Uitslagen competitie voor 28-30 april en 1 mei

Deelacties:

Hieronder alle uitslagen competitie voor donderdag 28 (inhaal), zaterdag 30 april en zondag 1 mei in een overzicht.

Hieronder alle uitslagen competitie voor donderdag 28 en zaterdag 30 april en zondag 1 mei in een overzicht. 

3e Divisie (28 april - 1 mei)
Dongen — Quick: 5 - 3

Hoogland — OSS'20: 2 - 2
Dongen — UNA: 0 - 1
Hollandia — Hercules: 1 - 3
Blauw Geel’38/JUMBO — Quick: 0 - 1
DEM — ADO'20: 3 - 2
Unitas — Westlandia: 1 - 3
Gemert — Groene Ster: 1 - 2
EVV — HSC'21: 1 - 4
OFC — JOS/W'graafsmeer: 4 - 0

Hoofdklasse B (28/30 april - 1 mei)
AWC — RKSV Nuenen: 1 - 1

RKZVC — Silvolde: 1 - 4

Baronie — RKSV Nuenen: 1 - 2
Orion — UDI'19/CSU: 4 - 0
Juliana’31 — Longa'30: 2 - 2
AWC — Moerse Boys: 4 - 3
Halsteren — SV Meerssen: 3 - 3

1e Klasse C (1 mei) 
Erp — SV TOP: 4 - 3
Rhode/Van Stiphout — EFC: 2 - 2
HVCH — Alverna: 1 - 1
FC Eindhoven/av — Nemelaer: 2 - 3
Best Vooruit — Berghem Sport: 3 - 1
Brabantia — Leones: 2 - 2

1e Klasse D (30 april - 1 mei)
Veritas — Geldrop: 0 - 4

ZSV — BSV Limburgia: 0 - 1
Chevremont — Sportclub Susteren: 3 - 0
De Ster — Deurne: 5 - 0
Venlosche Boys — Wilhelmina'08: 2 - 1
Wittenhorst — SV Venray: 1 - 4
SSS’18 — RKSV Heeze: 2 - 1

2e Klasse H (30 april - 1 mei) 
RKVVO — Rood Wit V: 1 - 1

Sparta’25 — Hilvaria: 0 - 1
Marvilde — De Valk: 2 - 1
Braakhuizen — NWC: 0 - 8
Mierlo Hout — Someren: 3 - 2
Valkenswaard — Oirschot Vooruit: 2 - 2

3e Klasse D (1 mei) 
SV Budel — Wilhelmina Boys: 1 - 1
Nijnsel — Dommelen: 1 - 4
Gestel — Reusel Sport/CoTrans: 3 - 0
Hapert — PSV/av: 1 - 3
Unitas’59 — RPC: 3 - 2
SBC — Hoogeloon: 3 - 1
Bladella — DBS: 4 - 1

4e Klasse D (28 april - 1 mei) 
Horn — Roggel: 3 - 1

Maarheeze — DES Swalmen: 8 - 0
Heythuysen — FC ODA: 0 - 1
DESM — Roggel: 0 - 0
Horn — FC Roerdalen: 3 - 0
FC Maasgouw — Bieslo: 2 - 0
EMS — DFO'20: 3 - 1
FC Cranendonck — Laar: 0 - 6

4e Klasse E (1 mei)
Tuldania — Vessem: 0 - 3
Waalre — Steensel: 0 - 1
ZSC — Spoordonkse Boys: 2 - 0
De Raven — Riethoven: 1 - 0
SDO’39 — RKDSV: 0 - 1
De Weebosch — Bergeijk: 1 - 2
HMVV — Hulsel: 1 - 3

4e Klasse F (1 mei) 
Mariahout — Woenselse Boys: 4 - 0
EMK — Avesteyn: 0 - 2
DVS — WEC: 1 - 4
Pusphaira — Eli: 2 - 4
Tivoli — DOSL: 1 - 5
RKGSV — VOW: 1 - 0
Acht — Boskant: 5 - 1

4e Klasse F ZII (1 mei)
ONDO — SSE: 1 - 1
Rood Wit’62 — Milheezer Boys: 3 - 1
Stiphout Vooruit — HVV Helmond: 1 - 2
ASV’33 — Lierop: 2 - 2
SPV — Mifano: 2 - 0
SJVV — SV Brandevoort: 1 - 3
Bavos — Bruheze: 0 - 2

5e Klasse C (1 mei)
SVSOS — Netersel: 0 - 1
Terlo — EDN'56: 0 - 4
LSV — Knegselse Boys: 0 - 5
Nederwetten — DOSKO'32: 2 - 4
DEES — Irene: 2 - 1
Casteren — De Bocht'80: 1 - 2

5e Klasse C ZII (1 mei)
RKSVV — Tongelre: 2 - 8
Egchel — Olympia Boys: 1 - 3
Leveroy — SVSH: 0 - 4
Nieuw Woensel — Rood Wit'67: 3 - 1
Crescentia — RKSVN: 1 - 4

© 2022 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Redactie
27 april 19:00
@ Wouter. Tja... klein foutje. Maar is aangepast.
Wouter
27 april 18:40
Niet dat we massaal gaan kijken, maar Horn- Roggel de 28e om 1430u lijkt niet te kloppen.