(08) Hulsel - Terlo: 3-1 (30-10-2011)

zondag 30 oktober 2011 - 17:36u  |  Wedstrijdverslagen 5e klasse I  |  738 x gelezen


Dit bericht is automatisch gearchiveerd en derhalve ontdaan van alle afbeeldingen. Reageren op dit bericht is niet langer mogelijk.


Hulsel zet goede lijn voort tegen Terlo; 3-1. 

Na zeven wedstrijden in de competitie is Hulsel nog steeds ongeslagen, afgelopen zondag kwam hier geen verandering in en werd Terlo vrij simpel met 3-1 verslagen.

Hulsel was nog niet helemaal wakker aan het begin van de wedstrijd en al na zes minuten spelen stond het met 0-1 achter. Na een snelle counter van Terlo was de verdediging van Hulsel in ondertal en kon Kwint Witteveen de bezoekers op voorsprong zetten. Na deze vroege tegenvaller volgde er een ware kansenregen voor Hulsel. Aanvoerder Stein van Rooij schoot na tien minuten spelen een vrije trap hard tegen de onderkant van de lat. In het vervolg van de eerste helft waren er ook nog grote kansen voor Joris van der Heijden, Tom Roest en Bas Liebregts maar of de scherpte ontbrak of doelman Jamers van Terlo stond in de weg. In de slotminuten van de eerste helft kwam Hulsel toch nog op gelijke hoogte. Na een overtreding op Stein van Rooij kreeg Hulsel een penalty. Deze werd benut door Tom Roest.

Ook in de tweede helft was Hulsel de aanvallende ploeg. Al na zeven minuten had dit resultaat. Een voorzet van Joris van der Heijden werd binnen gegleden door Stef Roijmans. De grensrechter van Terlo vlagde wel, maar de scheidsrechter wuifde dit weg en keurde het doelpunt goed; 2-1. In deze tweede helft was oud EFC speler Gert Jan van Gerven doorgeschoven van het middenveld naar de voorhoede maar ook hier kon hij geen potten breken. Een dik kwartier voor tijd besliste Hulsel de wedstrijd. Stein van Rooij stuurde Stef Roijmans diep die via de benen van de keeper de 3-1 binnen schoot. In de slotfase waren er voor beide partijen nog wat kleine kansjes, in de score kwam echter geen verandering meer. Met vijf overwinning en drie gelijke spelen is Hulsel de competitie goed begonnen. Volgende week kan het laten zien of het echt voor de prijzen mee kan doen in de thuiswedstrijd tegen koploper Hapert.

Opstelling Hulsel: Ruud van Stokkum, Bas van Herk, Daan Perry, Stijn Jansen, Nicky van Herk, Ruud Maas (’88 Mark van Rijzingen), Tom Roest, Joris van der Heijden, Stein van Rooij, Bas Liebregts en Stef Roijmans.

Hulsel - Terlo 3-1 (verslag Terlo)

Een prachtige herfstdag lokte vele Terlosupporters naar Hulsel in de hoop dat Terlo één of meerdere puntjes zou kunnen afsnoepen van de nummer 3 op de ranglijst.

Terlo begon de wedstrijd geconcentreerd en dat betaalde zich in de 9e minuut al uit. Op het middenveld werd de bal onderschept waarna met een dieptepass  Adriaan Wouters op links werd weggestuurd. De strakke voorzet werd vervolgens door Kwint Witteveen bekwaam binnen getikt: 0-1. Een aanval uit het boekje.

Hulsel schrok wakker en besefte dat uit een ander vaatje moest worden getapt om de punten in eigen huis te houden. Er ontspon zich vervolgens een duel waarbij Hulsel Terlo stevig onder druk zette en een aantal goede kansen afdwong. De lat, een afgekeurd doelpunt wegens buitenspel, maar vooral een souverein keepende Frans Jamers stond de gelijkmaker in de weg. Meerdere stijlvolle reddingen hielden Terlo op de been en bij een uitbraak in de 35e minuut had Kwint Witteveen zelfs de 0-2 op de schoen. Zo leken de rood-groenen met een 1-0 voorsprong de rust te halen. Echter, in de 44e minuut struikelt een aanvaller Van Hulsel gemakkelijk over de voet  van Paul Larmit en wijst de scheidsrechter gedecideerd naar de stip. Hulsel maakt vanaf 11 meter geen fout: 1-1.

In de 2e helft gaat Hulsel door waar het de 1e helft geëindigd is: druk zetten en de vrije man zoeken. In de 50e minuut staat de Terloverdediging te afwachtend en wordt een voorzet vanaf de achterlijn eenvoudig binnengetikt: 2-1.

De wissel in de 60e minuut waarbij Mike Donkers de geïsoleerde spits Bart Veldman vervangt brengt slechts enige verlichting. Gert Jan van Gerven speelt wat meer naar voren en Mike Donkers brengt wat meer dynamiek rechts op het middenveld. Terlo slaagt erin wat meer grip op de wedstrijd te krijgen, ook omdat Hulsel wat gas terugneemt. In de 72e minuut moet Paul Larmit zich geblesseerd  laten vervangen door Arjan Koolen. Omzettingen in de verdediging zorgt voor wat onzekerheid en in de 75e minuut wordt slecht uitverdedigen resoluut door Hulsel afgestraft: 3-1.

De wedstrijd lijkt gespeeld. Hulsel weet zich winnaar, Terlo moet het hebben van momenten. Mike Donkers zet goed door op rechts en de voorzet wordt door Gert Jan van Gerven juist naast getikt, Kwint Witteveen omzeilt 2 verdedigers en de keeper van Hulsel maar helaas niet de buitenspelval, een strak schot van Gert Jan van Gerven wordt knap gekeerd door de keeper van Hulsel.

Deze laatste kansen voor Terlo kunnen niet verbloemen dat Hulsel de bovenliggende partij was en een terechte zege behaalde, die dankzij zeer betrouwbaar keeperswerk van Frans Jamers tot 3-1 beperkt bleef.

Opstelling Terlo:

Frans Jamers, Roel Dijkmans, Mike Dekkers, Paul Larmit (72e min. Arjan Koolen), Steven Das, Frank v d Pas, Peter Verhoeven, Gert Jan van Gerven, Adriaan Wouters, Bart Veldman (60e min. Mike Donkers), Kwint Witteveen.


« naar boven

© Amateurvoetbal Eindhoven 2012, op dit artikel rust copyright.

Dit bericht is automatisch gearchiveerd. Reageren op dit bericht is uitgeschakeld.

 

© RVE Media Groep 1309 - 2012      |      Gebruikerslijst      |      Realisatie: Dix Media