Uitslagen eerste wedstrijden poulefase Districtsbeker

Deel dit bericht via:


Foutje gezien? of een wijziging/uitslag doorgeven? mail dan naar: info@amateurvoetbaleindhoven.nl
Voor het volledige programma klik hier.

   1e en 2e klasse
  Poule 56
01 sept.  14.30   Nemelaer - Oirschot Vooruit  2-2
01 sept.  14.30  Uno Animo - Real Lunet  4-1

 

  Poule 59
01 sept.  14.30   VOAB - GSV'28  4-1
01 sept.  14.30  De Ster - Beerse Boys  1-1

 

  Poule 61
01 sept.  14.30   RKVVO - FC Geleen  3-2
01 sept.  14.30  RKSV Heeze - Sarto  2-0

 

  Poule 62
01 sept.  14.30   FC Eindhoven/av - FC Tilburg  2-1
01 sept.  14.30  Eijsden - Wilhelmina'08  1-0

 

  Poule 63
31 aug.  19.30   Geusselt Sport - Brabantia  0-1
01 sept.  14.30   SC Susteren - Valkenswaard  2-2

 

  Poule 64
01 sept.  14.30   Veritas - Marvilde  1-2
01 sept.  14.30  Caesar - Best Vooruit  0-1

 

  Poule 66
01 sept.  14.30   Geldrop - Braakhuizen  4-1
01 sept.  14.30  Schaesberg - Rhode  0-0

 

  Poule 67
01 sept.  14.30   Deurne - Scharn  3-4
01 sept.  14.30  Rood Wit V - Heeswijk  5-0

 

  Poule 69
01 sept.  14.30   BSV Limburgia - Sportclub'25  1-0

 

  Poule 70
31 aug.  18.00  Volkel - Heer  2-1
01 sept.  14.30   Someren - SV Venray  2-2

 

  Poule 71
31 aug.  18.00   Erp - ZSV  0-4
01 sept.  14.30  Mierlo Hout - Haelen  5-0

 

  Poule 72
01 sept.  14.30   Venlosche B - Lindeheuvel/H.bl.  2-3
01 sept.  14.30  NWC - Olympia'18  3-1

 

  Poule 73
31 aug.  18.00   Sparta'25 - SSS'18  4-1
01 sept.  14.30  Sporting Heerlen - Venhorst  1-1

 

  Poule 74
01 sept.  14.30   De Valk - Laura/Hoppel Comb.  3-1

 

   3e t/m 5e klasse
  Poule 10 (16)
01 sept.  14.30   Netersel - Hulsel  2-1
01 sept.  14.30  Gloria UC - Bladella  0-6

 

  Poule 11 (54)
01 sept.  14.30   Sterksel - Riethoven  2-7
01 sept.  14.30  DOSL - Budel  1-4

 

  Poule 12 (48)
31 aug.  17.00   DBS - VCB   2-2
01 sept.  14.30  OVC'26 - Zwaluw VFC  3-0

 

  Poule 13 (46)
01 sept.  14.30   FC Cranendonck - Waalre  1-2
01 sept.  14.30  Terlo - Gestel  0-4

 

  Poule 14 (68)
01 sept.  14.30   De Weebosch - DOSKO'32  4-2
01 sept.  14.30  Hoogeloon - RKDSV  5-0

 

  Poule 15 (18)
01 sept.  14.30   EMK - Nederwetten 11-1
01 sept.  14.30  PSV/av - WODAN  8-0

 

  Poule 16 (31)
01 sept.  14.30   De Bocht'80 - Steensel  5-2
01 sept.  14.30  Hapert - RKVVO 2  2-0

 

  Poule 17 (11)
01 sept.  14.30   EDN'56 - Reusel Sport  0-6
03 sept.  20.30  GSBW - HMVV  6-1

 

  Poule 18 (15)
01 sept.  14.30   Woenselse Boys - Dommelen  1-2
01 sept.  14.30  DVS - RPC  0-4

 

  Poule 19 (08)
01 sept.  14.30   SBC - Wilhelmina Boys 2  2-1
01 sept.  14.30  Pusphaira - Vessem  1-1

 

  Poule 20 (25)
01 sept.  14.30   Tivoli - Rood Wit '67  3-1
01 sept.  14.30  ZSC - Maarheeze  2-1

 

  Poule 21 (17)
31 aug.  18.00   DEES - ACHT  1-3
01 sept.  14.30  Nieuw Woensel - Unitas'59  1-6

 

  Poule 22 (72)
01 sept.  14.30   Boxtel - Knegselse Boys  6-0
05 sept.  20.00  Wilhelmina B - Spoordonkse B  2-2

 

  Poule 23 (51)
01 sept.  14.30   RKGSV - Tonglere  1-2
01 sept.  14.30  De Raven - RKSV Nuenen 2  1-3

 

  Poule 24 (35)
01 sept.  14.30   Trintas Oisterwijk - SVSOS 10-1
03 sept.  20.00  Audacia - SDO'39  3-2

 

  Poule 25 (58)
01 sept.  14.30   Casteren - Bergeijk  1-3

 

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?