 4 - 1
RPC — Wilhelmina Boys: 3 - 3
Gestel — Nijnsel: 4 - 1
Hapert — Bladella: 1 - 0
Hoogeloon — SV Budel: 1 - 0
SBC — DBS: 3 - 5
PSV/av — Unitas'59: 3 - 2

4e Klasse D (15 mei) 
Roggel — DES Swalmen: 1 - 5
Bieslo — FC ODA: 2 - 3
DESM — Maarheeze: 1 - 3
Horn — FC Cranendonck: 2 - 0
DFO’20 — Heythuysen: 5 - 3
EMS — Laar: 1 - 11
FC Roerdalen — FC Maasgouw: 3 - 3

4e Klasse E (15 mei)
Spoordonkse Boys — Steensel: 3 - 1
RKDSV — Vessem: 0 - 1
ZSC — Waalre: 0 - 2
De Raven — HMVV: 0 - 2
De Weebosch — Hulsel: 2 - 2
Riethoven — SDO'39: 1 - 0

4e Klasse F (15 mei) 
WEC — Woenselse Boys: 2 - 0
DOSL — Avesteyn: 1 - 0
DVS — Mariahout: 1 - 2
Pusphaira — Acht: 1 - 3
VOW — EMK: 4 - 2
RKGSV — Boskant: 0 - 0
Eli — Tivoli: 10 - 0

4e Klasse F ZII (15 mei)
HVV Helmond — Milheezer Boys: 1 - 3
Mifano — SSE: 8 - 1
Stiphout Vooruit — Rood Wit'62: 5 - 1
ASV’33 — Bavos: 1 - 1
SV Brandevoort — ONDO: 2 - 2
SJVV — Bruheze: 0 - 4
Lierop — SPV: 2 - 2

5e Klasse C (15 mei)
Knegselse Boys — EDN'56: 6 - 2
Irene — Netersel: 1 - 0
LSV — Terlo: 0 - 1
Nederwetten — Casteren: 2 - 0
Ollandia — De Bocht'80: 2 - 2
DOSKO’32 — DEES: 1 - 2

5e Klasse C ZII (15 mei)
Olympia Boys — Eindse Boys: 1 - 4
Sterksel — Tongelre: 1 - 4
Leveroy — Crescentia: 1 - 2
Rood Wit’67 — RKSVV: 7 - 2
Nieuw Woensel — RKSVN: 3 - 0

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?