Uitslagen competitie voor 6, 7, en 8 mei in een overzicht

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen voor donderdag 5, vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 mei in een overzicht.



3e Divisie (8 mei)
Hercules — Blauw Geel'38/JUMBO 7 - 1
ADO’20 — Hollandia 1 - 0
Quick — DEM 3 - 0
Westlandia — Hoogland 4 - 1
JOS/W’graafsmeer — Dongen 3 - 2
Unitas — EVV 3 - 0
Groene Ster — HSC'21 0 - 3
OSS’20 — Gemert 0 - 0
UNA — OFC 1 - 0

Hoofdklasse B (8 mei)
UDI’19/CSU — Baronie 1 - 1
Silvolde — Juliana'31 3 - 0
AWC — Halsteren 4 - 1
RKSV Minor — RKZVC 5 - 2
SV Meerssen — Orion 3 - 2
Moerse Boys — OJC Rosmalen 0 - 0

1e Klasse C
(8 mei) 
Leones — Rhode/Van Stiphout 5 - 2
Alverna — Erp 1 - 4
FC Eindhoven/av — Brabantia 2 - 0
SV TOP — Best Vooruit 2 - 1
Woezik — HVCH 1 - 4
EFC — Nemelaer 2 - 2

1e Klasse D (6, 7, 8 mei)
SV Venray — Venlosche Boys 5 - 1
Deurne — ZSV 1 - 1
Veritas — SSS'18 1 - 0
BSV Limburgia — Wittenhorst 0 - 1
Wilhelmina’08 — De Ster 1 - 0
Sportclub Susteren — Geldrop 2 - 2
RKSV Heeze — Chevremont 2 - 1

2e Klasse H (8 mei) 
De Valk — Sparta'25 1 - 1
Someren — RKVVO 3 - 0
Braakhuizen — Valkenswaard 1 - 4
Hilvaria — Mierlo Hout 2 - 4
Rood Wit V — Marvilde 4 - 3
Beerse Boys — NWC 1 - 3

3e Klasse D (8 mei) 
Reusel Sport/CoTrans — SV Budel 2 - 1
Hoogeloon — Hapert 1 - 1
Unitas’59 — Bladella 5 - 1
Wilhelmina Boys — SBC 0 - 1
Dommelen — RPC 1 - 3
DBS — Nijnsel 4 - 2
PSV/av — Gestel 4 - 2

4e Klasse D (5, 8 mei) 
Horn — Maarheeze 1 - 4

Roggel — Heythuysen 3 - 1
DFO’20 — Horn 0 - 3
FC Maasgouw — FC Cranendonck 1 - 0
FC ODA — EMS 4 - 3
FC Roerdalen — DESM 2 - 1
DES Swalmen — Bieslo 3 - 0
Laar — Maarheeze 6 - 1

4e Klasse E (8 mei)
Spoordonkse Boys — Tuldania 2 - 1
Bergeijk — De Raven 6 - 0
SDO’39 — HMVV 2 - 0
Vessem — De Weebosch 4 - 0
Riethoven — ZSC 1 - 1
Hulsel — Waalre 2 - 2

4e Klasse F (8 mei) 
VOW — Pusphaira 3 - 0
Tivoli — Acht 0 - 3
Avesteyn — RKGSV 4 - 3
Eli — DVS 2 - 1
Woenselse Boys — DOSL 1 - 4
Boskant — Mariahout 1 - 0

4e Klasse F ZII (8 mei)
HVV Helmond — ONDO 2 - 1
SV Brandevoort — ASV'33 2 - 0
SPV — Bavos 2 - 2
SSE — SJVV 5 - 1
Lierop — Stiphout Vooruit 1 - 7
Milheezer Boys — Mifano 0 - 0
Bruheze — Rood Wit'62 3 - 2

5e Klasse C (8 mei)
Knegselse Boys — SVSOS 2 - 0
DEES — Casteren 1 - 0
Netersel — Ollandia 1 - 0
DOSKO’32 — LSV 4 - 0
EDN’56 — Irene 6 - 0
De Bocht’80 — Terlo 5 - 0

5e Klasse C ZII (8 mei)
Olympia Boys — RKSVV 1 - 2
Rood Wit’67 — Leveroy 7 - 0
Tongelre — Nieuw Woensel 3 - 3
SVSH — Egchel 5 - 0
Eindse Boys — Sterksel 2 - 1

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Weebosch
04 mei 12:02
De wedstrijd de Raven-Weebosch op donderdag 12 mei wordt gespeeld op sportpark ‘t Voortje! Weebosch thuis dus.