RKVVO heeft de uitwedstrijd tegen concurrent EFC voor met 0-2 gewonnen. Door deze overwinning sluit RKVVO een goede reeks af met de 2e periodetitel. Na een moeizame start van de competitie is de ploeg van Matthijn Hoogduijn ondertussen gestegen naar de tweede plaats in de competitie.
Zonder zelf in actie te komen heeft Sparta’25 de 2e periodetitel veroverd in de 3e klasse D. Concurrenten PSV/av en Tivoli lieten beide punten liggen. De amateurs van PSV kwamen niet verder dan een 0-0 gelijkspel bij Spoordonkse Boys en SV Tivoli ging thuis met 1-2 onderuit tegen SBC.
RKVVO en Sparta’25 veroveren 2e periodetitel
Deelacties:
Respectvol taalgebruik en naamsvermelding
Beledigende, discriminerende of bedreigende uitlatingen, evenals reacties die onder een anonieme naam worden geplaatst, worden zonder uitzondering verwijderd en kan leiden tot verdere maatregelen.
Het reactieformulier is bedoeld om op een nette manier je mening te delen.
Laten we samen zorgen voor een prettig en respectvol platform voor het amateurvoetbal.
Jouw reactie?