(10) BVV - Getsel: 2-1 (13-11-2011)

maandag 14 november 2011 - 16:23u  |  Wedstrijdverslagen 2e klasse F  |  1239 x gelezen


Dit bericht is automatisch gearchiveerd en derhalve ontdaan van alle afbeeldingen. Reageren op dit bericht is niet langer mogelijk.


BVV legt zwakheden v.v. Gestel bloot met minimale cijfers: 2-1

In het duel voorafgaand aan het populaire jaarlijkse gala van voetbalvereniging Gestel, was het de eerste selectie van de club eraan gelegen aan te tonen dat het wel degelijk aanspraak maar op een plek in de bovenste regionen van de tweede klasse, maar daar kwam de ploeg bedrogen uit. BVV, de lijstaanvoerder uit ’s Hertogenbosch, liet zien waar de zwakheden van de ploeg uit Eindhoven lagen, maar drukte zich met een marginaal verschil van één doelpunt erg bescheiden uit.

Hoewel Gestel via Bloks wellicht recht had op een vroege strafschop, was het BVV dat de wedstrijd vanaf het begin domineerde. Met name de snelle buitenspelers Van den Berk en Moujahid werden veelvuldig gevaarlijk, en het veldspel werd gecontroleerd door middenvelder Jay Gibbes en Bas van den Berk. Gestel speelde te slordig om het de thuisploeg moeilijk te maken, en ook in duelkracht kwamen de Eindhovenaren tekort. Wanneer Gestel er toch uit wist te komen, vaak via Ikele of Bloks, was de eindpass niet goed, of was eindstation Nawabi niet scherp. De enige schietkans van de bezoekers in de eerste helft werd dan ook typerend hoog overgeschoten door Rombouts, na een goede aanval via meerdere schijven. Nog geen twee minuten later lag de bal er aan de andere kant wel in. Doelman Aydin wilde de bal uittrappen, maar de bal kwam ‘op z’n Vermeers’ niet verder dan de eerste speler van de tegenstander, in dit geval Moujahid. Hij schoof de bal kundig onder Aydin door, en zette daarmee zijn team terecht op een 1-0 voorsprong.

Weer een paar minuten later had de thuisploeg de voorsprong moeten verdubbelen, maar een levensgrote kans werd van dichtbij hoog overgeschoten. BVV kwam aan de andere kant ook goed weg, toen keeper Bouchiti een voorzet van Bartels bijna over de eigen doellijn werkte. Een tegentreffer zou voor de sterk spelende thuisploeg echter onterecht zijn geweest, en ook in de laatste minuten voor rust bleef BVV het betere van het spel houden. Gestel kon, mede dankzij de sterk spelende Bettgens en met het nodige geluk, een tweede tegentreffer voorkomen, waarmee het zicht bleef houden op een goed resultaat in een moeilijke uitwedstrijd

Het spel in de tweede helft liet echter weinig aan de verbeelding over; de thuisploeg bleef domineren, en had vaak pech in de afronding. Aydin redde knap in een één-tegen-één met Moujahid, en hij zag niet veel later een poging van Nawabi op de paal eindigen, waarmee de grootste kans van Gestel niet werd benut. BVV bleef drukken, en Jori van den Berk miste de kracht om de 2-0 op het bord te zetten, nadat hij drie verdedigers van Gestel te kijken had gezet.

Hoewel Gestel beter speelde dan in het eerste bedrijf, zorgde het gebrek aan stootkracht in de voorhoede ervoor dat het centrale duo van BVV, van Doormalen en Garmat, kon excelleren. Omdat zij vaak op kracht Nawabi en Ikele te snel af waren, kon BVV ook razendsnel counteren. Via Jori van den Berk werd één van die counters ook omgezet in de tweede treffer van de middag, en daarmee was het duel gespeeld. M’Rabet scoorde nog tegen, en ook Bartels was nog dichtbij een treffer, maar dat zou teveel van het goede zijn geweest.

BVV bleek op alle fronten sterker, hetgeen ook geen schande is. Dat het uiteindelijk slechts  2-1 werd doet geen eer aan het krachtsverschil, maar de ploeg uit Gestel valt qua inzet en beleving weinig te verwijten. De smaak van de nederlaag kan gelukkig een dag later worden weggespoeld, als het inmiddels bekende en populaire Gestel ‘Gala of the Year’ weer plaatsvindt in de Heiberg in Veldhoven. Met artiesten als VanVelzen en Do hebben de heren van de Raad van Advies weer alle registers opengetrokken om een topavond te garanderen, waarmee niet alleen de bezoekers er goed op staan, maar ook voetbalvereniging Gestel.

 

Leider vv Gestel 1: Tonnie v/d Moosdijk

« naar boven

Loading

© Amateurvoetbal Eindhoven 2012, op dit artikel rust copyright.

Dit bericht is automatisch gearchiveerd. Reageren op dit bericht is uitgeschakeld.

ouqoCjWwmbFmOC

UIVFEemFwukEJIDGu

NdmdTo , [url=http://fvmdvqdqxecs.com/]fvmdvqdqxecs[/url], [link=http://ktdtcajyykqg.com/]ktdtcajyykqg[/link], http://gceavosaokfp.com/

21 maart - 23:22:00  81.88.255.51

oyaxBqCsMIdHcITVBvX

FnvnICuFkHcA

Ig1H2Q <a href="http://lsjpbbsomosr.com/">lsjpbbsomosr</a>

21 maart - 01:27:00  91.150.169.142

fPFAAFMIKv

kPOwYSWtzHUHGuzGng

hgllNW , [url=http://yyqcngwyrktl.com/]yyqcngwyrktl[/url], [link=http://dqfgcmhfpvut.com/]dqfgcmhfpvut[/link], http://zhldnjoliomf.com/

20 maart - 02:06:00  84.124.4.90

sstFGLdpOfHt

LbJyeVcmO

19 maart - 22:43:00  108.166.80.82

nDwSAnahRVGxZ

kwuirTaxc

hahahha, Beus! maar inderdaad, ik sleep ook vaak met dgnien van de straat naar binnen, heerlijk! ze worden liefdevol opgevangen bij mij, krijgen zonodig een likje verf, een aai met een schoonmaak doekje, komt het allemaal weer goed

19 maart - 11:06:00  93.95.99.178

 

© RVE Media Groep 1309 - 2012      |      Gebruikerslijst      |      Realisatie: Dix Media