Uitslagen 3e wedstrijd poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:


Foutje gezien? of een wijziging doorgeven? mail dan naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl
Klik hier voor het totaaloverzicht poulefase Districtsbeker. * (door naar volgende ronde)

   1e en 2e klasse

 

  Poule 56
15 sept.  14.30  Nemelaer - Uno Animo  4-0
15 sept.  14.30  Real Lunet - Oirschot Vooruit  4-1

 

  Poule 59
15 sept.  14.30  Beerse Boys - GSV'28  1-2
15 sept.  14.30  VOAB - De Ster  2-3

 

  Poule 61
15 sept.  14.30  Sarto - FC Geleen  5-1
15 sept.  14.30  RKVVO - RKSV Heeze  1-2

 

  Poule 62
15 sept.  14.30  FC Tilburg - Wilhelmina'08  1-3
15 sept.  14.30   Eijsden - FC Eindhoven/av  0-5

 

  Poule 63
15 sept.  14.30  Valkenswaard - Brabantia  0-2
15 sept.  14.30   Geussselt Sport - SC Susteren  0-1

 

  Poule 64
15 sept.  14.30   Caesar - Veritas  2-2
15 sept.  14.30  Marvilde - Best Vooruit  1-2

 

  Poule 66
14 sept.  18.30   Schaesberg - Geldrop  1-0
15 sept.  14.30  Braakhuizen - Rhode  2-5

 

  Poule 67
15 sept.  14.30   Rood Wit V - Deurne  1-4
15 sept.  14.30  Scharn - Heeswijk  2-3

 

  Poule 69
15 sept.  14.30   EFC - BSV Limburgia  0-2

 

  Poule 70
14 sept.  19.00   Heer - SV Venray  1-5
15 sept.  14.30  Someren - Volkel  5-1

 

  Poule 71
14 sept.  18.00   Erp - Mierlo Hout  3-2
15 sept.  14.30  Haelen - ZSV  0-2

 

  Poule 72
15 sept.  14.30   NWC - Venlosche Boys  3-2
18 sept.  20.00  Lindeheuvel/H.bl. - Olympia'18  

 

  Poule 73
15 sept.  14.30  SSS'18 - Venhorst  3-2
15 sept.  14.30  Sporting Heerlen - Sparta'25  3-0

 

  Poule 74
15 sept.  14.30  Chevremont - De Valk  3-1

 

   3e t/m 5e klasse

 

  Poule 10 (16)
15 sept.  14.30  Bladella - Hulsel  6-0
15 sept.  14.30  Netersel - Gloria UC  2-4

 

  Poule 11 (54)
15 sept.  14.30  Budel - Riethoven  3-0
15 sept.  14.30  Sterksel - DOSL  3-5

 

  Poule 12 (48)
15 sept.  14.30  OVC'26 - DBS  2-2
15 sept.  14.30  VCB - Zwaluw VFC  1-3

 

  Poule 13 (46)
15 sept.  14.30  FC Cranendonck - Terlo  6-1
15 sept.  14.30  Gestel - Waalre  0-2

 

  Poule 14 (68)
14 sept.  18.00  Hoogeloon - De Weebosch  4-0
15 sept.  14.30  DOSKO'32 - RKDSV  1-4

 

  Poule 15 (18)
15 sept.  14.30  EMK - PSV/av  0-6
15 sept.  14.30  WODAN - Nederwetten  4-1

 

  Poule 16 (31)
15 sept.  14.30  Steensel - RKVVO 2  4-2
15 sept.  14.30  Hapert - De Bocht'80  2-2

 

  Poule 17 (11)
15 sept.  14.30  Reusel Sport - HMVV  5-0
15 sept.  14.30  GSBW - EDN'56  6-1

 

  Poule 18 (15)
15 sept.  14.30  DVS - Woenselse Boys  2-1
15 sept.  14.30  Dommelen - RPC  0-3

 

  Poule 19 (08)
15 sept.  14.30  SBC - Pusphaira  5-1
15 sept.  14.30  Vessem - Wilhelmina Boys 2  7-2

 

  Poule 20 (15)
12 sept.  19.30  Rood Wit '67 - Maarheeze  1-4
15 sept.  14.30  ZSC - Tivoli  8-0

 

  Poule 21 (17)
15 sept.  14.30  DEES - Nieuw Woensel  0-7
15 sept.  14.30  Unitas'59 - ACHT  6-3

 

  Poule 22 (72)
15 sept.  14.30  Wilhelmina Boys - Boxtel  8-0
15 sept.  14.30  Knegselse B - Spoordonkse B  0-3

 

  Poule 23 (51)
15 sept.  14.30  RKGSV - De Raven  0-1
15 sept.  14.30  RKSV Nuenen 2 - Tongelre  4-1

 

  Poule 24 (35)
15 sept.  14.30  Audacia - Trintas Oisterwijk  0-4
15 sept.  14.30  SVSOS - SDO'39  0-7

 

  Poule 25 (58)
15 sept.  14.30  Tuldania - Casteren  3-2

 

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?