Uitslagen competitie voor 19 en 20 november in een overzicht

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen voor zaterdag 19 en zondag 20 november in een overzicht.

3e Divisie
VVSB — HSC'21: 4 - 2
TOGB — OSS'20: 2 - 2
Hercules — UDI'19/CSU: 2 - 0
ADO’20 — Quick: 2 - 0
Baronie — Dongen: 1 - 1
OJC Rosmalen — JOS/W'graafsmeer: 1 - 0
Blauw Geel’38 — DEM: 1 - 1
Gemert — Unitas: 2 - 3
Groene Ster — UNA: 1 - 1

4e Divisie
Silvolde — Halsteren: 1 - 2
Hoogland — Longa'30: 4 - 3
RKZVC — Kampong: 0 - 4
SV Venray — RKSV Nuenen: 3 - 0
SV Meerssen — HVCH: 1 - 1
Moerse Boys — AWC: 1 - 2
Unitas’30 — Juliana'31: 4 - 6

1e Klasse B
 
Erp — Kruisland: 0 - 1
FC Boshuizen — SC 't Zand: 3 - 1
VOAB — TAC'90: 2 - 1
Sarto — Marvilde: 1 - 1
DOSKO — Geldrop: 2 - 3
RKSV Heeze — Nemelaer: 1 - 6
Best Vooruit — FC Eindhoven/av: 2 - 2

1e Klasse C
EFC — Sportclub Susteren: 2 - 1
Someren — Chevremont: 1 - 1
ZSV — Venlosche Boys: 0 - 2
De Ster — Deurne: 1 - 0
EHC — Wittenhorst: 0 - 3
Schaesberg — BSV Limburgia: 2 - 1
RKSV Minor — Volharding: 1 - 0

2e Klasse E
Mierlo Hout — Oirschot Vooruit: 3 - 3
RPC — Brabantia: 4 - 2
Hoogeloon — Rood Wit V: 1 - 2
MVC’19 — Valkenswaard: 1 - 2
Wilhelmina’08 — Veritas: 2 - 1
NWC — SHH: 0 - 0

3e Klasse D 
Hapert — Reusel Sport/CoTrans: 0 - 1
Beerse Boys — Wilhelmina Boys: 3 - 3
Gestel — Unitas'59: 4 - 2
Braakhuizen — Bergeijk: 3 - 2
Bladella — PSV/av: 4 - 1
DBS — Acht: 1 - 1
RKVVO — Dommelen: 3 - 5

3e Klasse E
FC Schadewijk — Avanti'31: 1 - 7
Nulandia — Alem: 4 - 3
SJO/SSA VESTA’19 — Den Dungen: 1 - 2
DSC — Nooit Gedacht: 2 - 0
SBC — Margriet: 1 - 2
Vorstenbossche Boys — EVVC: 3 - 2

4e Klasse E
Maarheeze — RKMSV: 0 - 3
Neerkandia — DESM: 6 - 2
SV Budel — SVSH: 2 - 0
SSE — FC Cranendonck: 2 - 3
Rood Wit’67 — FC ODA: 0 - 4
Lierop — ONDO: 2 - 2

4e Klasse F
Waalre — HMVV: 2 - 1
EDN’56 — RKDSV: 0 - 2
DOSL — ZSC: 2 - 3
De Raven — DVS: 0 - 0
Vessem — Spoordonkse Boys: 3 - 1
Riethoven — Tuldania: 1 - 0
SDO’39 — Steensel: 1 - 1

4e Klasse G
Essche Boys — Tivoli: 4 - 0
Mariahout — Boxtel: 1 - 0
WEC — Nijnsel: 2 - 7
Woenselse Boys — Irene: 2 - 0
Boskant — Tongelre: 3 - 1
Avesteyn — Pusphaira: 2 - 0
VOW — Nieuw Woensel: 1 - 2

4e Klasse G ZII
Bavos — Rood Wit'62: 0 - 4
Mifano — ASV'33: 1 - 1
RKGSV — Liessel: 6 - 1
SPV — De Braak: 1 - 2
Eli — HVV Helmond: 1 - 4
SV Brandevoort — Milheezer Boys: 1 - 1

5e Klasse C 
Sterksel — Terlo: 0 - 6
Netersel — EMK: 4 - 1
Casteren — Knegselse Boys: 6 - 0
DEES — De Bocht'80: 0 - 2
Hulsel — DOSKO'32: 1 - 2
SVSOS — De Weebosch: 1 - 1

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?