(09) Netersel - De Weebosch: 5-0 (06-11-2011)

zondag 6 november 2011 - 18:44u  |  Wedstrijdverslagen 5e klasse I  |  466 x gelezen


Dit bericht is automatisch gearchiveerd en derhalve ontdaan van alle afbeeldingen. Reageren op dit bericht is niet langer mogelijk.


De Weebosch geen kans tegen Netersel

Zonder al te veel inspanning te leveren heeft Netersel De Weebosch getrakteerd op een ruime nederlaag. Door onder meer drie doelpunten van Stijn van Zuilichem werd de 5-0 eindstand genoteerd. Daarmee werd de goede reeks van de afgelopen wedstrijden (5-0 en 4-1 winst) voortgezet.

De start van de wedstrijd was rommelig en slordig van beide kanten. De eerste kans kwam voor Netersel pas in de 14e minuut. Deze kans werd ook direct verzilverd door Stijn van Zuilichem na een rommelige actie van Martijn Michiels. Ondanks het slechte begin was er ruim veldoverwicht voor de thuisclub. De scherpte was niet aanwezig, waardoor menige mogelijkheden om zeep werden geholpen. Mark van Herk schrok zelf van zijn grote kans en schoot hem oog in oog met de keeper naast. Net voor rust werd de wedstrijd al beslist door Anel Selimovic. Hij tikte een voorzet van Luuk van de Sande binnen.


Netersel kwam fris uit de kleedkamer en ging opzoek naar meer doelpunten. Net als in de eerste helft waren er tal van mogelijkheden op een uitbreiding van de score. Toch was het pas de 67e minuut dat de 3-0 viel. Wederom scoorde Stijn van Zuilichem. Na een individuele actie tikte hij de bal langs de keeper van de Weebosch. Hiermee was het verzet van de Weebosch verbroken en probeerde Netersel haar doelsaldo verder uit te breidden. Niet veel later werd de marge nog verder uitgebreid. Frank van Woensel kopte een vrije trap van Anel Selimovic binnen bij de tweede paal (4-0). Na een gemiste kans van Ad Schellekens werd even later toch de 5-0 op het scorebord gezet. Stijn van Zuilichem bracht zijn seizoensaantal al op 11 in 9 wedstrijden. Luuk van de Sande speelde fraai zijn tegenstander uit en legde hem panklaar voor de topscoorder. Netersel hoopt haar goede reeks volgende week een vervolg te geven tegen koploper Hapert.

Bij deze wil VV Netersel ook de mogelijkheid aangrijpen om haar hoofdsponsoren te bedanken.  Het eerste elftal heeft dit seizoen de beschikking over nieuwe trainingspakken, mogelijk gemaakt door Derkx Sports & Casuals uit Bladel.  Daarnaast wil VV Netersel van den Berg Elektro in Bladel bedanken voor haar hoofdsponsorschap.

© Amateurvoetbal Eindhoven 2012, op dit artikel rust copyright.

Dit bericht is automatisch gearchiveerd. Reageren op dit bericht is uitgeschakeld.

 

© RVE Media Groep 1309 - 2012      |      Gebruikerslijst      |      Realisatie: Dix Media