Uitslagen KNVB Districtsbeker 16-17 sept.

Deel dit bericht via:

 

 1e en 2e kl.    Groep 1                                                                     
 Poule 51            
 3 sept. 14.30 u  Beerse Boys - Helvoirt                  3-4    FC Tilburg - Sarto                            1-2
 10 sept. 14.30 u  Sarto – Beerse Boys  3-2    Helvoirt – FC Tilburg  1-1
 17 sept. 14.30 u  Beerse Boys – FC Tilburg  2-2    Sarto* – Helvoirt*  1-1
             
 Poule 61            
 2 sept. 19.00 u  Geusselt Sport - Geldrop  0-5      
 3 sept. 14.30 u  FC Eindhoven/av - Nemelaer  0-4      
 10 sept. 14.30 u  Nemelaer – Geusselt Sport  4-0    Geldrop – FC Eindhoven/av  1-1
 16 sept. 19.00 u  Nemelaer* – Geldrop*  1-3     Geusselt Sport -FC Eindhoven/av  2-1 
             
 Poule 64            
 3 sept. 14.30 u  FC Hoensbroek - Rood Wit V  0-1    Eijsden - Rhode  3-3 
 10 sept. 14.30 u  Rhode - FC Hoensbroek   2-2     Rood Wit V - Eijsden   1-1 
 17 sept. 14.30 u  Rood Wit V* - Rhode  1-1     Eijsden - FC Hoensbroek  2-2 
             
 Poule 65            
 3 sept. 14.30 u  Veritas – Marvilde  0-1     Heeswijk – ZSV  3-2 
 10 sept. 14.30 u  Marvilde – Heeswijk  3-1     ZSV – Veritas  2-3 
 16 sept. 19.00 u  Marvilde* – ZSV  2-1      
 17 sept. 14.30 u  Heeswijk – Veritas*  1-3       
             
 Poule 68            
 3 sept. 14.30 u  LHC – Oirschot Vooruit  1-3     RKVVO – Schaesberg  0-1 
 10 sept. 14.30 u  Schaesberg – LHC  4-3     Oirschot Vooruit – RKVVO  0-0 
 17 sept. 14.30 u  Oirschot Vooruit* – Schaesberg*  2-1     RKVVO - LHC  4-1 
             
 Poule 72            
 3 sept. 14.30 u  Caesar – RPC  2-1    Gestel – De Valk  3-1
 10 sept. 14.30 u  De Valk – Caesar  4-3    RPC – Gestel  1-2
 17 sept. 13.00 u  De Valk* – RPC  2-1      
 17 sept. 14.30 u  Caesar – Gestel*  4-4      
             
 Poule 73            
 3 sept. 14.30 u  Simpelveld – Bekkerveld  1-4     Best V. – Wilhelmina B (gest. 74e m)  1-0 
 9 sept. 18.00 u  Bekkerveld - Best Vooruit  2-0      
 10 sept. 14.30 u  Wilhelmina Boys – Simpelveld  1-0       
 16 sept. 19.00 u  Wilhelmina Boys – Bekkerveld*  1-1       
 17 sept. 14.30 u  Simpelveld – Best Vooruit*  1-6       
             
 Poule 74            
 3 sept. 14.30 u  Brabantia – EFC                              3-0     GSV'28 – RKSV Minor  1-2 
 10 sept. 14.30 u  RKSV Minor – Brabantia  3-0     EFC – GSV’28  1-3 
 17 sept. 14.30 u  EFC – RKSV Minor*  2-5     GSV’28* – Brabantia  4-0 
             
 Poule 75            
 3 sept. 14.30 u  Wilhelmina’08 – Rijen                     2-1     Scharn – RKSV Heeze  1-4 
 10 sept. 14.30 u  RKSV Heeze – Wilhelmina’08  3-3     Rijen – Scharn  7-1 
 17 sept.   14.30 u  Scharn – Wilhelmina’08*  0-4     Rijen – RKSV Heeze*  1-5 

 

 3e en 5e kl.                                                                         
 Poule 01            
 3 sept. 14.30 u  Terlo – HSE        0-4    Vessem – LSV                                     9-0
 10 sept. 14.30 u  LSV – Terlo  1-2    HSE – Vessem  0-3
 17 sept. 14.30 u  Terlo – Vessem*  0-2    LSV – HSE  1-2
             
 Poule 05            
 3 sept. 14.30 u  EDN’56 – Riethoven  0-3    Hulsel – SVG  6-2
 10 sept. 14.30 u  SVG – EDN'56  2-2    Riethoven – Hulsel  3-2
 17 sept. 14.30 u  EDN’56 – Hulsel  7-3    SVG – Riethoven*  1-2
             
 Poule 08            
 2 sept. 18.00 u  OVC'26 – Willem II/av  6-3      
 3 sept. 14.30 u  Sarto 2 – Reusel Sport/CoTrans  3-1      
 9 sept. 17.00 u  Willem II/av – Sarto 2  0-2      
 10 sept. 14.30 u  Reusel Sport/CoTrans – OVC'26  6-1      
 16 sept. 17.00 u  Reusel Sport/CoTrans* – Willem II/av  2-1      
 17 sept. 14.30 u  OVC’26 – Sarto 2  2-1      
             
 Poule 09            
 3 sept. 14.30 u  Hoogeloon – Broekhoven 13-2     Knegselse Boys – Jong Brabant  0-2 
 9 sept. 14.30 u  Jong Brabant – Hoogeloon  1-3      
 10 sept. 14.30 u  Broekhoven – Knegselse Boys  1-4       
 17 sept. 14.30 u  Hoogeloon* – Knegselse Boys  2-0    Jong Brabant – Broekhoven 10-2 
             
 Poule 12            
 2 spet. 17.00 u  Merlijn – Sterksel  7-0      
 3 sept. 14.30 u  WSJ – De Raven  3-4       
 5 sept. 17.00 u  De Raven – Merlijn  3-1      
 10 sept. 14.30 u  Sterksel – WSJ  1-0       
 16 sept. 17.00 u  WSJ – Merlijn  5-1       
 17 sept. 14.30 u  Sterksel - De Raven*  4-1      
             
 Poule 14            
 3 sept. 14.30 u  EMK – BES  4-0    FC Cranendonck – Netersel  1-0
 10 sept. 14.30 u  Netersel – EMK  3-5    BES – FC Cranendonck  1-3
 17 sept. 14.30 u  EMK – FC Cranendonck*  1-3    Netersel – BES  2-2
             
 Poule 26            
 3 sept. 14.30 u  RKGSV – ACHT  1-2     DOSKO'32 - Steensel   0-2 
 10 sept. 14.30 u  ACHT - DOSKO'32   2-0    Steensel - RKGSV  0-1 
 17 sept. 14.30 u  RKGSV - DOSKO'32  2-2    Steensel - ACHT*  3-3 
             
 Poule 28            
 3 sept. 14.30 u  ZSC – Nederwetten  2-3    Audacia – Tuldania  1-3 
 10 sept. 14.30 u  Tuldania – ZSC  3-2     Nederwetten – Audacia  3-4 
 17 sept. 14.30 u  ZSC – Audacia  2-2    Tuldania* – Nederwetten  5-2 
             
 Poule 41            
 2 sept. 17.00 u  Riel - DEES  2-2      
 3 sept. 14.30 u  HMVV – Tongelre 10-0       
 10 sept. 14.30 u  DEES – HMVV  0-4     Tongelre – Riel  0-4 
 16 sept.  17.00 u  HMVV – Riel*  0-1      
 17 sept. 14.30 u  DEES – Tongelre  4-0       
             
 Poule 45            
 3 sept. 14.30 u  Braakhuizen – DOSL  9-3    Rood-Wit'67 – SBC  1-4
 9 sept. 17.30 u  SBC – Braakhuizen  0-4       
 10 sept. 14.30 u  DOSL – Rood-Wit'67  2-2      
 17 sept. 14.30 u  Braakhuizen* – Rood-Wit'67  7-0    SBC – DOSL  4-0
             
 Poule 49            
 3 sept.  14.30 u  Berkdijk – SCI  0-1    Woenselse Boys – Casteren  4-0 
 10 sept.  14.30 u  Casteren – Berkdijk  1-3     SCI – Woenselse Boys  3-3 
 17 sept.  14.30 u  Berkdijk – Woenselse Boys*  1-2     Casteren – SCI  1-4 
             
 Poule 54            
 2 sept. 18.00 u  DVS – Boxtel  1-4      
 3 sept.  14.30 u  De Bocht'80 – Pusphaira  3-3       
 9 sept. 18.00 u  Pusphaira – DVS  0-0    Boxtel – De Bocht’80   8-1
 16 sept. 18.00 u  DVS - De Bocht'80  3-2      
 17 sept.  14.30 u  Pusphaira – Boxtel*  1-1       
             
 Poule 57            
 3 sept.  14.30 u  WODAN – Tivoli  2-2     DBS – SDO’39  4-0 
 10 sept.  14.30 u  SDO’39 – WODAN  5-2     Tivoli – DBS  0-2 
 17 sept. 14.30 u  WODAN – DBS*  3-2     SDO’39 – Tivoli  0-1
             
 Poule 60            
 3 sept.  14.30 u  Waalre – Oisterwijk  2-2     De Weebosch – RKDSV  2-3 
 10 sept.  14.30 u  RKDSV – Waalre  1-4     Oisterwijk – De Weebosch  4-1 
 17 sept.  14.30 u  Waalre – De Weebosch  3-2    RKDSV – Oisterwijk*  1-3
             
 Poule 63            
 2 sept. 19.00 u  Bergeijk – Spoordonkse Boys  3-0       
 3 sept. 14.30 u  Real Lunet – Nevelo  1-1      
 10 sept.  14.30 u  Nevelo – Bergeijk  0-0     Spoordonkse Boys – Real Lunet  1-4
 17 sept.  14.30 u  Bergeijk – Real Lunet*  0-2      
 19 sept. 20.00 u  Nevelo – Spoordonkse Boys  -      
             
 Poule 69            
 3 sept.  14.30 u  Dommelen – SV Budel  1-0     ODC – Were Di  3-3 
 10 sept.  14.30 u  Were Di – Dommelen  1-3     SV Budel – ODC  2-5 
 17 sept.  14.30 u  Dommelen* – ODC  3-0     Were Di – SV Budel  2-2 
             
 Poule 71            
 2 sept. 17.00 u  Haarsteeg – GDC  1-2      
 3 sept. 14.30 u  PSV/av - DESK  0-1       
 9 sept. 17.00 u  GDC – PSV/av  0-0      
 10 sept.  14.30 u  DESK – Haarsteeg  5-0       
 16 sept. 17.00 u  DESK* – GDC  1-1      
 17 sept.  14.30 u  Haarsteeg – PSV/av  7-1      
             
 Poule 77            
 3 sept. 14.30 u  Valkenswaard – Maarheeze  2-1     RKSV Nuenen 2 – St.Michielsgestel  8-4 
 10 sept.  14.30 u  St.Michielsgestel – Valkenswaard  0-3     Maarheeze – RKSV Nuenen 2  0-3 
 16sept. 19.30 u  Valkenswaard* – RKSV Nuenen 2  4-2     St.Michielsgestel – Maarheeze  6-0 
             
 Poule 80            
 3 sept. 14.30 u  Taxandria – Brabantia 2  6-3     GSBW – Hapert  6-2 
 10 sept.  14.30 u  Hapert – Taxandria  1-5    Brabantia 2 – GSBW  3-2 
 17sept.  1430 u  Taxandria* – GSBW  1-0     Hapert – Brabantia 2  5-0
             
 Poule 81            
 3 sept.  14.30 u  SVSSS – Nw Woensel (Gest. 70e m)  5-0     Zwaluw VFC – CHC  2-4
 10 sept. 14.30 u  CHC – SVSSS  2-3     Nieuw Woensel – Zwaluw VFC  2-1
 17 sept.  14.30 u  SVSSS* – Zwaluw VFC  4-0    CHC – Nieuw Woensel  1-1 
             
 Poule 82            
 3 sept.  14.30 u  Terheijden – Viola  0-3     TSV Gudok – Bladella  3-1 
 10 sept.  14.30 u  Bladella – Terheijden  7-1     Viola – TSV Gudok  3-2 
 17 sept. 14.30 u  Terheijden – TSV Gudok  0-2       
 19 sept. 20.00 u  Viola – Bladella*  3-4       
             
 Poule 83            
 2 sept. 17.00 u  BLC - Unitas'59  2-4      
 3 sept. 14.30 u  OJC Rosmalen 2 – Wilhelmina  3-0       
 9 sept. 17.00 u  Wilhelmina – BLC  3-1      
 10 sept.  14.30 u  Unitas’59 – OJC Rosmalen 2  2-2      
 16 sept.  17.00 u  OJC Rosmalen 2 – BLC  3-0       
 17 sept. 14.30 u  Unitas’59* – Wilhelmina  6-0      

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?


Jack Braken
17 september 8:44
Beker POULE 83 Juiste uitslag OJC Rosmalen 2- sv BLC is 3-0
John Ooms
16 september 14:47
Volgens voetbal.nl speelt sv Valkenswaard vanavond 16 sep om 19.30 uur tegen Nuenen 2.
D Jansen
13 september 9:40
De wedstrijd Viola - Bladella dient omgedraaid te worden. Deze wordt bij Bladella gespeeld op dinsdag 19 september.
Gerard Hoeks
02 september 12:14
Bergeijk speelt vanavond om 19.00 uur tegen Spoordonkse Boys
Gerard Hoeks
02 september 12:13
Bergeijk speelt vanavond om 19.00 uur tegen Spoordonkse Boys
Hans
02 september 9:57
Poule 73
3-sept Best Vooruit-wilhelmina Boys
Redactie
15 augustus 19:14
Poule 08: Is idd het 2e elftal van Sarto. Staat nu vermeld. Poule 68: Foutje hersteld, de wedstrijd van RKVVO tegen LHC staat nu wel vermeld.
RKVVO
15 augustus 15:48
Poule 68, 17 september, staat 2 x de wedstrijd van Oirschot, ik mis de wedstrijd van RKVVO
watcher
15 augustus 14:57
Iets klopt er niet ; SARTO is in poule 51 en poule 08 ingedeeld. Lijkt me een beetje moeilijk of
heft Sarto 2 boven verwachting gespeeld afgelopen seizoen.