Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
De Kruyff touringcars
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
bannerborrenbergs(top)1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Transferlijst. Overzicht bekend bij AVE (Update)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2017-2018 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Tien vragen aan: Rudy Wetzel (Pusphaira)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jos Beerens loopt 4-Daagse voor goed doel

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

AVE avond gezellig en druk op nieuwe locatie (Update)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Totaaloverzicht nacompetitie prom./degr.

LEES MEER

logoBeterBike-Logo.png(adv).png
bannererbee(aanbieding10).png
bannersanidump(slider)2.jpg
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
bannertehgreatmatch(2).jpg
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
itelligence.jpg
bannermaasmakelaars.jpg
MCB Direct
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
bannerdekruyffhome(1).png
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

24 juni 2017 | - Headline 

Transferlijst. Overzicht bekend bij AVE (Update)


De transferperiode is gesloten. Hieronder de transfers bekend bij Amteurvoetbaleindhoven tot nu toe.


Overschrijvingstermijn is gesloten op 15 juni 2017.
Een transfer te melden binnen je club, stuur dan een mail naar info@amateurvoetbaleindhoven.nl

UNA van club  naar club 
 Jeroen van Bezouwen (trainer)   SC 't Zand  UNA
 Mark Schenning  UNA  Onbekend
 Tom Scheepers  PSV  UNA
 Bassou Boulghalgh   OSS'20  UNA
 Robin van Iersel  Willem II  UNA
 Jesper Maes  Eigen jeugd  UNA
 Yoeri Sijbers  RKSV Nuenen  UNA
 Robbert Born  Eigen jeugd  UNA
 Twan Demin  Eigen jeugd  UNA
 Thom van de Donk  UNA  RKSV Nuenen
 Glenn Schapendonk  UNA  OJC Rosmalen
 Chefrino Eind  UNA  EVV
 Dylan Donkers  UNA  Onbekend
 Benjamin van Wanrooij  UNA  Zwarte Leeuw (B)
 Sven van den Oever  UNA  RKVVO
vv Gestelvan clubnaar club
 Elvis Kovaçi   RKVSC  Gestel
 Ayoub Moussaoudi   RKSV Nuenen  Gestel
 Osman Fonana   RKSV Nuenen  Gestel
 Osvaldo Dias  SC Helmondia  Gestel
 Raphael Bron   TGG  Gestel
 Floris Boyer  Boxtel  Gestel
 Amine Bakbachi   Jong NAC  Gestel
 Efekan Aydin  Valkenswaard  Gestel
 Ibrahim Danisik   VC Herentals (B)  Gestel
 Ilyas Achenteh   Wezel Sport (B)  Gestel
 Serginio Room   Baronie  Gestel
 Edson Poetisi  Baronie  Gestel
 Oliver Okito  WSC  Gestel
 Youne Taouil  Kozakken Boys  Gestel
 Angelo Puriel  Kozakken Boys  Gestel
 Rivet Nevani  Kozakken Boys  Gestel
 Serginio Zwennicker  DBS  Gestel
 Vandi Mayasi  RPC  Gestel
 Denzel Pinas  RPC  Gestel
 Yunus Ozcelik  Unitas'59  Gestel
 Papito Koeks   NOAD  Gestel
 Kadir Kalender   Dongen  Gestel
 Cõme Dikonda  Dongen  Gestel
 Johan Kamkan  Dongen  Gestel
 Samir Belgharbi  Oisterwijk  Gestel
 Raphael Bron  Real Lunet  Gestel
 Raphael Bouterse  Brabantia  Gestel
 Duewa Gurung  Brabantia  Gestel
 Mounir Azaoum  WODAN  Gestel
 Marco Ayebi Duah  WODAN  Gestel
 Ilyas Achenteh  Wezel Sport (B)  Gestel
 Reda Lechheb   SBC  Gestel
 Umur Agir  PSV/av  Gestel
 Calvin Olivieira  RKJVV  Gestel
 Tufan Koca  Gestel  UDI'19
 Younes Hadouir  Gestel  BVV
 Phil van den Broek  Gestel  Rood Wit V.
 Frank van de Boogaard  Gestel  EVVC
 Carsley Mathilda  Gestel  FC Eindhoven/av
 Ritchie-Sam Anpong  Gestel  Wezel Sport (B)
 Ferd Pasaribu  Gestel  FC Eindhoven/av
 Jamil Kools  Gestel  Achilles Veen
 Mustafa Kayademir  Gestel  FC Anadol (B)
 Robertico Wall  Gestel  Fc Eindhoven/av
 Youssef Koubali  Gestel  EHC
RKSV Nuenenvan clubnaar club
 Tim Janssen  Geen club  RKSV Nuenen
 Stefan Hulsen  Nijnsel  RKSV Nuenen
 Stijn Derkx  Esperanza Pelt (B)  RKSV Nuenen
 Thom van de Donk   UNA  RKSV Nuenen
 Lima Dos Santos  Rood Wit V  RKSV Nuenen
 Tim Rerimassie  Helmond Sport  RKSV Nuenen
 Yoeri Sijbers   RKSV Nuenen  UNA
 Randy Thenu  RKSV Nuenen  Stopt
 Ruud Jansen  RKSV Nuenen  Stopt
 Sjaak Egmond  RKSV Nuenen  Blauw Geel'38
 Abdul Bangura  RKSV Nuenen  OSS'20
 Yevghenny Marceli  RKSV Nuenen  OJC Rosmalen
 Pascal Loomans  RKSV Nuenen  Someren
 Brian de Ronde  RKSV Nuenen  RKGSV
 Gijs Vorstenbosch  RKSV Nuenen  RKGSV
 Cas Goenee  RKSV Nuenen  RKGSV
 Milos Milosevic  RKSV Nuenen  RKGSV
 Bram Waterschoot  RKSV Nuenen  RKGSV
 Josue Goosens  RKSV Nuenen  RKGSV
 Jeroen Keeris  RKSV Nuenen  Marvilde
 Bart Hermens  RKSV Nuenen  EMK
 Tom Vroomen  RKSV Nuenen  Marvilde
 Max van de Gevel  RKSV Nuenen  Marvilde
Beerse Boysvan clubnaar club
 Koen van Kollenburg  Beerse Boys  Stopt
 Joost Claassen  Beerse Boys  Stopt
 Bob Smolders  Beerse Boys  Stopt
 Ronnie Pijnenburg  Beerse Boys  Stopt

 Pepijn van Spreuwel

 Beerse Boys  Stopt
Brabantiavan clubnaar club
 Guillaume van Wilgen (trainer)   De Valk  Brabantia 
 Mustafa Peljto (trainer)  Brabantia  onbekend
 Bas Crijnen  De Valk  Brabantia
 Wouter de Kramer  De Valk  Brabantia
 Luuk de Roos  Brabantia  Geldrop
 Appie Belhaj  Brabantia  Real Lunet
 Wesley Bakermans  Brabantia  onbekend
 Paul Dijkmans  Brabantia  Reusel Sport
 Leroy Renders  Brabantia  Tivoli
 Raphael Bouterse  Brabantia  Gestel
 Giovanni van Bladel  Brabantia  Woenselse Boys
Marvildevan clubnaar club
 Max van de Gevel  RKSV Nuenen  Marvilde
 Tom Vroomen  RKSV Nuenen  Marvilde
 Jeroen Keeris  RKSV Nuenen  Marvilde
 Tayfun Yilmaz  Valkenswaard  Marvilde
 Emiel van der Steen  Marvilde  RPC
 Rick van den Boogaard  Marvilde  EMK
 Sten Otter  Marvilde  RPC
De Valkvan clubnaar club
 Ruud van der Rijt (trainer)    Nijnsel  De Valk 
 Guillaume van Wilgen (trainer)  De Valk  Brabantia
 Paul Firet (trainer)  De Valk  Dommelen
 Jean-Marc Clare  WODAN  De Valk
 Luca Streppel  Geen club  De Valk
 Tim Bombeeck   SV Budel  De Valk
 Mike Bruinen  Rood Wit'62  De Valk
 Michiel van de Besselaar  Dommelen  De Valk
 Luuk Jansen  Dommelen  De Valk
 Jorg van Galen  De Valk  RKSV Heeze
 Steef Vosters  De Valk  Reusel Sport
 Aart Verberne  De Valk  Geldrop
 Tom Dekkers  De Valk  Geldrop
 Max Jansen  De Valk  Bladella
 Joris Hermans  De Valk  KSK Branddonk (B)
 Pieter van Kemenade  De Valk  vv ACHT
 Wouter de Kramer  De Valk  Brabantia
 Bas Crijnen  De Valk  Brabantia
 Evert Daams  De Valk  Valkenswaard
 Dennis Boonen  De Valk  SC Susteren
Geldropvan clubnaar club
 Sander Heesakkers  Dessel Sport (B)  Geldrop
 Teun Scheepers  RPC  Geldrop
 Joep van der Velden  RPC  Geldrop
 Luuk de Roos   Brabantia  Geldrop 
 Tom Dekkers  De Valk  Geldrop
 Aart Verberne  De Valk  Geldrop
 Mark Jansen  Geen club  Geldrop
 Yannick Derix  EVV Echt  Geldrop
 Nick Kuylaars  Geldrop  KVV Vosselaar (B)
 Sidney Gakpo  Geldrop  UDI'19
 Milan Lebens  Geldrop  Helmondia
 Ruud Verhappen  Geldrop  Stopt
 Robbie van Hoof  Geldrop  Braakhuizen
 Bob Scheenloop  Geldrop  Braakhuizen
 Rick van de Oever  Geldrop  Stopt
 Sem Scholten  Geldrop  JOS 
 Tom Brouwers  Geldrop  Stopt
 Landy Rosalia  Geldrop  Onbekend
Best Vooruitvan clubnaar club
 Erdi Attakan  PSV/av  Best Vooruit
 Mike Verbakel  5e team  Best Vooruit
 Tijn van Kessel  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Bjarne Bakker  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Elmo Hertogh  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Daan van Kessel  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Jurian Meesters  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Martijn van de Sande  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Bas Reijnga  Eigen jeugd  Best Vooruit
 Tim Koeman  Best Vooruit  Lager team
 Lester Hubenet  Best Vooruit  Lager team
 Erik Willems  Best Vooruit  Lager team
 Harm Oppers  Best Vooruit  Lager team
 Patrick Witjes  Best Vooruit  UDI'19 Lager team
 Jos Schellekens  Best Vooruit  Stopt
 Robert Mik  Best Vooruit  Stopt
 Jeroen Mattheeuse  Best Voorui  PSV/av
Nieuw Woenselvan clubnaar club
 Rheda Bekkali  WODAN  Nieuw Woensel
 Tarik Ouzalah  WODAN  Nieuw Woensel
 Omar Duiker  WODAN  Nieuw Woensel
 Abdurrahman Cetin  WODAN  Nieuw Woensel
 Anaas Fallah  Tongelre  Nieuw Woensel
 Joey Smulders  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Brandon Tentoea  SCO Tofs   Nieuw Woensel 
 Calvin van Heeswijk  Riethoven  Nieuw Woensel
 Bob van Hope  Eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Niels Adaloudis  Eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Bas Giebel  Eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Marco Looman  Eigen jeugd  Nieuw Woensel
 Joey Nieborg  Nieuw Woensel  Rood Wit V
 Antonio Greeven  Nieuw Woensel  PSV/av
 Dennis den Hollander  Nieuw Woensel  SBC
 Oirschot Vooruit van clubnaar club
 Alex van Overdijk  vv Dongen  Oirschot Vooruit 
 Timo van de Loo   Best Vooruit  Oirschot Vooruit
 Gijs van Beers  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Pim Meeuwis  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Rick Meeuwis  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Koen van Heerebeek  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Pierre van den Berkmortel  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Max Vervoort  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Gijs Sebregts  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Dirk van der Sanden  Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
 Kik van As                                                            Eigen jeugd  Oirschot Vooruit
EFCvan clubnaar club
 Samim Yusofi  Bergeijk  EFC
 Jelle Adams  DOSKO'32  EFC
 Kenneth Boerboom  UNA  EFC
 Thom Lauwers  EFC  Hapert
 Yimo Tiryaki  EFC  Casteren
RKSV Heezevan clubnaar club
 Jorg van Galen  De Valk  RKSV Heeze 
 Lars van Dooren  Sterksel  RKSV Heeze
 Tyrone Pelzer  Sterksel  RKSV Heeze
 Youri Welten  Sterksel  RKSV Heeze
 Giijs Moerenhout  Eigen jeugd  RKSV Heeze
 Roderick de Bruijn  Lager team  RKSV Heeze
 Steven Desaire  Lager team  RKSV Heeze
 Stefan Gijsbers  Lager team  RKSV Heeze
 Jeroen Henselmans  Lager team  RKSV Heeze
 Floor Verbeek  Lager team  RKSV Heeze
 Jordy Doezē  RKSV Heeze  Sterksel
 Dennis van de Eijnden  RKSV Heeze  Stopt
RKVVOvan clubnaar club
 Sven van den Oever  UNA  RKVVO
 Vinko Djulic  Rood Wit V  RKVVO
 Rob van der Plaat  UVS Leiden  RKVVO
 Bart Braam  Eigen jeugd  RKVVO
 Dave Jongenelen  Eigen jeugd  RKVVO
 Alberto De La Cruz De La Rosa  Eigen jeugd  RKVVO
 Bas Sesink  RKVVO  Knegselse Boys
 Joep van de Ven  RKVVO  Bladella 
 Jeroen Mallens  RKVVO  Braakhuizen
Rood Wit Vvan clubnaar club
 Batuhan Günüç  FC Eindhoven/av  Rood WIt V
 Joey Nieborg  Nieuw Woensel  Rood Wit V
 Jeffrey Kleine Deters  Valkenswaard  Rood Wit V
 Phil van den Broek   Gestel  Rood Wit V
 Twan Gerrits  Brabantia  Rood Wit V
 Berend de Bruijn  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Koen Oldenhaven  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Marco Subnel  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Stijn van Gerwen  Eigen jeugd  Rood Wit V
 Lima Dos Santos  Rood Wit V  RKSV Nuenen
 Vinko Djulic  Rood Wit V  RKVVO
 Bart Cox  Rood Wit V  Waalre
RPCvan clubnaar club
 Niels Seuntjes (trainer)  Hilvaria    RPC 
 Bertran Kreekels (trainer)  RPC   OSS'20
 Rick Wijnen  Gemert  RPC
 Dirk Visscher  Orion  RPC
 Bart Sonntag  Oranje Blauw'15  RPC
 Sten Otter  Marvilde  RPC
 Emiel van der Steen  Marvilde  RPC
 Joep van der Velden  RPC  Geldrop
 Teun Scheepers  RPC  Geldrop
 Remon Bruinen  RPC  Braakhuizen
 Remy Keijsers  RPC  PSV/av
 Mats Mac Gillavry  RPC  Tivoli
Bergeijkvan clubnaar club
 Samim Yusofi   Bergeijk  EFC
Bladellavan clubnaar club
 Max Jansen  De Valk    Bladella 
 Joep van de Ven  RKVVO  Bladella
 Remo Louwers  Bladella (zat)  Bladella
 Niels Krekels  Eigen jeugd  Bladella
 Ruud Leermakers  Bladella  Lager team
 Rick Seuntjes  Bladella  Netersel
Braakhuizenvan clubnaar club
 Jeroen Mallens  RKVVO  Braakhuizen
 Gerald van Veen  FC Eindhoven/av  Braakhuizen
 Remon Bruinen  RPC  Braakhuizen
 Bob Scheenloop  Geldrop  Braakhuizen
 Robbie van Hoof  Geldrop  Braakhuizen
 Dani Oomen  Eigen jeugd  Braakhuizen
 Dani Anthonissen  Eigen jeugd  Braakhuizen
 Djimmy van Kleef  Eigen jeugd  Braakhuizen
 Renzo van Happen  Eigen jeugd  Braakhuizen
 Kelsey Zainal  Braakhuizen    Tivoli 
 Sammy Dirkx  Braakhuizen  Tivoli
Dommelenvan clubnaar club
 Paul Firet (trainer)  De Valk   Dommelen 
 Eric van der Palen (trainer)  Dommelen  FC Eindhoven/av
 Sem Westreenen  Valkenswaard  Dommelen
 Thomas Richter  Valkenswaard  Dommelen
 Stephan Dielis  Valkenswaard  Dommelen
 Mathijs de Bie  Eigen jeugd  Dommelen
 Jonathan van Dooren  Eigen jeugd  Dommelen
 Juriaan Groot  Eigen jeugd   Dommelen
 Lars Kouwenberg  Eigen jeugd  Dommelen
 Stef Willems  Eigen jeugd  Dommelen
 Jan Stevens  Eigen jeugd  Dommelen
 Alejandro Rodil Murias  Eigen jeugd  Dommelen
 Michiel van de Besselaar  Dommelen  De Valk
 Luuk Jansen  Dommelen  De Valk
 Jur Rademakers  Dommelen  Stopt
EMKvan clubnaar club
 Tom Vroomen (trainer)  Geldrop  EMK
 Toon van der Loo (trainer)  EMK  Nederwetten
 Willem Brouwer  Hapert  EMK
 Mark Faassen  Terlo  EMK
 Mark Hermens  RKSV Nuenen  EMK
 Rick van den Boogaard  Marvilde   EMK 
 Rob Verbruggen  DVS  EMK
 Sem van den Dungen  Eigen jeugd  EMK
 Luke Hilt  Eigen jeugd  EMK
 Daan de Jong  Eigen jeugd  EMK
 Dillon van de Poel  Eigen jeugd  EMK
 Lorenzo Sneijers  Eigen jeugd  EMK
 Giel van Korven  EMK  Nederwetten
FC Eindhoven/avvan clubnaar club
 Eric van der Palen (trainer)  Dommelen    FC Eindhoven/av 
 Jeroen Mecking (trainer)  FC Eindhoven/av  PSV/av
 Toon van Veen  Geen club  FC Eindhoven/av
 Rene de Vries  DBS  FC Eindhoven/av
 Ferd Pasaribu  Gestel  FC Eindhoven/av
 Carsley Mathilda  Gestel  FC Eindhoven/av
 Robertico Wall  Gestel  FC Eindhoven/av
 Cas Peters  PSV/av  FC Eindhoven/av
 Sander Gruijters  FC Eindhoven JO19  FC Eindhoven/av
 Wouter Wortelboer  FC Eindhoven JO19  FC Eindhoven/av
 Gerald van Veen  FC Eindhoven/av  Braakhuizen
 Rico Hendrikx  FC Eindhovn/av  RKGSV
 Remy Hendrikx  FC Eindhoven/av  RKGSV
 Batuhan Günüç   FC Eindhoven/av  Rood Wit V
PSV/avvan clubnaar club
 Ronald Hunting (trainer)   Geen club  PSV/av 
 Jeroen Mecking (trainer)  FC Eindhoven/av  PSV/av
 Jeroen Mattheeuwse  Best Vooruit  PSV/av
 Jimmy Granviel  WODAN  PSV/av
 Antonio Greeven  Nieuw Woensel  PSV/av
 Remy Keijsers  RPC  PSV/av
 Eleis Zahid  Wodan  PSV/av
 Szymon Mlodak  Wilhelmina Boys  PSV/av
 Roy den Dekker  Achilles Veen  PSV/av
 Cas Peters  PSV/av  Marvilde
 Erdi Attakan  PSV/av   Best Vooruit
 Cas Peters  PSV/av  FC Eindhoven/av
 Umur Agir  PSV/av  Gestel
Reusel Sportvan clubnaar club
 Steef Vosters  De Valk    Reusel Sport 
 Paul Dijkmans  Brabantia  Reusel Sport
 Nick van Assen  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Tim van Hoof  Eigen jeugd  Reusel Sport
 Menno Sanders  Reusel Sport  SDO'39
SBCvan clubnaar club
 Frank Weijers (trainer)  SV Deurne  SBC 
 Raymond Koenraadt (trainer)  SBC  Mierlo Hout
 Dennis den Hollander  Nieuw Woensel  SBC
 Sander van Kersbergen  Eigen Jeugd  SBC
 Pim van den Hurk  Eigen Jeugd  SBC
 Julian Verouden  Eigen Jeugd  SBC
 Koen van de Ven  Eigen Jeugd  SBC
 Niels van den Munckhof  Eigen Jeugd  SBC
 Peter Smulders  SBC  SV Brandevoort
 Reda Lechheb  SBC  Gestel
 John Egelmeers  SBC  Nijnsel
 Harm van Beek  SBC  ACHT
 Fitim Maloku  SBC  ACHT
 Lars van Engelen  SBC  Stopt
 Joren Koëter  SBC  Lager team
 Paul Aarts  SBC  Lager team
 Rinse Wiekema  SBC  Lager team
 Rinse Wiekema  SBC  Lager team
Valkenswaardvan clubnaar club
 Martijn Bax  DOSL  Valkenswaard 
 Evert Daams  De Valk  Valkenswaard
 Joery van Breemen  DVS   Valkenswaard
 Rutger Roza  DVS  Valkenswaard
 Pascal van de Kamp  Geen club  Valkenswaard
 Rens van Gemert  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Kay Smets  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Menno van Walsem  Eigen jeugd  Valkenswaard
 Tayfun Yilmaz   Valkenswaard  Marvilde
 Jeffrey Kleine Deters  Valkenswaard  Rood Wit V
 Tim Nelemans  Valkenswaard  Woenselse Boys
Wilhelmina Boysvan clubnaar club
 Ronny Everaerts (trainer)  Avanti'31  Wilhelmina Boys
 Jurgen Elbers (trainer)  Wilhelmina Boys  SV Deurne
 Fatih Cukur  Eigen jeugd  Wilhelmina Boys 
 Stijn Bergkamp  Eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Tim Dekker  Eigen jeugd   Wilhelmina Boys 
 Ole de Klerk   Eigen jeugd   Wilhelmina Boys 
 Max Lodewijks   Eigen jeugd   Wilhelmina Boys 
 Rik van Oirschot  Eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Joey van de Zanden  Eigen jeugd  Wilhelmina Boys
 Maarten Rijnders  Wilhelmina Boys 6  Wilhelmina Boys
 Remo Vermeer  Wilhelmina Boys 6  Wilhelmina Boys
 Scott Smit  Best Vooruit  Wilhelmina Boys
 Ruben Rodrigues   Wilhelmina Boys  Gemert
WODANvan clubnaar club
 Collin Williamson (trainer  WODAN  Onbekend
 Ruben Drabbels  Eigen jeugd  WODAN
 Bart Franken  Eigen jeugd  WODAN
 Tom van der Pol  Eigen jeugd  WODAN
 Boris Dekkers  Eigen jeugd  WODAN
 Rheda Bekkali  WODAN  Nieuw Woensel
 Tarik Ouzalah  WODAN  Nieuw Woensel
 Duiker  WODAN  Nieuw Woensel
 Abdurrahman Cetin  WODAN  Nieuw Woensel
 Lex Vincken  WODAN  ACHT
 Danny Renders  WODAN  ACHT
 Rens Faes                                      WODAN  ACHT
 Eleis Zahid   WODAN  PSV/av 
 Marco Ayebi Duah  WODAN   Gestel
 Romaria Aveloo  WODAN  Unitas'59
 Jimmy Granviel  WODAN  PSV/av
 Jean-Marc Clare  WODAN   De Valk
 Romano Schalks   WODAN  Woenselse Boys
 Erik Wolfs  WODAN  Lager team
 Benjamin Bus  WODAN  Lager team
 Davy Bastiaans  WODAN  Lager team
 Ralf Krikke  WODAN  Lager team
ACHTvan clubnaar club

 Pieter van Kemenade

 De Valk  ACHT

 Lex Vincken

 WODAN  ACHT

 Danny Renders

 WODAN  ACHT

 Rens Faes                       

 WODAN  ACHT

 Harm van Beek

 SBC  ACHT

 Fitim Maloku

 SBC  ACHT

 Luca van Selm

 Eigen jeugd  ACHT

 Tom Jongmans

 Eigen jeugd  ACHT

 Raul Tip Conde

 Eigen jeugd  ACHT

 Jeremy Bartels                    

 Eigen jeugd  ACHT

 Jasper van der Linden

 Eigen jeugd  ACHT

 Robbie van de Graaf

 Eigen jeugd  ACHT

 Jordi van de Oetelaar

 Eigen jeugd  ACHT

 Rico de Veld

 Lager team  ACHT
BESvan clubnaar club
 Jurgen Pinckers (trainer)  UNA  BES
 Twan van der Looij (trainer)  Waalre  BES
 Peter Jonkman (trainer)  BES  Hapert
 David da Silva  DVS  BES
 Nick Tummers  Terlo  BES
 Mitchel Slegers  FC Eindhoven/av  BES 
 Stijn Korven  ZSC  BES
 Daan Bartels  BES  Peer SV(B) 
DVSvan clubnaar club
 Ard Gerrits  Toxandria  DVS
 Milan Spasojevic  PSV/av  DVS
 Carlos Diogo Azevedo Da Silva  Brabantia  DVS
 Wesley Martens  FC Eindhoven/av  DVS
 Yagian Gunuc  Gestel  DVS
 Dion Hazelaar  Brakenstein  DVS
 Kevin Plantier  Lager team  DVS
 Aernout Huijssoon  Lager team  DVS
 Dirk Schellekens  Lager team  DVS
 Jorn Doensen  Eigen jeugd  DVS
 Rob Verbruggen  DVS   EMK 
 Joery van Breemen  DVS  Valkenswaard
 Rutger Roza  DVS  Valkenswaard
 Pim Monen  DVS  Tivoli
 David da Silva  DVS  BES
 Hashim Haaji  DVS  Sterksel
 Toufik Belhaj  DVS  Real Lunet
 Nassim Markgraaf  DVS  Sporting S
 Willem Visser  DVS  Stopt
 Jochem Gieles  DVS  Stopt
 Emiel Gieles  DVS  Stopt
De Ravenvan clubnaar club
 Stijn Clemens   Eigen jeugd  De Raven
 Cris van Leeuwen  Eigen jeugd  De Raven
 Pim van Otten  Eigen jeugd  De Raven
 Marc Tils  Eigen jeugd  De Raven
 Paul Tils  Eigen jeugd  De Raven
 Koen Kaspers  Eigen jeugd  De Raven
 Jordy Ronkes  Eigen jeugd  De Raven
 Mike Heuveling  Eigen jeugd  De Raven
 Bart van Schijndel  De Raven  Lager team
 Jasper Sint  De Raven  Lager team
 Arno Winters  De Raven  Lager team
 Stef Lemmens  De Raven  Lager team
 Gert Gerritsen  De Raven  Lager team
 Ricardo Daris  De Raven  Bergeijk
 Stijn Lemmens  De Raven  Stopt
 Luuk van Happen   De Raven  Stopt
 Tom Simon   De Raven  Stopt
De Weeboschvan clubnaar club
 Geen mutaties    
Hapertvan clubnaar club
 Peter Jonkman (trainer)   BES  Hapert
 Herbert de Krom (trainer)  Hapert  Hapert (jeugd)
 Tom Lauwers  EFC  Hapert
 Youri van Sambeek  Eigen jeugd  Hapert
 Timo Sterken  Eigen jeugd  Hapert
 Bram Faes  Eigen jeugd  Hapert
 Pieter Spooren  Eigen jeugd  Hapert
 Bjarn van Veldhoven  Eigen jeugd  Hapert
 Mauro van Houtum  Eigen jeugd  Hapert
 Willem Brouwer  Hapert  EMK
 Jesse Geboers  Hapert  Stopt
 Bart Dijkmans  Hapert  Lager team
HMVVvan clubnaar club
 Roel Lavrijsen  HMVV  Stopt 
 Joris van de Voort  HMVV  Lager team
Hoogeloonvan clubnaar club
 Nik Bierens (trainer)  Witgoor Sport (B)  Hoogeloon
 Ron de kort (trainer)   Hoogeloon  De Bocht'80
 Emiel Kennis  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Sam de Laat  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Dani Liebregts  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Jorn Liebregts  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Rick Michielse  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Tom Michielse  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Bas Nijhof  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Cis Waterschoot  Eigen jeugd  Hoogeloon
 Jeffrey van Tongeren  Hoogeloon  Lager team
 Ruud Ansems  Hoogeloon  Lager team
 Jesper Bolte  Hoogeloon  Lager team
 Koen van Huykelom  Hoogeloon  Lager team
 Bob de Jong  Hoogeloon  Stopt
 Frank Louwers  Hoogeloon  Stopt
 Frank Waterschoot  Hoogeloon  Stopt
Hulselvan clubnaar club
 Joris Tuns (trainer)  Bladella  Hulsel 
 Wil Snoeren (trainer)  Hulsel  Onbekend
Neterselvan clubnaar club
 Roel van de Sande  Casteren  Netersel
 Rick Seuntjes  Bladella  Netersel 
 Maurice Bressers  Eigen jeugd  Netersel 
 Sander van Hoof  Eigen jeugd  Netersel 
 Roel Michiels  Eigen jeugd  Netersel 
 Bob den Ouden  Eigen jeugd  Netersel 
 Daan Seuntjens  Eigen jeugd  Netersel 
 Daan Suttorp  Eigen jeugd  Netersel 
 Luuk van de Ven  Eigen jeugd  Netersel 
SDO'39van clubnaar club
 Niels Gevers (trainer)  Geen club  SDO'39
 Wim van Doleweerd (trainer)  SDO'39   Stopt
 Menno Sanders  Reusel Sport  SDO'39
Steenselvan clubnaar club
 Ruud van der Aa  Lager team  Steensel 
Vessemvan clubnaar club
 Thomas Maas  Eigen jeugd  Vessem 
 Huubke van Nunen  Eigen jeugd  Vessem
 Harm Gilsing  Eigen jeugd  Vessem
 Daan Somers  Vessem  Stopt
 Harm Rijkers  Vessem  Stopt
 Roel Gilsing  Vessem  Lager team
ZSCvan clubnaar club
 Fred Verspaget (trainer)   Geen club  ZSC 
 Stephan de Graef (trainer)   ZSC  Riethoven
 Lars Heesakkers  De Valk  ZSC
 Thomas Heesterbeek  De Valk  ZSC
 Yannik de Laat  De Valk  ZSC
 Rick Lathouwers  Lager team  ZSC
 Roel Vosters   Lager team  ZSC
 Boy van der Mierden  Eigen jeugd  ZSC
 Tom Lathouwers  Eigen jeugd  ZSC
 Dylan van Meurs  Eigen jeugd  ZSC
 Boyd van de Ouweland  Eigen jeugd  ZSC
 Gijs van Poppel  Eigen jeugd  ZSC
 Jur van Maasakkers  Eigen jeugd  ZSC
 Thijs Adriaans  Eigen jeugd  ZSC
 Stijn Korven  ZSC  BES
DBSvan clubnaar club
 Sam Weijers  UNA  DBS
 Tim van der Velden  UNA   DBS 
 Pim Messing  UNA  DBS
 Dylan van Dinter  Geen club  DBS
 Rene de Vries  DBS  FC Eindhoven/av
Pusphairavan clubnaar club
 Nick Raaijmakers (trainer)   Pusphaira  Onbekend
 Rudy Wetsel (trainer)  EMK  Pusphaira
 Tom Hanckman  Unitas'59  Pusphaira
Unitas'59van clubnaar club
 Romaria Aveloo  WODAN  Unitas'59
 Ruben van de Poel  PSV/av  Unitas'59
 Landy Rosalia  Geldrop  Unitas'59
 Rick van der Heijden  Nieuw Woensel  Unitas'59
 Erdem Erdogan  Brabantia  Unitas'59
 Rick van den Berg  Eigen jeugd  Unitas'59
 Ian Driessen  Eigen jeugd  Unitas'59
 Michael Swinkels  Eigen jeugd  Unitas'59
 Niels de Kinderen  Eigen jeugd  Unitas'59
 Mouad Jabri  Eigen jeugd  Unitas'59
 Sander de Waal  Unitas'59  RKGSV
 Joey Smulders  Unitas'59  Nieuw Woensel
 Appie Zouthane  Unitas'59  Woenselse Boys
 Ali Emad  Unitas'59  Woenselse Boys
 Tom Hanckman  Unitas'59  Pusphaira
 Alain Ploum  Unitas'59  Woenselse Boys
Woenselse Boys van clubnaar club
 Ali Emad  Unitas'59  Woenselse Boys
 Appie Zouthane  Unitas'59  Woenselse Boys
 Tim Nelemans  Valkenswaard  Woenselse Boys
 Giovanni van Bladel  Brabantia  Woenselse Boys
 Alain Ploum  Unitas'59  Woenselse Boys
 Samed Akdag  Brabantia  Woenselse Boys
 Damian Kanen  Eigen jeugd  Woenselse Boys
 Daryl Mansveld  Eigen jeugd  Woenselse Boys
 Romano Schalks   WODAN  Woenselse Boys
Casterenvan clubnaar club
 Yimo Tiryaki  EFC  Casteren
 Roy Martin  Geen club  Casteren
 Paul Jansen  Lager team  Casteren
 Sep Mijs  Eigen jeugd  Casteren
 Siem van Esch  Eigen jeugd  Casteren
 Jochem Castelijns  Eigen jeugd  Casteren
 Hidde Engwerda  Casteren  Stopt
 Daan Jacobs  Casteren  Lager team
 Jeroen Swaans  Casteren  Lager team
 Marcel Vrijssen  Casteren  Lager team
 Roel van de Sande  Casteren   Netersel 
De Bocht'80van clubnaar club
 Ron de Kort (trainer)  Hoogeloon  De Bocht'80 
 Jan Mattheeuwse (trainer)   De Bocht'80  Stopt
 Than Nguyen  RKGSV  De Bocht'80
 Gabby Gijzen  Tonglere  De Bocht'80
 Elo Turksma  Tongelre  De Bocht'80
 Thijs van Dongen  DVG  De Bocht'80
 Taner Özkan  Braakhuizen  De Bocht'80
 Kevin van der Meijden  De Bocht'80  Wilhelmina Boys
 Alem Duran  De Bocht'80  Wilhelmina Boys
 Maikel van den Heuvel  De Bocht'80  LSV
DEESvan clubnaar club
 Geen mutaties    
DOSKO'32van clubnaar club
 Johan Rijkers (trainer)  DOSKO'32  Onbekend 
 Sten Bierens  Witgoor Sport (B)  DOSKO'32
 Jody van Woerkum   Geen club  DOSKO'32
 Sten Bierens  Hapert  DOSKO'32
 Rick Voets  Best Vooruit(0-19)  DOSKO'32
 Cas Voets  Best Vooruit(0-19)  DOSKO'32
 Jelle Adams  DOSKO'32  EFC
DOSLvan clubnaar club
 Martijn Bax  DOSL   Valkenswaard 
Knegselse Boysvan clubnaar club
 Cas Box   Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Tim Geerts  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Koen Heijmans  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Remco van de Broek  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Sven Mollen  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Bart Groenen  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Ruben van de Ven  Eigen jeugd  Knegselse Boys
 Bas Tensesink  RKVVO  Knegselse Boys
 Faisal Ramsaransing  DBS  Knegselse Boys
Riethovenvan clubnaar club
 Stephan de Graef (trainer)   ZSC  Riethoven 
 Sander Bosch (trainer)  Riethoven  Stopt
 Calvin van Heeswijk  Riethoven  Nieuw Woensel
Sterkselvan clubnaar club
 Sjef van Hoof  SV Laar  Sterksel
 Jordi Doezé  RKSV Heeze  Sterksel
 Hashim Haaji  DVS  Sterksel
 Ilyaz Akyildiz  Geen club  Sterksel
 Roel van Moorsel   Geen club  Sterksel
 Lars van Dooren  Sterksel  RKSV Heeze
 Tyrone Pelzer   Sterksel  RKSV Heeze
 Youri Welten   Sterksel  RKSV Heeze
Terlovan clubnaar club
 Pieter van Engelen (trainer)  Dommelen  Terlo 
 Marty van den Tillaar (trainer)  Terlo  Stopt
 Mark Faassen  Terlo  EMK
 Nick Tummers  Terlo  BES
Tivolivan clubnaar club
 Mareno Lemmers  Geldrop  Tivoli
 Pim Monen  DVS  Tivoli
 Tammy Maridjan  DVS  Tivoli
 Kelsey Zainal  Braakhuizen  Tivoli
 Mats Mac Gillavry  RPC  Tivoli
 Achi Fonana  Tonglere  Tivoli
 Gijs Bonnema  Geldrop  Tivoli
 Akiva Daniël  Wilhelmina '08  Tivoli
 Sammy Dirkx  Braakhuizen  Tivoli 
 Leroy Renders  Brabantia  Tivoli
 Joeri Berende  RPC  Tivoli
 Cas van Bommel  RPC  Tivoli
 Koen Cavens  RPC  Tivoli
 Tim Deelen  RPC  Tivoli
 Mike van Doorn  RPC  Tivoli
 Joevi de Goei  RPC  Tivoli
 Sander Lambrechts  RPC  Tivoli
 Maarten Lubse  RPC  Tivoli
 Randy Momoh  RPC  Tivoli
 Michael Niemann  RPC  Tivoli
 Leon Notenboom  RPC  Tivoli
 Rick Pruim  RPC   Tivoli
 Rick Wentholt  RPC  Tivoli
 Daan van Bommel  RPC  Tivoli
 Jong Adriaanse  RPC  Tivoli
Tongelrevan clubnaar club
 Peter Coumans (trainer)  Geen club  Tongelre 
 Toon van Veen (trainer)  Geen club  Tongelre
 Anaas Fallah  Tonglere  Nieuw Woensel
 Tonnie van de Kerkhof  Tongelre   Oisterwijk
 Dominik Pirron  Tongelre  Oisterwijk
 Bilel M'Rabet  Tongelre  Oisterwijk
 Mohammed Bouhoud  Tongelre  Oisterwijk
 Souhail Yajjou  Tongelre  Oisterwijk
 Elo Turksma  Tongelre  De Bocht'80
 Gabby Gijzen   Tongelre  De Bocht'80
 Jimmy van der Schoor  Tongelre  Woenselse Boys
 Rachid Mouroua  Tongelre  HSE
 Pawan Mohanlal  Tongelre  Unitas'59
 Achmed Fofana  Tongelre  Tivoli
 Ilias Belhaj  Tongelre  Stopt
 Serhat Boluk   Tongelre  Stopt
 Jeffrey van Veen   Tongelre  Stopt
 Yassin Bouhoud  Tongelre  Stopt
 Azzedin Taibi  Tongelre  Stopt
 Yasin Kilic  Tongelre  Stopt
Waalrevan clubnaar club
 Bart Cox  Rood Wit V   Waalre
Nederwetenvan clubnaar club
 Toon van der Loo (trainer)  EMK  Nederwetten 
 Dennis Wouterse (trainer)  Nederwetten  Milhezer Boys
 Giel van Korven  EMK  Nederwetten
RKGSVvan clubnaar club
 Rico Hendrikx  FC Eindhoven/av  RKGSV
 Remy Hendrikx  FC Eindhoven/av  RKGSV
 Sander de Waal  Unitas'59  RKGSV
 Milos Milosevic  RKSV Nuenen  RKGSV
 Brian de Ronde  RKSV Nuenen  RKGSV
 Steve de Ronde  RKSV Nuenen  RKGSV
 Bram Waterschoot  RKSV Nuenen  RKGSV 
 Cas Goenee  RKSV Nuenen  RKGSV
 Josue Goosens  RKSV Nuenen  RKGSV
 Gijs Vorstenbosch  RKSV Nuenen  RKGSV 
 Than Nguyen  RKGSV   De Bocht'80
 Michel Klaasen  RKGSV   Stopt. Ass.trainer
 Rob van Hoek  RKGSV   Lager team
 Martijn Reemers  RKGSV   Lager team
 Klaas van Krieken  RKGSV   Unitas'59
 Nick Schuts  RKGSV   Stopt
 Stephan Scheepens  RKGSV   Stopt
 Lars de Groot  RKGSV   Stopt


©2017 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

21 juni 2017 om 14:03

Buitenstaander zegt:

Dhr v Erp , zijn ze bij Rpc over alle jongens zo negatief als ze naar een andere vereniging willen , jammer


20 juni 2017 om 11:04

Pierre zegt:

Hans, mag jij nog wel bij RPC komen nu??


05 juni 2017 om 21:13

Best zegt:

De heer R. hertogh heeft het weer voor elkaar. Zijn zoon naar de selectie. JO-19 heeft nog wel een paar betere, bestuur.


21 mei 2017 om 11:41

volger zegt:

Volgens mij gaat Ron de Kort van Hoogeloon naar de Bocht en niet andersom??


06 mei 2017 om 16:10

onbekend zegt:

Valkenswaard zegt met eigen spelers verder te willen gaan maar er komen al 4 spelers van buiten de club


30 april 2017 om 11:58

Hans zegt:

Ach we kennen de lange rijtjes met komende en vertrekkende spelers onderhand wel. Gestel, Geldrop, Brabantia, de Valk, PSV, Nuenen, Braakhuizen... En waar leidt het toe?




logoBeterBike-Logo.png1.png
logomcbdirect.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannervdl.jpg
The Great Match.com
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannerspitters.jpg
bannerhypotheekvisie.jpg
banneritelligence.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannersanidump(home).png
De Kruyff touringcars
bannerstadpaviljoen(art).png
bannerde-bengel.png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png
claessensvdrijt.jpg
logoballenkoning(home).png
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerbasemans.jpg