Alle uitslagen 1e wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:

1e en 2e klasse (Zuid I / Zuid II)

Poule L15: 

1 29 aug. 17.00 u  Altena - Oirschot Vooruit 2-1
1 30 aug. 14.30 u  Nemelaer - Prinses Irene   7-1


Poule L17: 

1 29 aug. 18.00 u  CHC - Geldrop 2-2
1 30 aug. 14.30 u  FC Tilburg - SV TOP   0-4


Poule L18: 

1 22 aug. 18.00 u  Erp - Bekkerveld 2-2
1 30 aug. 14.30 u  Emplina - RKSV Heeze   4-1


Poule L20: 

1 30 aug. 14.30 u  Berghem Sp. - Beerse Boys 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Eijsden - ZSV   1-7

 
Poule L21: 

1 30 aug. 14.30 u  Braakhuizen - Real Lunet 0-3
1 30 aug. 14.30 u  SSS'18 - Geusselt Sport   3-4

 
Poule L22: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Geelen - Heeswijk 1-1
1 03 sept. 20.00 u  SV Venray - De Valk   1-1

 
Poule L23: 

1 30 aug. 14.30 u  Deurne - Vianen Vooruit 1-1
1 30 aug. 14.30 u  GSV'28 - Sparta'25   4-0

 
Poule L25: 

1 30 aug. 14.30 u  Lindeheuvel/Heidebl. - Marvilde 1-3
1 30 aug. 14.30 u  Wilhelmina '08 - Venhorts   3-2

 
Poule L26: 

1 30 aug. 14.30 u  RKVVO - Wittenhorst 0-5
1 30 aug. 14.30 u  Laura/Hoppel C. - Olympia'18   1-3

 
Poule L27: 

1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit V - RVU 0-3
1 30 aug. 14.30 u  Venlosche B - Volharding   3-1

 
Poule L28: 

1 01 sept. 20.00 u  Scharn - SC Susteren   1-5
1 03 sept. 20.00 u.  Best Vooruit - Valkenswaard   4-1

 
Poule L29: 

1 30 aug. 14.30 u  EFC - De Ster 5-1
1 30 aug. 14.30 u  Sportclub'25 - Someren   2-1

 
Poule L30: 

1 25 aug. 20.00 u  NWC - Sporting Heerlen 3-2
1 30 aug. 14.30 u  Brabantia - BSV Limburgia 2-0

 
Poule L31: 

1 29 aug. 18.00 u  Mierlo Hout - FC Eindhoven/av 3-2
1 29 aug. 19.00 u  Chevremont - Schaesberg   0-2

 
3e t/m 5e klasse (ZUID I / ZUID II)

Poule 06: 

1 30 aug. 14.30 u  Netersel - Casteren 1-1
1 30 aug. 14.30 u  Hulsel - Viola   0-1

 
Poule 16: 

1 30 aug. 14.30 u  Audacia - VCB 2-1
1 30 aug. 14.30 u  Baardwijk - Spoordonkse B   2-2

 
Poule 28: 

1 30 aug. 14.00 u  Vlijmense Boys - DVS 5-5
1 30 aug. 14.30 u  RPC - Tivoli 11-2

 
Poule 30: 

1 30 aug. 14.30 u  Riethoven - OVC'26 0-4
1 30 aug. 14.30 u  Riel - Gilze   2-5

 
Poule 33: 

1 30 aug. 14.00 u  HHC'09 - SDO'39 0-5
1 30 aug. 14.30 u  HMVV - ZIGO   1-3

 
Poule 35: 

1 30 aug. 14.30 u  DEES - Hoogeloon 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Vessem - Trinitas Oisterwijk   2-3

 
Poule 36: 

1 30 aug. 14.30 u  Woenselse Boys - BMC 2-0
1 30 aug. 14.30 u  PSV/av - Puphaira   5-2


Poule 38: 

1 30 aug. 14.30 u  Den Dungen - Hapert 3-0
1 30 aug. 14.30 u  DOSKO'32 - Steensel   0-1

 
Poule 39: 

1 30 aug. 14.00 u  BVV - Unitas'59 1-2
1 30 aug. 14.30 u  ACHT - Nieuw Woensel   4-1

 
Poule 40: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Engelen - Nederwetten  7-2
1 30 aug. 14.30 u  RKGSV - SBC   3-3

 
Poule 41 

1 30 aug. 14.30 u  LSV - De Bocht'80 0-0
1 30 aug. 14.30 u  TGG - Wilhelmina Boys   2-1


Poule 43: 

1 30 aug. 14.30 u  Sterksel - Dommelen 0-6
1 30 aug. 14.30 u  ODC - DOSL   2-0

 
Poule 44: 

1 30 aug. 14.30 u  Gestel - Tongelre 5-1
1 30 aug. 14.30 u  Zwaluw VFC - EMK   6-0


Poule 45: 

1 29 aug. 18.00 u  Waalre - SCG'18 0-3
1 30 aug. 14.30 u  Knegselse Boys - DBS   2-5

 
Poule 46

1 30 aug. 14.30 u  Bergeijk - Bladella 2-1
1 30 aug. 14.30 u  GSBW - ZSC   6-0

 
Poule 47: 

1 30 aug. 14.30 u  Terlo - Reusel Sport 0-4
1 30 aug. 14.30 u  De Raven - De Weebosch   2-2


ZUID II 

Poule 01: 

1 30 aug. 11.15 u  Boerdonk - Erp 2 0-2
1 30 aug. 14.30 u  Festilent - Stiphout Vooruit    6-3


Poule 17: 

1 30 aug. 14.30 u  Liessel - BAVOS 1-2
1 30 aug. 14.30 u  Neerkandia - Maarheeze    3-2

 
Poule 19: 

1 30 aug. 14.30 u  Bruheze - RKSVV 5-0
1 30 aug. 14.30 u  Merefeldia - Mifano   4-3

 
Poule 20: 

1 30 aug. 14.30 u  Lierop - Eindse Boys 5-3
1 30 aug. 14.30 u  RKSVO - HVV Helmond   0-1

 
Poule 21: 

1 30 aug. 14.30 u  FC Cranendonck - Rood Wit'67 2-1
1 30 aug. 14.30 u  SSE - Budel   1-5


Poule 23: 

1 30 aug. 14.30 u  MMC Weert - Olympia Boys 4-1
1 30 aug. 14.30 u  Brandevoort - ONDO   1-1

 
Poule 24: 

1 30 aug. 14.30 u  SVSH - ASV'33  5-1
1 30 aug. 14.30 u  Rood Wit'62 - SV De Braak   3-4

 

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Rene
31 augustus 12:02
Piet, met je telefoon naar rechts swippe. Of je telefoon draaien voor volledig beeld.
Piet
31 augustus 8:19
Waar zijn de uitslagen?