Topklasse / Hoofdklasse A t/m C
W | Topkl. / Hfd Kl. A-C | Tweeluik | |||
A | 22 mei | Be Quick 1887 | - | DHC | 4-0 |
B | 22 mei | EHC | - | Quick'20 | 0-1 |
C | 22 mei | OSS'20 | - | ASV De Dijk | 3-3 |
D | 29 mei | SWZ/Boso Sneek | - | UDI'19 | 2-2 |
E | 22 mei | vv OFC | - | De Bataven | 3-3 |
W |
Topkl. / Hfd Kl. A-C | Return Tweeluik | |||
A | 29 mei | DHC | - | Be Quick 1887* | 4-1 |
B | 29 mei | Quick'20* | - | EHC | 6-2 |
C | 29 mei | ASV De Dijk* | - | OSS'20 | 3-2 |
D | 5 juni | UDI'19* | - | SWZ/Boso Sneek | 3-0 |
E | 29 mei | De Bataven | - | vv OFC* | 0-3 |
Hoofdklasse B / 1e klasse C en D
W | Hfd. Kl. B / 1 C -D | 1e Ronde | |||
A | 22 mei | VC Vlissingen | - | Sv Meersen | 2-1 |
B | 22 mei | Nemelaer | - | Groene Ster | 2-1 |
C | 22 mei | HVCH | - | Bekkerveld | 1-0 |
D | 22 mei | Heidebloem | - | SC 't Zand | 1-2 |
W |
Hfd. Kl. B / 1 C-D | Return 1e Ronde | |||
A | 26 mei | SV Meersen | - | VC Vlissingen | 1-2 |
B | 26 mei | Groene Ster | - | Nemelaer | 2-0 |
C | 26 mei | Bekkerveld | - | HVCH | 1-2 |
D | 26 mei | SC 't Zand | - | Heidebloem | 0-3 |
W | Hfd. Kl. B / 1 C-D | 2e Ronde | |||
E | 29 mei | HVCH | - | VC Vlissingen | 0-4 |
F | 29 mei | Groene Ster | - | Heidebloem | 1-0 |
W | Hfd. Kl. B / 1C-D | Return 2e Ronde | |||
E | 2 juni | VC Vlissingen | - | HVCH | 3-1 |
F | 2 juni | Heidebloem | - | Groene Ster | 0-0 |
W | Hfd. Kl. B / 1 C-D | 3e ronde Finale | |||
G | 5 juni | EDO hfc | - | VC Vlissingen | 0-2 |
G | 5 juni | Groene Ster | - | SVBO | 3-0 |
W | Returns Finale | ||||
G | 12 juni | VC Vlissingen* | - | EDO hfc | 6-0 |
G | 12 juni | SVBO | - | Groene Ster* | 2-2 |
1e Klasse C / 2e Klasse E en F
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 1e Ronde | |||
A | 22 mei | Zeelandia M | - | RPC | 0-1 |
B | 22 mei | Unitas | - | WSC | 0-1 |
C | 22 mei | Rijen | - | EFC | 1-4 |
D | 22 mei | SV Someren | - | Sarto | 1-0 |
W |
1e Kl. C / 2e Kl. E-F |
Return 1e Ronde | |||
A | 26 mei | RPC | - | Zeelandia Middelburg | 2-1 |
B | 26 mei | WSC | - | Unitas | 2-2 |
C | 26 mei | EFC | - | Rijen | 2-2 |
D | 26 mei | Sarto | - | SV Someren | 1-3 |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | 2e Ronde | |||
E | 29 mei | EFC | - | RPC | 0-1 |
F | 29 mei | WSC | - | SV Someren | 2-1 |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | Return 2e Ronde | |||
E | 2 juni | RPC | - | EFC | 1-3 |
F | 2 juni | SV Someren* (WNS) | - | WSC | 3-2 |
W | 1e Kl. C / 2e Kl. E-F | Finale (bij Rood Wit V)) | |||
G | 5 juni | EFC | - | SV Someren* (WNS) | 1-1 |
2e Klasse E en F / 3e Klasse A t/m D
W | 2e Kl. E-F / 3e Kl. A-D | 1e Ronde | |||
A | 22 mei | Zundert | - | HVV'24 | 5-1 |
B | 22 mei | Beek Vooruit | - | Internos | 2-1 |
C | 22 mei | Unitas'30 | - | Oosterhout | 1-1 |
D | 22 mei | DSC | - | TSC | 1-1 |
E | 22 mei | Wilhelmina Boys | - | Zwaluw VFC | 1-0 |
F | 22 mei | Nijnsel | - | PSV/av | 1-2 |
G | 22 mei | RKJVV | - | SBC | 1-4 |
W |
2e Kl. E-F / 3e Kl. A-D | Return 1e Ronde | |||
A | 26 mei | HVV'24 | - | Zundert* | 2-2 |
B | 26 mei | Internos* | - | Beek Vooruit | 6-1 |
C | 26 mei | Oosterhout | - | Unitas'30* | 1-2 |
D | 26 mei | TSC* | - | DSC | 3-1 |
E | 26 mei | Zwaluw VFC | - | Wilhelmina Boys* | 1-1 |
F | 26 mei | PSV/av | - | Nijnsel* | 1-3 |
G | 26 mei | SBC* | - | RKJVV | 3-2 |
P | 2e kl. E-F / 3e kl. A-D | 2e Ronde | |||
Halve competie | (poulesysteem) |
1 | 1) Dubbeldam |
2) Unitas'30 | 3) Internos |
2 | 1) Zundert | 2) TSC | 3) Nijnsel |
3 | 1) RKVVO | 2) Wilhelmina Boys | 3) SBC |
P1 | 29 mei | Internos | - | Unitas'30 | 4-1 |
P1 | 2 juni | Unitas'30 | - | Dubbeldam | 1-1 |
P1 | 5 juni | Dubbeldam* | - | Internos | 4-2 |
P2 | 29 mei | TSC | - | Nijnsel | 5-2 |
P2 | 2 juni | Nijnsel |
- | Zundert | 0-4 |
P2 | 5 juni | Zundert* |
- | TSC | 2-0 |
P3 | 29 mei | Wilhelmina Boys | - | SBC | 1-1 |
P3 | 2 juni | RKVVO | - | Wilhelmina Boys | 3-2 |
P3 | 5 juni | SBC |
- | RKVVO* | 0-2 |
W | 3e kl.D / 4e kl. G-H | 1e ronde | |||
A | 22 mei | Taxandria | - | Netersel | 4-2 |
B | 22 mei | ACHT | - | De Raven | 1-0 |
C | 22 mei | SDO'39 | - | WODAN | 0-0 |
W |
3e kl. D / 4e kl. G-H | Return 1e ronde | |||
A | 26 mei | Netersel | - | Taxandria | 1-2 |
B | 26 mei | De Raven | - | ACHT* | 1-1 |
C | 26 mei | WODAN* | - | SDO'39 | 1-0 |
W | 3e kl. D / 4e kl. G-H | 2e ronde | |||
D | 29 mei | Valkenswaard | - | ACHT | 1-3 |
E | 29 mei | Hapert | - | WODAN | 0-1 |
F | 29 mei | Taxandria | - | RKDSV | 2-1 |
W | 3e kl. D / 4e kl. G-H | Return 2e ronde | |||
D | 5 juni | ACHT | - | Valkenswaard* (WNS) | 1-3 |
E | 5 juni | WODAN* | - | Hapert | 2-0 |
F | 5 juni | RKDSV | - | Taxandria* | 0-3 |
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | 1e ronde Tweeluik | |||
A | 22 mei | TVC Breda | - | EDN'56 | 1-9 |
B | 22 mei | Willem II /av | - | Riel | 1-1 |
C | 22 mei | SVG | - | DVS | 1-4 |
D | 22 mei | Vessem | - | Riethoven | 3-3 |
E | 22 mei | De Weebosch | - | Pusphaira | 2-3 |
W |
4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | Return 1e ronde Tweeluik | |||
A | 26 mei | EDN'56* |
- | TVC Breda | 12-1 |
B | 26 mei | Riel* | - | Willem II /av | 3-2 |
C | 26 mei | DVS* | - | SVG | 2-1 |
D | 26 mei | Riethoven | - | Vessem* (WNS) | 1-1 |
E | 26 mei | Pusphaira* | - | De Weebosch | 1-0 |
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | 2e ronde (herkansing) Tweeluik | |||
F | 29 mei | TVC Breda | - | Willem II / av | 2-0 |
G | 29 mei | SVG | - | Jan van Arckel | 1-1 |
H | 29 mei | Riethoven | - | De Weebosch | 3-2 |
W | 4e Kl. E-H / 5e Kl. C-D | Return 2e Ronde Tweeluik | |||
F | 5 juni | Willen II /av | - | TVC Breda* | 3-3 |
G | 5 juni | Jan van Arckel | - | SVG* | 1-3 |
H | 5 juni | De Weebosch* | - | Riethoven | 4-2 |
© 2024 Amateurvoetbal Eindhoven, op dit artikel rust copyright.
Jouw reactie?