Donker gearceerde clubs zijn definitief. Foutje gezien? stuur een mail naar [email protected]
Topklasse / Hoofdklasse A t/m C
W | Topkl. / Hfd Kl. A-C | Tweeluik | ||||
A | 21 mei | 14.30 u | Be Quick 1887 | - | ASV/De Dijk | - |
B | 22 mei | 14.30 u | UDI'19 of EHC | - | Quick'20 | - |
C | 22 mei | 14.30 u | OSS'20 | - | DHC | - |
D | 22 mei | 14.30 u | Sneek Wit Zwart | - | UDI'19 / EHC | - |
E | 22 mei | 14.30 u | vv OFC | - | De Bataven | - |
W |
Topkl. / Hfd Kl. A-C | Return Tweeluik | ||||
A | 29 mei | 14.30 u | ASV/De Dijk | - | Be Quick 1887 | - |
B | 29 mei | 14.30 u | Quick'20 | - | UDI'19 of EHC | - |
C | 29 mei | 14.30 u | DHC | - | OSS'20 | - |
D | 29 mei | 14.30 u | UDI'19 / EHC | - | Sneek Wit Zwart | - |
E | 28 mei | 14.30 u | De Bataven | - | vv OFC | - |
(Winnaars tweeluik plaatsen zich voor de Topklasse)
Hoofdklasse B / 1e klasse C en D
W | Hfd. Kl. B / 1 C -D | 1e Ronde | ||||
A | 22 mei | 14.30 u | Groene Ster | - | Sv Meersen | - |
B | 22 mei | 14.30 u | Nemelaer | - | VC Vlissingen | - |
C | 22 mei | 14.30 u | HVCH | - | Bekkerveld | - |
D | 22 mei | 14.30 u | Heidebloem | - | SC 't Zand | - |
W |
Hfd. Kl. B / 1 C-D | Return 1e Ronde | ||||
A | 26 mei | 20.00 u | SV Meersen | - | Groene Ster | - |
B | 26 mei | 20.00 u | VC Vlissingen | - | Nemelaer | - |
C | 26 mei | 20.00 u | Bekkerveld | - | HVCH | - |
D | 26 mei | 20.00 u | SC 't Zand |
- | Heidebloem | - |
W | Hfd. Kl. B / 1 C-D | 2e Ronde | ||||
E | 29 mei | 14.30 u | Winnaar Wedstrijd C | - | Winnaar wedstrijd A | - |
F | 29 mei | 14.30 u | Winnaar Wedstrijd B | - | Winnaar Wedstrijd D | - |
W | Hfd. Kl. B / 1C-D | Return 2e Ronde | ||||
E | 2 juni | 20.00 u | Winnaar wedstrijd A | - | Winnaar Wedstrijd C | - |
F | 2 juni | 20.00 u | Winnaar Wedstrijd D | - | Winnaar Wedstrijd B | - |
W | Hfd. Kl. B / 1 C-D | 3e ronde Finale | ||||
G | 5 juni | 14.30 u | Winnaar wedstrijd E | - | Winnaar wedstrijd F | - |
G | 12 juni | 14.30 u | Winnaar wedstrijd F | - | Winnaar wedstrijd E | - |
(Winnaar wedstrijd G plaatst zich voor de Hoofdklasse)
1e Klasse C / 2e Klasse E en F
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 1e Ronde | ||||
A | 22 mei | 14.30 u | Roosendaal | - | RPC | - |
B | 22 mei | 14.30 u | Unitas | - | WSC | - |
C | 22 mei | 14.30 u | Rijen | - | EFC | - |
D | 22 mei | 14.30 u | SV Someren | - | Sarto | - |
W |
1e Kl. C / 2e Kl. E-F |
Return 1e Ronde | ||||
A | 26 mei | 19.00 u | RPC | - | Roosendaal | - |
B | 26 mei | 19.00 u | WSC | - | Unitas | - |
C | 26 mei | 19.00 u | EFC | - | Rijen | - |
D | 26 mei | 19.00 u | Sarto | - | SV Someren | - |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 2e Ronde | ||||
E | 29 mei | 14.30 u | Winnaar Wedstijd C | - | Winnaar wedstrijd A | - |
F | 29 mei | 14.30 u | Winnaar Wedstijd B | - | Winnaar Wedstrijd D | - |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | Return 2e Ronde | ||||
E | 2 juni | 19.00 u | Winnaar Wedstrijd A | - | Winnaar Wedstijd C | - |
F | 2 juni | 19.00 u | Winnaar Wedstrijd D | - | Winnaar Wedstijd B | - |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 3e ronde Finale (neutraal terrein) | ||||
G | 5 juni | 14.30 u | Winnaar wedstrijd E | - | Winnaar wedstrijd F | - |
(Winnaar wedstrijd G plaatst zich voor 1e Klasse, seizoen 2016-2017)
2e Klasse E en F / 3e Klasse A t/m D
W | 2e Kl. E/F - 3e Kl. A-D | 1e Ronde | ||||
A | 22 mei | 14.30 u | Zundert | - | DESK | - |
B | 22 mei | 14.30 u | Beek Vooruit | - | Unitas'30 | - |
C | 22 mei | 14.30 u | Internos | - | Oosterhout | - |
D | 22 mei | 14.30 u | DSC | - | TSC | - |
E | 22 mei | 14.30 u | Wilhelmina Boys | - | Den Dungen | - |
F | 22 mei | 14.30 u | Nijnsel | - | RKVVO | - |
G | 22 mei | 14.30 u | RKJVV | - | SBC | - |
W |
2e Kl. E/F - 3e Kl. A-D | Return 1e Ronde | ||||
A | 26 mei | 19.00 u | DESK | - | Zundert | - |
B | 26 mei | 19.00 u | Unitas'30 | - | Beek Vooruit | - |
C | 26 mei | 19.00 u | Oosterhout | - | Internos | - |
D | 26 mei | 19.00 u | TSC | - | DSC | - |
E | 26 mei | 19.00 u | Den Dungen | - | Wilhelmina Boys | - |
F | 26 mei | 19.00 u | RKVVO | - | Nijnsel | - |
G | 26 mei | 19.00 u | SBC | - | RKJVV | - |
P | 2e Kl. E/F - 3e Kl. A-D | 2e Ronde | ||||
Halve competie | (poulesysteem) |
1 | 1) HVV'24 |
2) Beek Vooruit / Unitas'30 | 3) Internos / Oosterhout |
2 | 1) Zundert / DESK | 2) DSC / TSC | 3) Nijnsel / RKVVO |
3 | 1) PSV/av | 2) Wilhelmina Boys / Den Dungen | 3) RKJVV / SBC |
P1 | 29 mei | 14.30 u | nr. 2 Poule 1 | - | nr. 3 Poule 1 | - |
P1 | 2 juni | 19.00 u | nr. 1 Poule 1 | - | Verliezer 1e wedstrijd | - |
P1 | 5 juni | 14.30 u | nr. 1 Poule 1 | - | Winnaar 1e wedstrijd | - |
P2 | 29 mei | 14.30 u | nr. 2 Poule 1 | - | nr. 3 Poule 1 | - |
P2 | 2 juni | 19.00 u | nr. 1 Poule 1 | - | Verliezer 1e wedstrijd | - |
P2 | 5 juni | 14.30 u | nr. 1 Poule 1 | - | Winnaar 1e wedstrijd | - |
P3 | 29 mei | 14.30 u | nr. 2 Poule 1 | - | nr. 3 Poule 1 | - |
P3 | 2 juni | 19.00 u | nr. 1 Poule 1 | - | Verliezer 1e wedstrijd | - |
P3 | 5 juni | 14.30 u | nr. 1 Poule 1 | - | Winnaar 1e wedstrijd | - |
(Winnaars poule plaatsen zich voor de 2e klasse, seizoen 2016-2017)
3e Klasse D / 4e Klasse G en H
Alle periodekampioenen uit de 4e klasse spelen volgens onderstaand schema voor een plaats in de 2e ronde. De verliezers blijven in de 4e klasse. De winnaars van deze tweeluik in de 1e ronde gaan door naar de 2e ronde en spelen tegen nummer 11 en 12 uit de 3e klasse D.
W | 3e Kl. D / 4e Kl. G-H | 1e ronde Tweeluik | ||||
A | 22 mei | 14.30 u | Taxandria | - | Netersel | - |
B | 22 mei | 14.30 u | ACHT | - | De Raven | - |
C | 22 mei | 14.30 u | SDO'39 | - | WODAN | - |
W |
3e Kl. D / 4e Kl. G-H | Return 1e ronde Tweeluik | ||||
A | 26 mei | 19.00 u | Netersel | - | Taxandria | - |
B | 26 mei | 19.00 u | De Raven | - | ACHT | - |
C | 26 mei | 19.00 u | WODAN | - | SDO'39 | - |
W | 3e Kl. D / 4e Kl. G-H | 2e ronde Tweeluik | ||||
D | 29 mei | 14.30 u | Valkenswaard | - | ACHT / De Raven | - |
E | 29 mei | 14.30 u | Hapert | - | SDO'39 / WODAN | - |
F | 29 mei | 14.30 u | Taxandria / Netersel | - | SCR / RKDSV | - |
W | 3e Kl. D / 4e Kl. G-H | Return 2e ronde Tweeluik | ||||
D | 5 juni | 14.30 u | ACHT / De Raven | - | Valkenswaard | - |
E | 5 juni | 14.30 u | SDO'39 / WODAN | - | Hapert | - |
F | 5 juni | 14.30 u | SCR / RKDSV | - | Taxandria / Netersel | - |
(Winnaars van wedstrijd D, E, en F plaatsen zich voor de 3e klasse. Verliezers voor de 4e klasse)
4e Klasse E t/m H / 5e Klasse C en D
Periodekampioenen uit de 5e klasse worden aangemerkt n.a.v. de eindstand in de reguliere competitie. De laagste periodekampioen uit de 5e klasse B en C komen niet uit in de 1e ronde. Verliezers van de 1e ronde krijgen een herkansing. Winnaars plaatsen zich voor de 4e klasse.
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | 1e ronde Tweeluik | ||||
A | 22 mei | 14.30 u | TVC Breda | - | DVS | - |
B | 22 mei | 14.30 u | Ons Vios | - | Riel | - |
C | 22 mei | 14.30 u | Willem II /av | - | DOSL | - |
D | 22 mei | 14.30 u | Vessem | - | Riethoven | - |
E | 22 mei | 14.30 u | De Weebosch | - | Tongelre | - |
W |
4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | Return 1e ronde Tweeluik | ||||
A | 26 mei | 19.00 u | DVS | - | TVC Breda | - |
B | 26 mei | 19.00 u | Riel | - | Ons Vios | - |
C | 26 mei | 19.00 u | DOSL | - | WIllem II /av | - |
D | 26 mei | 19.00 u | Riethoven | - | Vessem | - |
E | 26 mei | 19.00 u | Tongelre | - | De Weebosch | - |
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | 2e ronde (herkansing) Tweeluik | ||||
F | 29 mei | 14.30 u | Verliezer wedstrijd A | - | Verliezer wedstrijd B | - |
G | 29 mei | 14.30 u | Verliezer wedstrijd C | - | nr. 11 4F / Een na hoogste PK 5C | - |
H | 29 mei | 14.30 u | Verliezer wedstrijd D | - | Verliezer wedstrijd E | - |
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | Return 2e Ronde Tweeluik | ||||
F | 5 juni | 14.30 u | Verliezer wedstrijd B | - | Verliezer wedstrijd A | - |
G | 5 juni | 14.30 u | nr. 11 4F / Een na hoogste PK 5C | - | Verliezer wedstrijd C | - |
H | 5 juni | 14.30 u | Verliezer wedstrijd E | - | Verliezer wedstrijd D | - |
(Winnaars uit de 2e ronde wedstrijd F, G en H-herkansing- plaatsen zich voor de 4e klasse. Verliezers plaatsen zich voor de 5e klasse)
De winnaars E en F plaatsen zich met de winnaars Hfdkl A / 1A B en Hfdkl C / 1E F in 2 poules en spelen uiteindelijk om 2 promotieplaatsen in de hoofdklasse.
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?