Uitslagen competitie voor 10, 12 en 13 november in een overzicht

Deelacties:


Hieronder uitslagen competitie voor donderdag 10, zaterdag 12 en zondag 13 november in een overzicht. 

3e Divisie
OSS’20 — OJC Rosmalen: 1 - 1
Unitas — Blauw Geel'38: 1 - 3
DEM — VVSB: 2 - 4
Baronie — Gemert: 3 - 0
JOS/W’graafsmeer — ADO'20: 0 - 1
Dongen — UNA: 1 - 2
UDI’19/CSU — Groene Ster: 0 - 0
Quick — Hercules: 0 - 2
HSC’21 — TOGB: 2 - 2

4e Divisie
AWC — Hoogland: 2 - 2
Longa’30 — Unitas'30: 4 - 1
Juliana’31 — SV Venray: 1 - 3
Kampong — SV Meerssen: 3 - 1
Halsteren — RKZVC: 3 - 0
HVCH — Orion: 0 - 1
RKSV Nuenen — Silvolde: 2 - 0
EVV — Moerse Boys: 3 - 1

1e Klasse B
 
TAC’90 — Sarto: 1 - 0
Geldrop — VOAB: 1 - 3
SC ’t Zand — DOSKO: 2 - 1
Kruisland — FC Boshuizen: 3 - 3
FC Eindhoven/av — Erp: 1 - 2
Nemelaer — Best Vooruit: 3 - 0
Marvilde — RKSV Heeze: 2 - 2

1e Klasse C
Venlosche Boys — De Ster: 2 - 1
Chevremont — ZSV: 8 - 2
Sportclub Susteren — Someren: 1 - 3
Volharding — EFC: 2 - 1
BSV Limburgia — RKSV Minor: 1 - 1
Wittenhorst — Schaesberg: 7 - 0
Deurne — EHC: 1 - 2

2e Klasse E
Brabantia — Hoogeloon: 3 - 2
Oirschot Vooruit — De Valk: 1 - 2
SHH — Mierlo Hout: 5 - 1
Veritas — NWC: 0 - 1
Valkenswaard — Wilhelmina'08: 2 - 0
Rood Wit V — MVC'19: 1 - 2

3e Klasse D 
Unitas’59 — Braakhuizen: 3 - 3
Wilhelmina Boys — Gestel: 0 - 0
Reusel Sport/CoTrans — Beerse Boys: 3 - 1
Dommelen — Hapert: 2 - 1
Acht — RKVVO: 2 - 5
PSV/av — DBS: 2 - 1
Bergeijk — Bladella: 3 - 6

3e Klasse E
Alem — SJO/SSA VESTA'19: 0 - 3
Avanti’31 — Nulandia: 2 - 2
EVVC — FC Schadewijk: 3 - 2
Margriet — Vorstenbossche Boys: 3 - 0
Nooit Gedacht — SBC: 1 - 2
Den Dungen — DSC: 0 - 1

4e Klasse E
SVSH — Maarheeze: 4 - 1
DESM — SV Budel: 1 - 3
ONDO — Neerkandia: 2 - 0
FC ODA — Lierop: 2 - 0
FC Cranendonck — Rood Wit'67: 3 - 3
RKMSV — SSE: 2 - 2

4e Klasse F
Tuldania — SDO'39: 3 - 1
ZSC — De Raven: 1 - 0
RKDSV — DOSL: 3 - 3
HMVV — EDN'56: 1 - 2
Steensel — Waalre: 1 - 0
Spoordonkse Boys — Riethoven: 1 - 1
DVS — Vessem: 2 - 2

4e Klasse G
Tongelre — Essche Boys: 3 - 4
Irene — Boskant: 5 - 0
Nijnsel — Woenselse Boys: 3 - 0
Nieuw Woensel — WEC: 3 - 2
Boxtel — VOW: 0 - 0
Pusphaira — Mariahout: 1 - 2
Tivoli — Avesteyn: 2 - 5

4e Klasse G ZII
ASV’33 — RKGSV: 0 - 0
Rood Wit’62 — Mifano: 2 - 4
MVC — Bavos: 2 - 2
HVV Helmond — SV Brandevoort: 2 - 4
De Braak — Eli: 2 - 4
Liessel — SPV: 1 - 0

5e Klasse C 
EMK — Casteren: 4 - 2
De Weebosch — Sterksel: 5 - 0
DOSKO’32 — SVSOS: 3 - 1
De Bocht’80 — Hulsel: 2 - 0
Knegselse Boys — DEES: 2 - 2

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?