Amateurvoetbal Eindhoven
logoclaesensvanderijtuitg(01).jpg
bannerbandenservice8(uitghometop1).png
Banneruitgelichthoeveland1.jpg
logobasemanstophome.jpg
van-t-hooftuitg..jpg
De Kruyff touringcars
spittersuitg.1.jpg
hypotheekvisieuitgelichtnieuw3.jpg
bannerborrenbergs(top)1.jpg
Image layer Slide thumbnail

Transferlijst. Overzicht bekend bij AVE (Update)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Speeldagenkalender 2017-2018 (Zuid I - II)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Tien vragen aan: Rudy Wetzel (Pusphaira)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Jos Beerens loopt 4-Daagse voor goed doel

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

AVE avond gezellig en druk op nieuwe locatie (Update)

LEES MEER

Image layer Slide thumbnail

Totaaloverzicht nacompetitie prom./degr.

LEES MEER

logoBeterBike-Logo.png(adv).png
bannererbee(aanbieding10).png
bannersanidump(slider)2.jpg
Brabant Sports
van'thooftvanrosmalen
Borrenbergs
bannertehgreatmatch(2).jpg
spitters.jpg
bannerbandenservice8(home).png
itelligence.jpg
bannermaasmakelaars.jpg
MCB Direct
vdl.jpg
bannersanidump.png
basemans.jpg
hypotheekvisie.jpg
bannerdekruyffhome(1).png
claessensvdrijt.jpg
sporthalhoeveland.jpg

5 maart 2017 | Nieuws

Uitslagen inhaal voor zondag 5 maart + AFG.


Hieronder uitslagen inhaalwedstrijden voor zondag 5 maart IN ÉÉN OVERZICHT. + Afgelastingen.

De wedstrijd in de 5e klasse E tussen Terlo en Knegselse Boys is na 45 min. gestaakt wegens slechte conditite van het veld. (tussenstand 2-0)

 Hoodfklasse B (inhaal)        
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Chevremont                -  RKAVV                1-2
(WD.16) 05-03, 14.30 u  RKSV Nuenen  -  Groene Ster  2-5
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Blauw Geel'38  -  OSS'20  1-1
(WD.16) 05-03, 14.30 u  DESO  -  Gestel  0-4
(WD.16) 05-03, 14.30 u  Halsteren  -  Gemert  0-0
(WD.16) 05-03, 14.30 u  EHC  -  DHC  1-2
         
 1e klasse C (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14.30 u  AWC  -  Baronie  0-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  HVCH  -  Marvilde   3-3
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Beerse Boys  -  MOC'17  1-2
         
 1e klasse D (inhaal)        
(WD.13) 05-03, 14.30 u  Deurne  -  SV Venray  1-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Schaesberg  -  Bekkerveld  1-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u  ZSV  -  SV Meersen  0-2
(WD.16) 05-03, 14,30 u  SSS'18  -  SC Susteren  1-2
         
 2e klasse F (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Nieuw Woensel  -  Prinses Irene  1-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Heeswijk  -  WSC  1-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Schijndel  -  Emplina  2-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  BVV  -  Baardwijk  0-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  EVVC  -  Best Vooruit  1-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Erp  -   Oirschot Vooruit  2-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Helvoirt  -   Rhode  3-2
         
 2e klasse H (inhaal)        
(WD.12) 05-03, 14.30 u  Oranje Zwart H  -  IVO  4-4
(WD.14) 05-03, 14.30 u  EFC  -  Blerick  1-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  RKSV Heeze  -  Wilhelmina'08  Afg.
(WD.14) 05-03, 14.30 u  NWC  -  Rood Wit V.  Afg.
         
 3e klasse D (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Sparta'25  -  Sv Valkenswaard  2-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  EMK  -  FC Eindhoven/av  0-2
(WD.16) 05-03, 14,30 u  Reusel Sport  -  PSV/av  2-4
         
4e klasse G ZI (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u   BES  -  DVS  1-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u   De Weebosch  -  HMVV  Afg.
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Hulsel  -  Hoogeloon  2-2
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Hapert  -  Steensel  2-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u   De Raven  -  ACHT  7-0
(WD.14) 05-03, 14,30 u  SDO'39  -  ZSC  2-4
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Vessem  -  Netersel  3-1
         
 4e klasse G ZII (inhaal)        
(WD.12) 05-03, 14.30 u  Woenselse Boys  -  BAVOS  0-1
(WD.14) 05-03, 14.30 u  ASV'33  -  Unitas'59  2-4
(WD.14) 05-03, 14.30 u  SPV  -  Olympia Boys  2-0
         
 5e klasse E (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14,30 u   De Bocht'80  -  Casteren  2-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Riethoven  -  DOSL  3-0
(WD.14) 05-03, 14,30 u   DOSKO'32  -  Tongelre  3-3
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Terlo  -  Knegselse Boys  Gest.
(WD.14) 05-03, 14,30 u   Waalre  -  Tivoli  Afg.
         
 5e klasse F (inhaal)        
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Nederwetten  -  HVV Helmond  7-5
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Milheezer Boys  -  RKGSV  1-2
(WD.14) 05-03, 14.30 u  Ollandia  -  Fiducia  1-0
(WD.14) 05-03, 14.30 u  RKPVV  -  Eli  3-1
(WD.14) 05-03, 14,30 u  Racing Boys  -  Elsendorp  2-4


2F:
H Het restant van 9 minuten in de wedstrijd tussen Nieuw Woensel en BVV (speelronde 5) is nog niet bekend of deze wordt uitgespeeld. (tussenstand 3-5). Deze uitslag is nog niet (in afwachting besluit KNVB) in de stand verwerkt. 


©2017 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.

Reageren?

 Geef een reactie 

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Of reageer via Facebook
Eerdere reacties

Overige Nieuwsitems

Nieuwsarchief Nieuws


logoBeterBike-Logo.png1.png
logomcbdirect.jpg
logoborrenbergs)nw)1.png
bannervdl.jpg
The Great Match.com
bannererbeekeukens(170).jpg
bannermaasmakelaars.jpg
bannerspitters.jpg
bannerhypotheekvisie.jpg
banneritelligence.jpg
bannerbandenservice8(home).png
bannersanidump(home).png
De Kruyff touringcars
bannerstadpaviljoen(art).png
bannerde-bengel.png
bannervan-t-hooft(home)nieuw.png
claessensvdrijt.jpg
logoballenkoning(home).png
bannersporthalhoeveland.jpg
bannerbasemans.jpg