Oefenwedstrijden/uitslagen voorbereiding seizoen 2019-2020

Deel dit bericht via:


De onderstaande wedstrijden zijn doorgegeven aan onze redactie. De lijst wordt de komende dagen nog aangevuld. Oefenwedstrijden doorgeven? Stuur dan een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

Donderdag 8 augutus
UNA - ASWH: 3-2
Reusel Sport - SDO'39: 4-0

Zaterdag 10 Augustus
16.00 u: Bergeijk - FC Vlotburg: 0-0
18.00 u: OSS’20 – RKSV Nuenen: 4-1
18.00 u: RKSV Heeze – Brabantia: 0-1
18.00 u: UNA - Achilles Veen: 0-0
18.00 u: Dongen - Gemert: 2-2 

Zondag 11 Augustus
12.00 u: Woenselse Boys - Pusphaira: 3-0
12.00 u: Maarheeze - EMS: 1-1

Dinsdag 13 Augustus
19.30 u: Riethoven - RPC: 1-5
20.00 u: Helmond Sport - Gemert: 5-1
20.00 u: De Valk – ACHT: 4-0
20.00 u: Heeswijk – Mierlo Hout: 0-7
20.00 u: RKVVO – Schijndel: 1-0
20.00 u: SV Brandevoort - Nederwetten: AFG.

Woensdag 14 Augustus
19.30 u: Reusel Sport - FC Zwaneven (B): 2-3

Donderdag 15 Augustus
19.30 u: Steensel – DOSKO’32: 3-0
20.00 u: Bladella – Bergeijk: 7-1
20.00 u: SDO’39 – Hoogeloon: 1-1
20.00 u: EMK - Eli: 2-3

Zaterdag 17 Augustus
11.00 u: RKSV Nuenen comb. – RPC: 1-1
15.00 u: Gloria UC - Hulsel comb.: 4-0
17.00 u: Gestel - Bloemendaal: 2-1
17.00 u: Jong FC Eindhoven - FC Eindhoven/av: 2-2
17.00 u: Hapert – Braakhuizen: 1-3
18.00 u: Valkenswaard – Oirschot Vooruit: 1-2
18.00 u: SSS’18 – Sparta’25: 0-5
18.00 u: RKGSV - RKPVV: 4-4
18.00 u: Rood Wit V. - RKSV Nuenen comb.: 0-1
18.00 u: Maarheeze - Panningen: 0-1

Zondag 18 Augustus
11.00 u: Deurne 2 - Riethoven: 0-1
11.30 u: Vessem - Spoordonkse Boys: 2-1
12.00 u: Beerse Boys – PSV/av: 0-1
12.00 u: Reusel Sport - Marvilde: 1-2
12.00 u: DBS – De Valk: 0-1
12.00 u: Brabantia – RKVVO: 2-1
12.00 u: Rood Wit V 2 - De Raven comb.: 0-2
12.00 u: DEES - Tuldania: 2-0
12.00 u: Nederwetten - DVS: 1-3
12.00 u: Brabantia 2 - ACHT Comb.: 2-0
12.30 u: RKDSV - DBS Ccomb.: 1-3
12.30 u: FC Cranendonck – SBC: 3-5
13.00 u: Gilze - EFC: 0-1
13.00 u: Wilhelmina Boys – Pusphaira: 4-1
13.00 u: DOSL - Unitas'59: AFG.
14.30 u: Woenselse Boys – SV Brandevoort: 2-0
14.30 u: WODAN - Nieuw Woense: 3-0

Dinsdag 20 Augustus
19.30 u: FC Arendonk (B) - Reusel Sport: 1-1
20.00 u: Reusel Sport comb - Casteren: 1-4
20.00 u: ACHT Comb. - Brandevoort: 8-1
20.00 u: SBC – Schijndel: 2-2
20.00 u: Someren – Deurne: 1-2
20.00 u: Valkenswaard – Bladella: 0-0
20.00 u: Gestel - RKPVV: 3-0
20.00 u: FC Tilburg - Marvilde: 0-1
20.00 u: Netersel - Bergeijk 2: 4-4
20.00 u: SV Budel - Mifano: 2-2
20.15 u: RKGSV - Vessem: 1-5
20.15 u: PSV/av - Trinitas Oisterwijk: 1-1

Donderdag 22 Augustus
20.00 u: Helvoirt - Hilvaria: 5-1
20.00 u: Mierlo Hout – DAW: 4-1
20.00 u: Hoogeloon – Bergeijk: 9-2
20.00 u: MVC - EMK: AFG.
20.00 u: DEES - Branbatia 2: 2-6
20.00 u: Nieuw Woensel - De Valk 2: 2-2
20.15 u: RKSV Nuenen - EFC: 2-1
20.15 u: DVS - Steensel: 3-0
20.15 u: Best Vooruit 2 – DOSKO’32: 5-2

Vrijdag 23 Augustus
19.30 u: Someren – RKSV Heeze
Veldhoven Cup bij VV UNA met:
Marvilde, RKVVO, Rood Wit V en UNA

Zaterdag 24 Augustus
14.00 u: Geldrop comb. – RPC
16.00 u: Rood Wit'67 - DOSL
16.00 u: SDO'39 - Meerburg
17.00 u: FC Eindhoven/av - RKSV Nuenen: AFG.
18.00 u: Bladella 2 - Hulsel
18.00 u: Nooit Gedacht - Unitas'59
18.00 u: ZSV – NWC
18.00 u: Sparta’25 - ODC
18.00 u: Bladella – Nijnsel
18.00 u: Sparta'18 - Hapert
18.00 u: Rhode - Marvilde
19.00 u: Vessem - RKDSV
Geldrop/Mierlo Cup bij Mifano met:
Geldrop, Braakhuizen en Mifano (aanvang 16.00 u)
Groot Valkenswaard toernooi bij SV Valkenswaard met:
Dommelen, De Valk en SV Valkenswaard (aanvang: 17.00 u)
Groot Bergeijk toernooi bij De Raven met: 
De Raven, Bergeijk, De Weebosch, Riethoven, Terlo, ZSC (aanvang: 16.00 u)
Nuenen CA toernooi bij RKGSV met:
RKGSV, EMK, Nederwetten, RKSV Nuenen 2 (aanvang 14.00 u)
Regiotoernooi Budel Schoot bij Rood Wit '67 met:
SV Budel, Maarheeze, DOSL, FC Cranendonck, Sterksel en Rood Wit'67 (aanvang 16.30 u)

Zondag 25 Augustus
11.00 u: Casteren - HMVV
12.00 u: Reusel Sport - Best Vooruit
12.00 u: Beers Boys – VOAB
12.00 u: SBC – Oirschot Vooruit
12.00 u: FC Cranendonck comb. - Knegselse Boys
12.00 u: Wilhelmina Boys – Woenselse Boys
12.00 u: Milheezer Boys - Nieuw Woensel
13.00 u: Gestel - Steensel
13.30 u: Panningen - ACHT
14.30 u: Tivoli - Boerdonk
15.00 u: Rood Wit V - Heeswijk

Dinsdag 27 Augustus
18.45 u: Netersel - ZSC
19.00 u: Gemert - Geldrop
19.00 u: Spoordonkse Boys – Hoogeloon
19.30 u: Hulsel - SVSOS
19.30 u: EFC - DBS
19.30 u: Steensel - Knegselse Boys
19.30 u: DEES - Reusel Sport comb.
19.30 u: DOSL - Cresentia
20.00 u: Braakhuizen - Unitas'59
20.00 u: De Valk – RPC
20.00 u: Deurne – Oirschot Vooruit
20.00 u: Schijndel – Sparta’25
20.00 u: Bergeijk – RKSV Nuenen 2
20.00 u: FC Cranendonck - Riethoven
20.00 u: Maarheeze - RKPVV
20.00 u: Netersel - ZSC
20.15 u: Best Vooruit - Erp
20.00 u: Valkenswaard - Gestel

Donderdag 29 Augustus
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Marvilde
20.15 u: DVS - EMK

Dinsdag 3 September
19.30 u: Geldrop - Rhode
20.00 u: Hoogeloon – EFC
20.00 u: Rood Wit V - Vessem
20.00 u: FC Cranendonck - ZSC
20.00 u: SBC - Brabantia
20.00 u: Valkenswaard - ACHT

Dinsdag 10 September
19.30 u: DEES - SVSOS
20.00 u: Mierlo Hout - Venlosche Boys
20.00 u: De Valk – Unitas’59
20.00 u: Rood Wit V - DBS
20.00 u: RPC - EFC
20.00 u: Jong FC Eindhoven - Brabantia
20.15 u: Best Vooruit - Geldrop
20.15 u: Tivoli - BMC

Donderdag 12 September
20.00 u: DVS - Braakhuizen comb. 

Dinsdag 17 September
20.00 u: Mariahout - ACHT
20.00 u: RKDSV - Bergeijk
20.15 u: Best Vooruit - EVVC

© 2019 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Jouw reactie?