Uitslagen competitie voor 10 en 12 mei

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen competitie voor dinddag 10 en donderdag 12 mei in een overzicht voor 1e t/m de 5e klasse.



1e Klasse C
(12 mei) 
Nemelaer — Alverna: 3 - 0
Erp — HVCH: 1 - 3
Rhode/Van Stiphout — Berghem Sport: 1- 3
SV TOP — EFC: 2 - 2
Brabantia — Woezik: 1 - 1
Leones — FC Eindhoven/av: 3 - 3

1e Klasse D (12 mei)
ZSV — De Ster: 2 - 0
Chevremont — SV Venray: 1 - 4
SSS’18 — Wilhelmina'08: 4 - 2
RKSV Heeze — Veritas: 1 - 0
Venlosche Boys — Wittenhorst: 0 - 1
BSV Limburgia — Sportclub Susteren: 1 - 2
Geldrop — Deurne: 5 - 1

2e Klasse H (10-12 mei) 
RKVVO — Mierlo Hout: 0 - 5
Hilvaria — Beerse Boys: 1 - 0
Valkenswaard — Rood Wit V: 1 - 3
NWC — De Valk: 2 - 2
Sparta’25 — Marvilde: 5 - 1
Oirschot Vooruit — Braakhuizen: 2 - 0

3e Klasse D (12 mei) 
Hapert — SBC: 1 - 3
Bladella — PSV/av: 3 - 0
Wilhelmina Boys — Dommelen: 2 - 1
RPC — Reusel Sport/CoTrans: 1 - 3
SV Budel — Gestel: 4 - 2
DBS — Unitas'59: 3 - 1
Nijnsel — Hoogeloon: 1 - 2

4e Klasse D (12 mei) 
Bieslo — Roggel: 1 - 0
Heythuysen — DESM: 2 - 2
Maarheeze — DFO'20: 5 - 1
FC ODA — DES Swalmen: 2 - 0
FC Cranendonck — FC Roerdalen: 1 - 1
Horn — EMS: 4 - 0
Laar — FC Maasgouw: 4 - 1

4e Klasse E (12 mei)
RKDSV — Spoordonkse Boys: 1 - 1
Tuldania — ZSC: 2 - 1
Waalre — Bergeijk: 1 - 3
De Raven — De Weebosch: 1 - 2
Vessem — Steensel: 2 - 0
Hulsel — SDO'39: 2 - 2
HMVV — Riethoven: 2 - 1

4e Klasse F (12 mei) 
Mariahout — VOW: 1 - 2
Pusphaira — RKGSV: 0 - 2
Boskant — Tivoli: 1 - 1
DOSL — WEC: 0 - 1
EMK — DVS: 2 - 4
Avesteyn — Woenselse Boys: 5 - 0
Acht — Eli: 2 - 0

4e Klasse F ZII (12 mei)
Mifano — HVV Helmond: 6 - 1
ASV’33 — SJVV: 2 - 1
Bruheze — SPV: 2 - 3
ONDO — Stiphout Vooruit: 1 - 2
Rood Wit’62 — SV Brandevoort: 7 - 1
SSE — Milheezer Boys: 1 - 3
Bavos — Lierop: 3 - 2

5e Klasse C (12 mei)
SVSOS — LSV: 1 - 0
Nederwetten — Ollandia: 2 - 5
Netersel — EDN'56: 1 - 3
Casteren — DOSKO'32: 2 - 1
De Bocht’80 — DEES: 3 - 1
Irene — Knegselse Boys: 4 - 1

5e Klasse C ZII (12 mei)
Sterksel — Olympia Boys: 2 - 2
RKSVV — Egchel: 2 - 3
Crescentia — SVSH: 1 - 6
Leveroy — Nieuw Woensel: 3 - 4
Tongelre — Eindse Boys: 10 - 2

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?