Hieronder alle uitslagen voor woensdag 18 en donderdag 19 mei (Inhaal) en zaterdag 21 en zondag 22 mei in een overicht.
3e Divisie (21-22 mei)
UNA — Hollandia: 3 - 4
ADO’20 — HSC'21: 4 - 1
Quick — Groene Ster: 0 - 0
Blauw Geel’38/JUMBO — DEM: 2 - 1
Westlandia — JOS/W'graafsmeer: 2 - 2
Unitas — Dongen: 1 - 2
Gemert — Hoogland: 2 - 3
EVV — OFC: 0 - 2
OSS’20 — Hercules: 6 - 1
Hoofdklasse B (18-19-22 mei)
RKSV Nuenen — UDI'19/CSU: 1 - 2
AWC — Silvolde: 1 - 0
Longa’30 — RKZVC: 0 - 1
Juliana’31 — SV Meerssen: 3 - 0
1e Klasse C (22 mei)
Erp — Nemelaer: 0 - 5
Rhode/Van Stiphout — Woezik: 3 - 2
SV TOP — Alverna: 1 - 1
EFC — HVCH: 2 - 2
FC Eindhoven/av — Berghem Sport: 5 - 2
1e Klasse D (22 mei)
Chevremont — Wilhelmina'08: 1 - 3
Veritas — SV Venray: 2 - 1
BSV Limburgia — Deurne: 0 - 1
Sportclub Susteren — De Ster: 1 - 2
SSS’18 — Wittenhorst: 1 - 4
RKSV Heeze — Venlosche Boys: 1 - 0
2e Klasse H (22 mei)
Sparta’25 — NWC: 2 - 1
Braakhuizen — Someren: 0 - 5
Hilvaria — De Valk: 5 - 3
Beerse Boys — Marvilde: 0 - 4
Valkenswaard — Mierlo Hout: 2 - 5
Oirschot Vooruit — RKVVO: 2 - 1
3e Klasse D (22 mei)
SV Budel — RPC: 0 - 3
Nijnsel — PSV/av: 1 - 5
Unitas’59 — Hoogeloon: 4 - 3
Wilhelmina Boys — Reusel Sport: 0 - 0
Bladella — SBC: 2 - 1
Hapert — DBS: 2 - 0
4e Klasse D (22 mei)
Heythuysen — Bieslo: 1 - 4
Maarheeze — FC Roerdalen: 1 - 0
FC Maasgouw — DFO'20: 3 - 2
FC ODA — Roggel: 3 - 0
DES Swalmen — DESM: 1 - 1
FC Cranendonck — EMS: 7 - 1
Laar — Horn: 5 - 0
4e Klasse E (19-22 mei)
Steensel — RKDSV: 2 - 2
Waalre — Riethoven: 1 - 1
SDO’39 — Bergeijk: 3 - 5
Vessem — Spoordonkse Boys: 0 - 1
Steensel — ZSC: 0 - 1
De Weebosch — HMVV: 1 - 3
Hulsel — De Raven: 0 - 2
4e Klasse F (22 mei)
Mariahout — Eli: 0 - 5
EMK — DOSL: 1 - 10
Tivoli — VOW: 0 - 4
Avesteyn — WEC: 1 - 1
Woenselse Boys — DVS: 1 - 4
RKGSV — Acht: 0 - 4
Boskant — Pusphaira: 2 - 1
4e Klasse F ZII (22 mei)
ONDO — Mifano: 2 - 1
Rood Wit’62 — Lierop: 4 - 3
SPV — SV Brandevoort: 8 - 3
SSE — HVV Helmond: 10 - 2
Milheezer Boys — Stiphout Vooruit: 1 - 3
Bavos — SJVV: 2 - 1
Bruheze — ASV'33: 2 - 0
5e Klasse C (22 mei)
Netersel — Knegselse Boys: 4 - 0
SVSOS — Irene: 1 - 3
Terlo — DOSKO'32: 4 - 0
EDN’56 — LSV: 6 - 0
Casteren — Ollandia: 5 - 4
De Bocht’80 — Nederwetten: 6 - 1
5e Klasse C ZII (22 mei)
RKSVV — Sterksel: 5 - 1
Tongelre — Olympia Boys: 5 - 0
Eindse Boys — Egchel: 2 - 0
Crescentia — Nieuw Woensel: 1 - 3
RKSVN — Leveroy: 7 - 0
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?