Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
De Kruyff touringcars
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
bannerborrenbergs(top)1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Transferlijst. Overzicht bekend bij AVE (Update)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2017-2018 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Tien vragen aan: Rudy Wetzel (Pusphaira)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Totaaloverzicht nacompetitie prom./degr.

LEES MEER

logoBeterBike-Logo.png(adv).png
bannererbee(aanbieding10).png
bannersanidump(slider)2.jpg
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
bannertehgreatmatch(2).jpg
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
itelligence.jpg
bannermaasmakelaars.jpg
logomcbdirect1.jpg
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
bannerdekruyffhome(1).png
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

11 april 2017 | Nieuws

Totaaloverzicht/uitslagen inhaalwedstrijden.


Alle datums inhaalwedstrijden zijn bekend. Hieronder een totaaloverzicht.

 

 2e Divsie (inhaal)        
(WD.20) 24-02, 14.00 u  TEC  -  Jong FC Twente  3-0  
(WD.21) 25-02, 14.00 u  Koninklijke HFC  -  Jong AZ  0-1
(WD.19) 25-02, 14.30 u  HHC Hardenberg  -  Spakenburg  2-0
(WD.23) 25-02, 18.00 u  Lienden  -  Jong Sparta  3-0
(WD.20) 26-02, 14.30 u  AFC Amsterdam  -  Jong Vitesse  2-6
         
(WD.23) 07-03, 20.00 u  De Treffers  -  HHC Hardenberg  3-0
(WD.23) 08-03, 20.00 u  AFC Amsterdam  -  Jong AZ  0-1
(WD.23) 15-03, 20.00 u  Jong Vitesse  -  TEC  3-1
(WD.23) 15-03, 20.00 u  VVSB  -  GVVV  3-3
(WD.13) 21-03, 20.00 u  Jong Vitesse  -  Barendrecht  0-2
         
(WD.21) 14-04, 20.00 u  De Treffers  -  TEC  2-2
(WD.19) 15-04, 14.30 u  Lienden  -  Koninklijke HFC  0-2
(WD.21) 15-04, 14.30 u  AFC Amsterdam  -  VVSB  1-3
(WD.21) 15-04, 14.30 u  HHC Hardenberg  -  Barendrecht  1-0
(WD.23) 15-04, 15.30 u  UNA  -  Spakenburg  1-0
         
(WD.20) 17-04, 14.00 u  VVSB  -  Lienden  0-5
(WD.19) 17-04, 14.30 u  De Treffers  -  AFC Amsterdam  0-2
(WD.23) 17-04, 16.00 u  Koninklijke HFC  -  Barendrecht  4-1
         
 Hoodfklasse B (inhaal)        
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Chevremont  -  RKAVV  1-2
(WD.16) 05-03, 14.30 u  RKSV Nuenen  -  Groene Ster  2-5
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Blauw Geel'38  -  OSS'20  1-1
(WD.16) 05-03, 14.30 u  DESO  -  Gestel  0-4
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Halsteren  -  Gemert  0-0
(WD.16) 05-03, 14.30 u  EHC  -  DHC  1-2
         
(WD.20) 29-03, 20.00 u  RKAVV  -   OSS'20  1-3
         
(WD.17) 15-04, 14.30 u  OSS'20  -  RKSV Nuenen  8-0
(WD.20) 15-04, 14.30 u  Halsteren  -  Quick  5-1
         
(WD.18) 17-04, 14.30 u  Halsteren  -  OSS'20  1-1
(WD.20) 17-04, 14.30 u  DHC  -  IFC  5-2
(WD.20) 17-04, 14.30 u  DESO  -  Groene Ster  0-2
         
 1e klasse C (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14.30 u  AWC  -  Baronie  0-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  HVCH  -  Marvilde   3-3
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Beerse Boys  -  MOC'17  1-2
         
(WD.16) 15-04, 14.30 u  Beerse Boys  -  Baronie  0-2
(WD.16) 15-04, 18.00 u  HVCH  -  AWC  1-0
(WD.16) 15-04, 18.30 u  Nemelaer  -  RKTVV  1-1
         
(WD.14) 17-04, 14.00 u  NEC/av  -  Nemelaer  2-0
(WD.12) 17-04, 14.30 u  Beerse Boys  -  RKTVV  1-1
(WD.14) 17-04, 14.30 u  MOC'17  -  TOP  2-1
         
 1e klasse D (inhaal)        
(WD.13) 05-03, 14.30 u  Deurne  -  SV Venray  1-1 
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Schaesberg  -  Bekkerveld  1-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  ZSV  -  SV Meersen  0-2
(WD.16) 05-03, 14.30 u  SSS'18  -  SC Susteren  1-2
         
(WD.14) 13-04, 20.00 u  SV Venray  -  Someren  1-1
         
(WD.16) 15-04, 18.00 u  ZSV  -  De Valk  3-3
         
(WD.16) 17-04, 18.00 u  SV Venray  -  Wittenhorst  0-1
         
 2e klasse F (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14.30 u   Nieuw Woensel  -  Prinses Irene  1-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Heeswijk  -  WSC  1-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Schijndel  -  Emplina  2-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  BVV  -  Baardwijk  0-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  EVVC  -  Best Vooruit  1-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Erp  -   Oirschot Vooruit  2-3
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Helvoirt  -   Rhode  3-2
         
(WD.05) 06-04, 19.30 u  Nieuw Woensel   -  BVV  3-6
(WD.20) 06-04, 20.00 u  WSC (rest. 52 min)  -  Rhode  2-2
         
(WD.16) 15-04, 18.30 u  Oirschot Vooruit  -  WSC  2-2
(WD.16) 15-04, 18.30 u  ERP  -   EVVC  0-2
         
(WD.12) 17-04, 14.30 u  BVV  -  WSC  3-2
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Baardwijk  -  Rhode  1-1
(WD.16) 17-04, 14.30 u  EVVC  -  Oirschot Vooruit  4-0
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Prinses Irene  -  Emplina  0-1
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Nieuw Woensel  -  Best Vooruit  0-3
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Schijndel  -  Helvoirt  0-5
         
 2e klasse H (inhaal)        
(WD.12) 05-03, 14.30 u  Oranje Zwart H  -  IVO  4-4
(WD.14) 05-03, 14.30 u  EFC  -  Blerick  1-2
         
(WD.14) 15-04, 18.00 u  Oranje Zwart  -  Mierlo Hout  2-0
(WD.15) 15-04, 18.00 u  IVO  -  EFC  0-3
(WD.15) 15-04, 18.00.u  Blerick  -  NWC  5-1
(WD.15) 15-04, 18.00.u  Wilhelmina '08  -  RPC  2-0
(WD.19) 15-04, 18.00 u  RKSV Heeze   -  RKVVO  1-2
         
(WD.14) 17-04, 14.30 u  RKSV Heeze  -  Wilhelmina'08  0-4
(WD.14) 17-04, 14.30 u
 NWC  -  Rood Wit V  3-1
         
 3e klasse D (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Sparta'25  -  Sv Valkenswaard  2-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  EMK  -  FC Eindhoven/av  0-2
(WD.16) 05-03, 14,30 u  Reusel Sport  -  PSV/av  2-4
         
4e klasse G ZI (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u   BES  -  DVS  1-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Hulsel  -  Hoogeloon  2-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Hapert  -  Steensel  2-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u   De Raven  -  ACHT  7-0
(WD.14) 05-03, 14,30 u  SDO'39  -  ZSC  2-4
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Vessem  -  Netersel  3-1
         
(WD.19) 06-04, 18.30 u  ZSC  -  HMVV  1-1
         
(WD.22) 11-04, 18.30 u  Hulsel  -  De Weebosch  2-2
         
(WD.14) 15-04, 14.30 u
 De Weebosch  -  HMVV  3-1
(WD.19) 15-04, 18.30 u  Netersel  -  DVS  1-0
         
(WD.16) 17-04, 14.30 u  HMVV  -  DVS  2-1
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Hulsel  -  Hapert  0-3
(WD.16) 17-04, 14.30 u  ZSC  -  Hoogeloon  1-1
(WD.16) 17-04, 14.30 u  De Weebosch  -  ACHT  0-3
(WD.16) 17-04, 14.30 u  SDO'39  -  De Raven  1-4
         
 4e klasse G ZII (inhaal)        
(WD.12) 05-03, 14.30 u  Woenselse Boys  -  BAVOS  0-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  ASV'33  -  Unitas'59  2-4
(WD.14) 05-03, 14.30 u  SPV  -  Olympia Boys  2-0
         
(WD.19) 06-04, 18.30 u  Stiphout Vooruit  -  MVC  5-1
         
(WD.14) 15-04, 18.00 u  Stiphout Vooruit  -  BAVOS  0-1
(WD.16) 15-04, 18.00 u  Mulo  -  Unitas'59  0-2
         
(WD.16) 17-04, 14.30 u  MVC  -  BAVOS  1-0
         
 5e klasse E (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u   De Bocht'80  -  Casteren  2-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Riethoven  -  DOSL  3-0
(WD.14) 05-03, 14,30 u   DOSKO'32  -  Tongelre  3-3
         
(WD.18) 06-04, 19.30 u  DOSKO'32   -  Sterksel  1-1
         
(WD.14) 15-04, 18.30 u   Terlo (rest. 45.m)  -  Knegselse Boys       3-0
(WD.14) 15-04, 18.30 u   Waalre  -  Tivoli  1-3
(WD.15) 15-04, 18.30 u  Casteren  -  Riethoven  2-2
         
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Knegselse Boys  -  Tivoli  0-5
(WD.16) 17-04, 14.30 u  Casteren  -  Tongelre  4-3
(WD.16) 17-04, 14.30 u  De Bocht'80  -  DEES  1-2
         
 5e klasse F (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Nederwetten  -  HVV Helmond  7-5
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Milheezer Boys  -  RKGSV  1-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Ollandia  -  Fiducia  1-0
(WD.14) 05-03, 14.30 u  RKPVV  -  Eli  3-1 
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Racing Boys  -  Elsendorp  2-4
         
(WD.16) 15-04, 18.00 u  Ollandia  -  Nederwetten  3-3
(WD.16) 15-04, 18.00 u  RKGSV  -  Fiducia  2-0
         
(WD.16) 17-04, 14.30 u  HVV Helmond  -  Boerdonk  3-3


 


©2017 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems

Nieuwsarchief Nieuws


logoBeterBike-Logo.png1.png
logomcbdirect1.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannervdl.jpg
The Great Match.com
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannerspitters.jpg
bannerhypotheekvisie.jpg
banneritelligence.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannersanidump(home).png
De Kruyff touringcars
bannerstadpaviljoen(art).png
bannerde-bengel.png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png
claessensvdrijt.jpg
logoballenkoning(home).png
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerbasemans.jpg