Oefenwedstrijden voorbereiding seizoen 2020-2021

Deel dit bericht via:

De voorbereiding is in volle gang. In aanloop naar het nieuwe seizoen worden er ook weer oefenwedstrijden gespeeld. Hieronder een lijst van wedstrijden bekend bij AVE.

Oefenwedstrijden doorgeven? Mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Vrijdag 31 juli
19.00 u: PSV - UNA: AFG.

Zondag 2 augustus
13.00 u: Blauw Geel ’38 – FC Eindhoven/av: 5-1

Dinsdag 4 augustus
20.15 u: UNA - Baronie: AFG.

Donderdag 6 augutus
20.00 u: RKSV Nuenen - PSV/av: 4-2
20.00 u: OJC Rosmalen - UNA: 0-0

Zaterdag 8 augustus
11.00 u: Blauw Geel'38 - UNA: 0-2
17.00 u: Bladella – FC Eindhoven/av: 0-6
17.00 u: Gemert - UDI'19: 2-2
17.00 u: Braakhuizen – Woenselse Boys: AFG. 
19.00 u: SDO’39 – Reusel Sport/Cotrans: 0-6
18.00 u: Hoogeloon - RKDSV (verplaatst naar 11 aug.)

Zondag 9 augustus
11.00 u: De Valk - Bergeijk: 3-1
12.00 u: Spoordonkse Boys - EMK: AFG. 
12.00 u: RKSV Heeze - Heeswijk: 4-0
13.00 u: SV De Braak - Maarheeze: 2-0
13.00 u: Fiducia - Nieuw Woensel: 1-3
13.00 u: PSV/av - SV Laar: 4-2
13.00 u: SV Brandevoort - SV Egchel: 5-0

Dinsdag 11 augustus
19.00 u: UNA – NEC/bvo
20.00 u: Blauw Geel'38 - RKSV Nuenen
20.00 u: FC Eindhoven/bvo – FC Eindhoven/av: AFG.
20.00 u: RPC - Marvilde
20.00 u: Sterksel - Tivoli
20.15 u: Hoogeloon - RKDSV
20.15 u: RKVVO - OVC ’26 
20.30 u: DBS - ACHT

Woensdag 12 augustus
19.30 u: Hapert - Riethoven

Donderdag 13 augustus
19.30 u: EMK – Elsendorp
20.00 u: Nemelaer comb. - Reusel Sport
20.15 u: Hoogeloon comb. - Terlo
20.15 u: SV Brandevoort - RKSV Nuenen 023

Zaterdag 15 augustus
15.00 u: UNA - GOES
18.00 u: Brabantia - RKSV Heeze
18.00 u: Mierlo Hout - Berghem Sport 
18.00 u: Hapert – Braakhuizen
18.00 u: Vessem - RKGSV
18.00 u: Bladella – Waalre
18.00 u: Rood Wit'67 - Knegselse Boys
18.00 u: DOSL - De Raven
18.00 u: De Bocht’80 - HMVV
18.00 u: Spoordonkse Boys - RKDSV
18.00 u: Maarheeze - Milheezer Boys
19.00 u: RPC – De Weebosch
19.00 u: EMK - Nieuw Woensel 

Drieluik mini toernooi sportpark RKSV Nuenen (aanv. 14.00 u)
Met: Nuenen, HBS, FC Eindhoven/av

Toernooi sportpark SVSSS Udenhout (aanv.: 17.00 uur)
Met: Beerse Boys, SVSSS, GSBW, Haarsteeg

Zondag 16 augustus
12.00 u: Marvilde - Bergeijk
12.00 u: Hoogeloon – SDO’39
12.00 u: Sparta'25 - Avanti'31
12.00 u: Woenselse  Boys – Unitas’59 Comb.
12.00 u: SV Lierop - DVS
12.00 u: Tuldania – DEES
12.00 u: Hulsel - Sterksel
12.00 u: DBS - RKVVO comb.
12.00 u: Stiphout Vooruit - ACHT
12.00 u: Casteren - Braakhuizen comb. 
12.00 u: Nederwetten - ASV'33
13.00 u: Gestel - HVV Helmond
13.00 u: De Valk – PSV/av
14.30 u: Emplina - Unitas'59
14.30 u: Wilhelmina Boys – RKVVO
14.30 u: Panningen - SV Brandevoort
14.30 u: Tivoli - SBC

Dinsdag 18 augustus
19.30 u: EFC – Best Vooruit
19.30 u: Riethoven - Knegselse Boys
19.45 u: Reusel Sport - RKSV Nuenen 023
20.00 u: Valkenswaard - PSV JO19-1
20.00 u: Mifano - SV De Braak
20.00 u: Waalre – Budel
20.00 u: RKDSV - Rood Wit V
20.00 u: Unitas'59 2 - Steensel
20.00 u: Wilhelmina Boys - ACHT
20.15 u: UNA – RKSV Nuenen
20.15 u: RKGSV – Sparta’25 comb.

Donderdag 20 augustus
20.00 u: RPC – Bergeijk
20.00 u: Mierlo Hout – Unitas’59
20.00 u: Hoogeloon – Oirschot Vooruit
20.00 u: Beerse Boys – ZIGO
20.15 u: Brabantia 2 - EMK
20.30 u: ACHT - Boskant

Vrijdag 21 augustus
Veldhovencup
Met UNA 2, Rood Wit V, Marvilde, RKVVO

Zaterdag 22 augustus
15.00 u: De Treffers - UNA
16.00 u: Rhode - RKSV Heeze
17.00 u: De Valk - Dommelen
17.00 u: Pusphaira – Wilhelmina Boys Comb.
18.00 u: Tivoli - SV De Braak (zat)
18.00 u: Geldrop - SV Valkenswaard
18.00 u: RPC - Marvilde
18.00 u: RKGSV - DBS
18.00 u: HMVV – Knegselse Boys
18.00 u: DEES - Steensel
18.00 u: Geldrop 2 – EMK
18.00 u: SDO'39 - Terlo
18.00 u: Spoordonkse Boys - Gilze
18.00 u: RKDSV - EDN'56
18.00 u: DOSKO'32 - De Raven
18.00 u: Netersel - Bergeijk 2: 
18.30 u: Nederwetten - Olympia Boys
18.30 u: Brabantia - Mierlo Hout
18.30 u: FC Eindhoven/av - Sparta'25
18.30 u: Unitas'59 - RKVVO 2
18.30 u: Hulsel - Casteren

Groot Valkenswaard (AFGELAST)
Met: De Valk, SV Valkenswaard, Dommelen

Toernooi DOSL
Met: DOSL, Sv Budel, Rood Wit ‘67, FC Cranendonk, Maarheeze, Sterksel

Zondag 23 augustus
12.00 u: Reusel Sport/Cotrans – EFC
12.00 u: RKVVO - Hapert
12.00 u: Best Vooruit – Braakhuizen
12.00 u: Bladella – Beerse Boys
12.00 u: Endse Boys - DVS
12.30 u: SVSSS – Oirschot Vooruit 
13.00 u: Woenselse Boys – Tongelre
14.00 u: TSV Gudok - PSV/av
14.30 u: Wilhelmina Boys - Nijnsel
16.30 u: RKSV Nuenen - Gestel

Dinsdag 25 augustus
20.00 u: Geldrop - PSV/av
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Marvilde
20.00 u: Gemert – Mierlo Hout
20.00 u: Rood Wit V – Budel
20.00 u: SV Valkenswaard – EFC
20.00 u: RPC – De Valk
20.00 u: ODC - Sparta'25
20.00 u: Oirschot Vooruit - Rijen 
20.00 u: Riethoven - FC Cranendonck
20.00 u: Vessem - Gestel
20.00 u: Steensel - Knegselse Boys
20.00 u: Mifano - Maarheeze
20.15 u: DVS - Nederwetten
20.15 u: Were Di - DEES

Woensdag 26 augustus
20.15 u: Brabantia - Unitas'59

Donderdag 27 augustus
19.30 u: Spoordonkse Boys – Beerse Boys
20.00 u: Veritas – UNA Comb. 
20.00 u: Netersel - Hulsel
20.30 u: ACHT - RKGSV

Vrijdag 28 augustus (aanvang 19.00 u)
Toernooi SV Brandevoort
Met: Brandevoort, Boerdonk, Elsendorp, Nederwetten

29/30 augustus
Start 1e ronde poulefase districtsbeker

Dinsdag 1 september
20.00 u: UNA – UDI’19
20.00 u: DVG – EFC
20.00 u: SV Valkenwaard - Gestel
20.00 u: Waalre - Braakhuizen comb.
20.15 u: Geldrop – RKSV Nuenen
20.15 u: Best Vooruit - RKVVO
20.15 u: Hilvaria – Vessem

Donderdag 3 september
20.00 u: Terlo - ZSC 
20.15 u: Hoogeloon – Beerse Boys

Dinsdag 8 september
19.30 u: Mariahout - Nederwetten
19.45 u: Mierlo Hout - Wilhelmina'08
20.00 u: Geldrop - Marvilde
20.00 u: Budel – SV Valkenswaard
20.00 u: Hapert – FC Cranendonck
20.15 u: Rood Wit V – Wilhelmina Boys
20.15 u: Jong Brabant – Beerse Boys
20.15 u: Braakhuizen 2 - DVS
20.15 u: Hilvaria - De Raven

Donderdag 10 september
20.00 u: Waalre – De Valk Comb.
20.00 u: DOSL - HMVV

Dinsdag 15 september
20.00 u: Best Vooruit – De Valk
20.00 u: FC Cranendonck - Waalre

19/20 september
Start competitie seizoen 2020/2021

© 2020 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


HANS
06 augustus 7:27
Rkvv Dommelen 1 zoekt tegenstanders voor 1 en 10 september vriendschappelijk!
Bel 0613484162 of mail hansputs@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris RKVV Dommelen
Martin
05 augustus 15:45
De aanvangstijd van de wedstrijd EFC - Best Vooruit op 18 augustus is gewijzigd in 19:30 uur
Peter
31 juli 22:30
Bedoel natuurlijk de Valk
Peter
31 juli 22:29
Wat is dit nu weer voor onzin van Valkenswaard.
Het is al een jaar bekend.
Daar hou je gewoon rekening mee
Vind het best wel een beetje arrogant.
Je laat de zusterclubs wel mooi in de steek op deze manier.
Volgens mij zijn ze gewoon bang voor Dommelen
Sv valkenswaard
31 juli 11:11
Helaas gaat het traditionele groot valkenswaard toernooi niet door dit jaar. De opbrengst van dit toernooi gaat jaarlijks naar een goed doel, sv valkenswaard heeft aangegeven geen team op de been te kunnen brengen deze dag, omdat ze tegen Geldrop willen spelen. Erg jammer.
nuenen
31 juli 8:38
volgens mij is het dinsdag 18 aug: una-nuenen