Competitieprogramma 1e t/m 5e klasse (ZI/ZII) bekend

Deel dit bericht via:

Competitieprogramma seizoen 2020-2021 bekend
Hieronder de eerste speeldag van de competitie voor het weekend van 19 en 20 september. Het volledige programma staat online op AVE!!

1e klasse C (1e speeldag)
Rhode – EFC
Berghem Sport – Best Vooruit
Brabantia – NEC/av
SV TOP – FC Eindhoven/av
Leones – HVCH
Nemelaer – Erp
Woezik – Alverna

Klik hier voor het volledige programma 1e klasse C

1e Klasse D (1e speeldag)
Geldrop – SC Susteren
Wittenhorst – RKSV Heeze
BSV Limburgia – Deurne
De Ster – Venlosche Boys
ZSV – SSS’18
SV Venray – Chevremont
Wilhelmina’08 – Veritas

Klik hier voor het volledige programma 1e klasse D

2e Klasse H (1e speeldag)
Rood Wit V – RKVVO
De Valk – Mierlo Hout
Marvilde – Someren
NWC – Braakhuizen
Hilvaria – SV Valkenswaard
Sparta’25 – Beerse Boys
Haelen – Oirschot Vooruit

Klik hier voor het volledige programma 2e klasse H

3e Klasse D (1e speeldag)
Bladella – SBC
Budel – Reusel Sport
Wilhelmina Boys – Gestel
PSV/av – Unitas’59
Dommelen – Hapert
Hoogeloon – RPC
DBS – SV De Braak

Klik hier voor het volledige programma 3e klasse D

4e Klasse D (1e speeldag)
DFO’20 - DESM
Roggel - Laar
Bieslo - Horn
Maarheeze - DES Swalmen
Heythuysen - FC Maasgouw
FC Oda - FC Roerdalen
FC Cranendonck - EMS

Klik hier voor het volledige programma 4e klasse D

4e Klasse E (1e speeldag)
Riethoven – Bergeijk
De Raven – ZSC
Vessem – De Weebosch
Hulsel – Waalre
Tuldania – Steensel
Spoordonkse Boys – SDO’39
HMVV – RKDSV

Klik hier voor het volledige programma 4e klasse E

4e Klasse F (1e speeldag)
Woenselse Boys – Pusphaira
EMK – ACHT
Mariahout – Boskant
RKGSV – WEC
Tivoli – Avesteyn
DVS – VOW
Eli – DOSL

Klik hier voor het volledige programma 4e klasse F

4e Klasse F (ZII) (1e speeldag)
Milheezer Boys – ASV’33
BAVOS – SPV
SJVV – HVV Helmond
Stiphout Vooruit – Rood Wit’62
Bruheze – Lierop
Mifano – SSE
SV Brandevoort – ONDO

Klik hier voor het volledige programma 4e klasse F (ZII)

5e Klasse C (1e speeldag)
De Bocht’80 – DOSKO’32
DEES – LSV
Terlo – Nederweten
Casteren – Ollandia
EDN’56 – Netersel
SVSOS – Knegselse Boys
Vrij: Irene

Klik hier voor het volledige programma 5e klasse C

5e Klasse C (ZII) (1e speeldag)
Tongelre – RKSVV
Nieuw Woensel – RKSVN
Rood Wit’67 – SVSH
Olympia Boys – Crescentia
Eindse Boys – Altweerterheide
Leveroy – Egchel
Vrij: Sterksel

Klik hier voor het volledige programma 5e klasse C (ZII)

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Huub Bogaars
22 augustus 19:16
telefoonnummer v.v. Riethoven klopt niet moet 040-2018273 zijn
Kenner
22 augustus 8:48
Waar staat de 4e klasse D ?