Voor het doorgeven van oefenwedstrijden mail naar: [email protected]
Donderdag 5-1 | ||||
19.30 u | Comb. team Reusel Sport, | |||
Bladella en HMVV | - | RKC Waalwijk | 2-5 | |
Maandag 9-1 | ||||
19.30 u | Helmond Sport | - | UNA | 1-0 |
Dinsdag 10-1 | ||||
19.30 u | Jong Helmond Sport | - | SBC | 1-0 |
19.30 u | RKSV Nuenen | - | Jong Willem II | 1-3 |
19.45 u | De Valk | - | EFC | 0-1 |
20.00 u | Gestel | - | Someren | 3-1 |
20.00 u | Marvilde | - | RPC | 2-5 |
20.00 u | Beerse Boys | - | Rhode | 3-3 |
20.00 u | Mifano | - | EMK | 0-0 |
20.00 u | Geldrop | - | Best Vooruit | 5-2 |
20.00 u | DBS | - | Budel | 3-0 |
20.30 u | Sarto | - | Oirschot Vooruit | 1-1 |
Donderdag 12-1 | ||||
20.00 u | DVS | - | Woenselse Boys | 2-5 |
20.00 u | Deurne | - | Rood Wit V | 2-3 |
Zaterdag 14-1 | ||||
18.00 u | DBS | - | SV Koedijk | 1-5 |
Dinsdag 17-1 | ||||
20.00 u | Geldrop | - | RKSV Nuenen | AFG. |
20.00 u | ACHT | - | Longa | AFG. |
20.00 u | SBC | - | Blauw Geel '38 Comb. | AFG. |
20.00 u | De Valk | - | RPC | 2-2 |
20.00 u | Valkenswaard | - | Budel | AFG. |
20.00 u | Fc Cranendonk | - | Vessem | AFG. |
20.15 u | Rood Wit V | - | Oirschot Vooruit | 0-1 |
20.15 u | Brabantia | - | Dommelen | 0-2 |
20.15 u | Bladella | - | Hilvaria | 3-3 |
20.30 u | Tongelre | - | RKGSV | 3-0 |
Donderdag 19-1 | ||||
19.30 u | Hoogeloon | - | DEES | AFG. |
20.00 u | RKSV Nuenen | - | Geldrop | AFG. |
20.00 u | BES | - | Nieuw Woensel | AFG. |
20.00 u | FC Eindhoven/av | - | Centrum Boys | AFG. |
20.00 u | Wilhelmina Boys | - | EFC | AFG. |
20.00 u | PSV/av | - | Tivoli | 2-1 |
20.00 u | ACHT | - | Longa | 3-3 |
20.30 u | Woenselse Boys | - | SSE | 2-1 |
20.30 u | Stiphout Vooruit | - | SBC | 2-6 |
Zaterdag 21-1 | ||||
16.00 u | ODC | - | Boxtel | 2-0 |
18.00 u | Nijnsel | - | Unitas'59 | 1-2 |
18.00 u | Bladella | - | RKSV Heeze | 6-4 |
18.00 u | Lierop | - | SBC | 5-0 |
Zondag 22-1 | ||||
12.00 u | Avanti'31 | - | Rood Wit V | AFG |
12.00 u | RKSV Nuenen 2 | - | RPC | 2-2 |
12.00 u | DBS | - | EMK | 3-1 |
12.00 u | ACHT | - | Riethoven | 2-1 |
12.00 u | Valkenswaard Comb. | - | Waalre | 5-1 |
12.00 u | ZSC | - | Nederwetten | AFG |
12.00 u | Tuldania | - | Knegselse Boys | AFG |
13.00 u | De Valk | - | EFC | 0-1 |
13.00 u | Dommelen | - | Nieuw Woensel | 2-1 |
13.00 u | SSE | - | RKGSV | 3-2 |
13.00 u | DOSKO'32 | - | Steensel | AFG |
13.00 u | Braakhuizen | - | Sterksel | 3-1 |
13.15 u | Wilhelmina Boys | - | RKVVO | 2-3 |
13.30 u | Marvilde | - | ZSV | AFG |
13.30 u | WODAN | - | Rood Wit V | 2-7 |
14.00 u | RKSV Nuenen | - | TEC | 0-1 |
Dinsdag 24-1 | ||||
20.00 u | Nijnsel | - | Nieuw Woensel | 4-0 |
20.00 u | Deurne | - | Jong Helmond Sport | 2-1 |
20.00 u | Gestel | - | Geldrop | 3-3 |
20.00 u | PSV/av | - | Avanti '31 | 3-2 |
20.00 u | SBC | - | Spoordonkse Boys | 2-3 |
20.00 u | De Valk | - | RKVVO | 2-1 |
20.00 u | Marvilde | - | ZSV | 1-1 |
20.00 u | VOAB | - | Oirschot Vooruit | 1-2 |
20.15 u | Mulo | - | Braakhuizen | 2-6 |
20.15 u | Wilhelmina Boys | - | Rhode | 4-3 |
20.15 u | Best Vooruit | - | EFC | 1-4 |
20.15 u | Brabantia | - | Rood Wit V | 2-1 |
20.30 u | Pusphaira | - | RKGSV | 1-0 |
20.30 u | WODAN | - | Tivoli | 4-1 |
Donderdag 26-1 | ||||
20.15 u | ACHT | - | VCB | 4-4 |
20.30 u | Woenselse Boys | - | DOSL | 0-0 |
Dinsdag 31-1 | ||||
20.00 u | Braakhuizen | - | Rhode | AFG |
20.00 u | Valkenswaard | - | Tivoli | 2-0 |
20.00 u | Helvoirt | - | RKSV Heeze | 5-1 |
20.00 u | Marvilde 2 | - | DEES | 3-1 |
Zaterdag 4-3 | ||||
19.00 u | Woenselse Boys | - | DEES | AFG |
Zondag 5-3 | ||||
12.00 u | SBC | - | Stiphout Vooruit | - |
12.00 u | EMK | - | DOSL | - |
Dinsdag 7-3 | ||||
20.30 u | DBS | - | DEES | - |
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?