Finale nacompetitie: Marvilde - Valkenswaard

maandag 30 mei 2011 - 23:44u  |  Wedstrijd van de week


Dit bericht is automatisch gearchiveerd en derhalve ontdaan van alle afbeeldingen. Reageren op dit bericht is niet langer mogelijk.


 Marvilde – Valkenswaard
Voorbeschouwing 
(door Frank van der Heijden) 

'Dubbele ontmoeting tussen Marvilde en Valkenswaard om promotie naar 2e klasse'
[Afbeelding]  

Lange tijd in de competitie was Valkenswaard de ongenaakbare ploeg en had na de winterstop zelfs 8 punten voorsprong op nummer twee vv Gestel. Toch wisten de Eindhovenaren de titel met ruime voorsprong op te eisen, waardoor de Uilen de nacompetitie in moesten. Marvilde startte de competitie met 2 punten uit 5 wedstrijden en stond en er niet rooskleurig voor. Daarna heeft het een reeks van 19 wedstrijden gespeeld zonder nederlaag. Met als resultaat een knappe 2e plaats in de eindrangschikking en een periodetitel.

In de eerste ronde van de nacompetitie kroop Marvilde afgelopen zondag door het oog van de naald. Bij Avanti´31 werd een 2-2 gelijkspel behaald en thuis kwam het een paar minuten voor tijd met 1-2 achter te staan. Bram Louwers bedankte zijn assistent voor het mooie seizoen want het was over en uit. Tot ieders verbazing trokken de Veldhovenaren toch nog de wedstrijd naar zich toe, 3-2. “Ik denk dat we een zeer terechte finalist zijn” volgens Bram Louwers trainer van Marvilde. “Als je een serie van 19 ongeslagen wedstrijden achter elkaar neerzet dan heb je het goed gedaan. Ik ben enorm trots op deze groep. Alles zit dan ook mee in zo een periode. De acceptatie naar elkaar is goed waardoor ook de sfeer, plezier en vertrouwen ervan af straalt. We besteden uiteraard veel  aandacht aan voetbalzaken, maar zijn ook bezig op het persoonlijke vlak. Hoe zit een speler in elkaar, hoe ga ik daarmee om, hoe kan hij mentaal, fysiek, technisch en tactisch sterker worden. Allemaal details die ook bij het voetbal horen en belangrijk zijn. Daarin stel je natuurlijk wel je grenzen, en niet eroverheen gaan. Tijdens zo´n seizoen gebeuren er veel dingen en die moet je signaleren en ermee bezig zijn”.

Voor de dubbele finale wedstrijd tegen Valkenswaard ziet Louwers Marvilde toch wel als favoriet. “Op basis van de twee competitie wedstrijden, 1-1 en 0-3 winst, en op basis van dat wij een hele goede reeks neergezet hebben en Valkenswaard de tweede competitiehelft toch wat kwakkelend is geweest denk ik dat wij favoriet zijn. Maar beide ploegen zijn sterk aan elkaar gewaagd. Wij hebben een sterk collectief en een aanvallend geheel. Valkenswaard heeft ook een goed collectief team maar hebben aanvallend misschien wel meer kwaliteiten dan ons. Het zal van een aantal factoren af hangen, vorm van de dag, factor geluk, arbitraal trio. We zullen weinig aan elkaar toegeven en want we kennen elkaar van haver tot gort’.’ Maar Marvilde is zeker klaar voor de 2e klasse sprak Louwers nog uit, aangevende dat hij met zijn ploeg de promotie zal afdwingen.

De teleurstelling was groot in het Valkenswaardse kamp na het mislopen van de titel. Pascal Penning oefenmeester van Valkenswaard, “We hebben een slechte reeks na de winterstop neergezet, 1 punt uit 4 wedstrijden, en toen liepen we ineens achter de feiten aan. We hebben nog wel de druk op Gestel gehouden maar zij hebben ook een knappe reeks neergezet door maar te blijven winnen. Dus de teleurstelling hebben we al wat langer aan zien komen. Na de laatste wedstrijd tegen EMK hebben we de koppen bij elkaar gestoken en gevraagd of we voor de promotie gingen, iedereen gaf een volmondig `ja` aan. Dan gaan we de nacompetitie in en moet ik zeggen dat we tegen Wilhelmina uiteindelijk twee goede wedstrijden hebben gespeeld. Verdedigend zat het goed in elkaar en hebben toch zes keer gescoord wat  veel vertrouwen geeft. Twee redelijk makkelijke overwinningen, 1-4 en 2-0 waarin we eigenlijk niet in gevaar zijn gekomen”.

En dan de dubbele finale tegen Marvilde. “Ja leuk”  reageert Penning, “Bram en ik kennen elkaar goed, de spelers kennen elkaar goed, er is geen vrees alleen maar een goed gevoel. Ik ken de sterke punten van Marvilde en daar zullen we aandacht aan gaan besteden in de voorbereiding en zeker ook in de wedstrijden natuurlijk. Er zit veel voetbal in de ploeg en ze zijn heel fanatiek.  In de thuiswedstrijd zijn we in` het mes ` van hun gelopen en dat zal geen tweede keer meer gebeuren. We zullen misschien iets behoudender gaan spelen en nog meer van de nul uitgaan. De spelersgroep is compleet, geen geschorsten en iedereen is fit” Volgens Penning is Valkenswaard ook toe aan een stap hoger op.” De organisatie is goed in de vereniging. Het 2e, 3e, en 4e elftal zijn kampioen geworden en gaan ook op een hoger niveau spelen. Er zal volgend seizoen een brede selectiegroep zijn. Spelers van het 2e en de A1 kloppen aan de deur, dus kwaliteit genoeg om op de stap naar de 2e klasse te maken”.

« naar boven

© Amateurvoetbal Eindhoven 2012, op dit artikel rust copyright.

Dit bericht is automatisch gearchiveerd. Reageren op dit bericht is uitgeschakeld.

delut

supporter

Resultaten uit het verleden bieden garantie voor de toekomst. Ook voor de 3de keer pakt marvilde Valkenswaard. Competitie od nacompetitie je ziet het maar weer. Bosuilen

2 juni - 21:44:00  85.191.12.16

Kolly

oorwassing

zo wat heeft marvilde dat varkentje even gewassen zeg, 4-0. Nu zondag het hoofd koel houden, succes

2 juni - 17:18:00  77.248.167.170

SLOV

wedtrijd op Radio Veldhoven

Deze spannende wedstrijd staat vanmiddag vanaf 14 uur in het sportprogramma van Radio Veldhoven "Great United" in de picture! Volop wedstrijdflitsen, dus kun je niet komen kijken, luister naar Radio Veldhoven op 107.7 FM of internet www.slov.nl

2 juni - 12:03:00  84.82.65.93

Veldovenaar

Spannende wedstrijd

De nacompetitie kan wel een ander verhaal zijn maar Marvilde is gewoon een betere ploeg als Valkenswaard, daar spelen 3 goede voetballers en bij Marvilde hebben ze er meerdere plus het is ook een echt elftal wat voor elkaar wil strijden. Ik ben benieuwd vandaag maar ik zet mijn geld op Marvilde.

Alleen Marvilde mist Mark Senders, de draaischijf op het middenveld. Hopelijk kunnen ze dat opvangen....

2 juni - 07:18:00  217.169.229.156

supporter

resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst

Ook al was Marvilde twee keer beter dan Valkenswaard, nacompetitie is een ander verhaal.  Ben heel benieuwd en ga zeker kijken.

1 juni - 11:53:00  212.178.93.210

Boerke

Vlassak

Lees± Klasbak

31 mei - 22:57:00  88.159.242.59

.....

die vlassak is er een van t 2de

31 mei - 17:56:00  77.248.133.149

.....

Marvilde - Valkenswaard

Bij Valkenswaard heeft Vlassak een rode kaart gepakt, dus neem aan dat deze geschrost is.

Marvilde is helemaal compleet.

Ik gok op Marvilde. Naar mijn mening de sterkte ploeg. En zou ze graag in de 2de klasse zien.

31 mei - 10:24:00  145.119.165.101

3e klasse D

Marvilde-Valkenswaard

Volgens trainer Pennings is er niemand geblesseerd en geschorst, maar hoe zit het dan met Vlassak, die had toch een rode kaart de vorige wedstrijd?

En hoe zit het met Marvilde, daar nog geblesseerden of geschorsten van de basisspelerd?

Wordt een mooie tweestrijd, ik ga zeker kijken!!

31 mei - 09:01:00  62.132.204.84

1.Staalmarkt 2.Hypotheekvisie
 

© RVE Media Groep 1309 - 2012      |      Gebruikerslijst      |      Realisatie: Dix Media