Nieuwe data voor afgelaste wedstrijden

Deelacties:

De afgelaste wedstrijden van zondag 22 januari zijn voorzien van een nieuwe datum. Hieronder een overzicht.

3e Divisie
 
Zondag 19 februari (speelronde 19)
14.00 u: Hercules — ADO'20
Zondag 19 maart speelronde (19)
14.00 u: UDI'19 - VVSB
14.00 u: JOS Watergraafsmeer - Gemert
14.30 u: UNA - TOGB
14.30 u: Groene Ster - OJC Rosmalen

4e Divisie 
Zondag 19 maart (speelronde 16)
14.30 u: Kampong - Hoogland
14.30 u: RKSV Nuenen - EVV
14.30 u: HVCH - Unitas'30
14.30 u: Halsteren - Moerse Boys
14.30 u: SV Meersen - SV Venray

1e klasse B 
Zondag 26 februari (speelronde (13) 
14.00 u: TAC'90 - SC Kruisland
14.00 u: Sarto - DOSKO
14.30 u: Marvilde - FC Eindhoven/av
14.30 u: Geldrop SC 't Zand
14.30 u: Best Vooruit - VOAB
14.30 u: RKSV Heeze - FC Boshuizen
14.30 u: Nemelaer - Erp
Datum n.n.b. speelronde (5)
FC Eindhoven/av - DOSKO 

1e klasse C 
Zondag 26 februari (speelronde 12)
14.30 u: Chevremont - RKSV Minor
14.30 u: EFC - Witenhorst
14.30 u: Sportclub Susteren - Venlosche Boys
14.30 u: Someren - BSV Limburgia
14.30 u: ZSV - Schaesberg
14.30 u: De Ster - EHC

2e klasse E 
Zondag 26 februari (speelronde 13)
14.30 u: Rood Wit V — Oirschot Vooruit
14.30 u: MVC’19 — RPC
14.30 u: Wilhelmina’08 — De Valk
14.30 u: Valkenswaard — SHH
14.30 u: NWC — Hoogeloon

3e klasse D 
Zondag 26 februari (speelronde 13)

14.30 u: Unitas’59 — Wilhelmina Boys
14.30 u: Bladella — Gestel
14.30 u: DBS — Beerse Boys
14.30 u: Acht — Hapert
14.30 u: PSV/av — Dommelen
14.30 u: Bergeijk — Reusel Sport/CoTrans
14.30 u: RKVVO — Braakhuizen

4e klasse F 
Zondag 26 februari (speelronde 13)
14.00 u: Tuldania — Waalre
14.30 u: ZSC — RKDSV
14.30 u: Vessem — DOSL
14.30 u: Riethoven — EDN'56
14.30 u: Spoordonkse Boys — Steensel
14.30 u: DVS — HMVV
14.30 u: SDO’39 — De Raven
Donderdag 2 maart (speelronde 11)
20.00 u: Tuldania - DOSL 
Datum n.n.b. (speelronde 6)
De Raven - RKDSV

4e klasse G 
Zondag 26 februari (speelronde 13)
14.00 u: Mariahout — Woenselse Boys
14.30 u: Tongelre — Irene
14.30 u: Avesteyn — Boskant
14.30 u: Pusphaira — Nieuw Woensel
14.30 u: Tivoli — Nijnsel
14.30 u: VOW — Essche Boys 

4e klasse G (ZII) 
Donderdag 2 februari (speelronde 12)
20.00 u: MVC - ASV'33
Zondag 26 februari (speelronde 2)
14.30 u: Liessel - ASV'33
Zondag 26 februari (speelronde 12)
14.30 u: RKGSV — SPV
14.30 u: Rood Wit’62 — SV Brandevoort
Datum n.n.b. (speelronde 12)
Milheezer Boys — Liessel 

5e klasse C 
Zondag 29 januari (speelronde 2)
14.00 u: DEES - Netersel 

© 2023 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Redactie
24 januari 21:40
Bekerwedstrijden zijn verplaats naar 2 en 9 maart.
Willem
24 januari 16:58
26 februari in het weekende van de bekerwedstrijden